Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

04 lut 2010, 14:27

jagodka24, no to super, że kolejna partia zakupów udana :ico_brawa_01:
właśnie mnie wzięło na ogórki kiszone, polazłam do piwnicy i pół słoika wrąbałam, poprawiłam budyniem z jagodami, normalnie jestem szczęśliwa :-D

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

04 lut 2010, 14:41

cześć kobitki!!!

Qanchita chciałam cię zapytać o wynik posiewu z pochwy - ja dzisiaj odebrałam, ale nie wiem co on znaczy, napisane jest wynik ujemny - to dobrze czy źle? No i innych danych kilka...

jagodka lekarz prywatnie, w klinice, płacę mu za każdą wizytę 100 zł. Do tej pory był bez zarzutu, ale w poniedziałek przegiął. Nie mógł zrobić USG to fakt, bo go przerzucili w tym dniu do gabinetu bez USG, no ale takie teksty to chyba przesada...Tak jak mówi Qanchita, zacznę rodzić, dziecko w kanał wejdzie, okaże sie że pośladkowo albo bokiem i na cesarkę za późno i co wtedy? Nie po to wydałam u nich w klinice na leczenie niepłodności tyle kasy i czekałam 2,5 roku, żeby nie daj Boże się coś mojemu dziecku stało...(albo mi)
A co do zakupów, to fajnie, że ci poprawiają nastrój, tak powinno być. Dużo ci jeszcze brakuje?

riterka, no to pojechałaś z tym jedzeniem jak prawdziwa ciężarówka :-D :-D Powinnaś być z siebie dumna - ogórki i budyń! Gratulacje :-D :-D

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

04 lut 2010, 15:06

hej my grzecznie leżymy na patologi, mam internet pozyczony od sąsiadki więc zaglądam do was na chwilę.. co u was? jak się czujecie? no i jak wasze brzuszki?

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lut 2010, 15:09

hormiga, badż dobrej mysli
przed porodem jeszcze ci usg zrobi jak nie on to w szpitalu
a jak dzidzia bedzie zle odwrócona to w kanał rodny nie wejdzie i od razu będa ciąć
będzie dobrze
ale generalnie no to syf bo to nie jest tłumaczenie
na tym etapie ciązy powinien zrobic usg

czy duzo mi zostało????/ nie chyba nie
ręczniczki tez juz zakupiłam
jeszcze tylko oliatum bo wanienke mam i stelaż też

generalnie chyba powoli czuje sie przygotowana

jedyne na co mam jeszcze ochote to to

http://www.allegro.pl/item908441304_mot ... ienia.html

i to

http://www.allegro.pl/item902943194_med ... dawki.html

[ Dodano: 2010-02-04, 14:13 ]
madzia0609, a jak wogule sie czujecie??? jak ciśnienie?

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

04 lut 2010, 15:17

ciśnienie w miarę ale brzuch mi się "stawia" mam nadzieje że wytrwam do 36tyg... wczoraj miałam takie ładne skurcze na 70-80 ale na szczęście ustąpiły :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lut 2010, 15:23

madzia0609, twardzielko dacie rade!!!!

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

04 lut 2010, 15:29

no jeszcze 2 tyg. zaciskam nogi ile wlezie :D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 lut 2010, 15:39

my po wizycie u ginki :)
Tobi jak najbardziej jest CHŁOPCEM! widziałam jego jajeczka znów na USG :-D
i jest duuuużym chłopcem, bo wg pomiarów jest dojrzały na 33.tc :-D Więc wielki będzie. Ma już prewidywalnie koło 1800g :ico_brawa_01: No i co najważniejsze niuniek się odwrócił i leży sobie główką w dół :ico_sorki: Mowiła lekarka, że nawet już ciut nisko jest, ale nie ma powodów do niepokoju. Posiedzi tam jeszcze zdecydowanie trochę.
Mam brać żelazo, ale co drugi dzień, bo nie chce żeby wyniki mi się pogorszyły, bo ciut spadły od poprzedniego razu. Ale ponoć to normalne u kobitek w ciąży. Nie chce tylko, żeby spadły jeszcze mocniej, więc to żelazo to tak profilaktycznie.
Kolejna wizyta 24.02. bo już coraz krótsze zwolnienia mi daje :)
ogółem: brak oznak do zamartwiania się! :ico_brawa_01:
miałam tylko wysokie ciśnienie: 140/80... ale to pierwszy raz mi się zdarzyło :ico_noniewiem:

Może skoro Tobi to już niby taki dojrzały mężczyzna, to uda mu się wyjść przed świętami!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-02-04, 14:51 ]
zaraz trzeba się za obiadek wziąć :-D dziś spaghetti!!!!!!
i przytyłam od ostatniej wizyty czyli przez miesiąc 0,5kg więc pewnie to kwestia zysku wagi małego, a nie moja. :ico_brawa_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

04 lut 2010, 16:12

tibby, wielkie gratulacje!!!!!!!! Słabszymi wynikami się nie przejmuj, ja w 30/31 tc też miałam słabe a teraz mi pięknie podskoczyły i są wg lekarza idealne :-D A Tobi rzeczywiście duży! Brawo, :ico_brawa_01: chłopak musi być sporo, to dziewczynki są kruszynki :-D :ico_brawa_01:
Ale ci zazdroszczę, że jest główką w dół - super że taki grzeczny Syneczek, teraz ładnie wytrzyma i w okolicach terminu się pięknie urodzi, albo ciut wcześniej, żeby mamie świąt nie zakłócać :-D
I przytyłaś tylko 0,5kg??????????????/ Jak Ty to robisz? Dieta? Niesamowite. Ja takiego małego przyrostu nigdy nie miałam :ico_placzek: Gratulacje.
Znaczy że wszystko pieknie i teraz tylko grzecznie czekać końca ciąży, bardzo się cieszę :-D

jagodka24, pewnie masz rację, jakoś damy radę z Tymkiem. Nie mamy wyjścia :-D A co do tej podusi na Allegro, to fajna sprawa musi być. Ja mam taką do spania w ciąży, o podobnym kształcie więc ją zamierzam jak tę fasolkę wykorzystać, ale Ty jeśli masz finanse to spraw sobie tę fasolkę, myślę, że będzie świetna. Co do tych osłonek to się nie znam, bo nie karmiłam nigdy, ale może rzeczywiście się sprawdzają...

madzia0609, a więc Ty w szpitalu jesteś? Ojojoj. Mam nadzijeę, że pobyt tam cię nie przygnębia i radośnie czekasz w spokoju na Kubusia...A mi też się brzuch stawia parę razy dziennie i nawet tak 5 razy na dzień mam skurcza, heh. Ale rodzić jeszcze nie zamierzam :-D

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

04 lut 2010, 16:26

hormiga, pocieszam sie tym ze zostaly max 2 tyg

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość