Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

13 sty 2011, 13:28

jutro bede miec 28tc :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_tort:

Nio ide 19.01-moze sie dowiem kogo nosze!!

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

13 sty 2011, 13:32

Nio ide 19.01-moze sie dowiem kogo nosze!!
trzymam kciuki zeby bylo dobrze i zeby dzidzius sie ujawnil :ico_sorki:
A co bys wolala?

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

13 sty 2011, 13:36

dzieki Agus-Ja chyba woalabym Corke_Gabrysie a jak bedzie synek to Julian albo Nikos

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

13 sty 2011, 13:38

Ja chyba woalabym Corke_Gabrysie a jak bedzie synek to Julian albo Nikos
bardzo ladne imiona :-) My tez bedziemy mieli Nikodemka :-)

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

13 sty 2011, 13:52

nio wlasnie widze w suwaczku:)

musze ci powiedziec ze woalabym coreczke;) ehhe

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

13 sty 2011, 14:01

musze ci powiedziec ze woalabym coreczke;) ehhe
no to trzymam kciuki za corcie :ico_sorki:
Mi w pierwszej ciazy bylo obojetnie co bedzie a teraz chcialam drugiego chlopca bo wydaje mi sie ze chlopak z chlopakiem sie lepiej zabawia i dogadaja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

13 sty 2011, 14:10

nio wsumie tak:) 2 chlopakow to zawsze jakos tak lepiej;)

dzieki za kciuki:) Mam nadzieje ze tak bedzie i Gabrysia jednak sie pokaze

wiecie moze co z NowaSejana??? bo chaila zeby dopisal imie do nicku:)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 sty 2011, 14:23

Czesc Dziewczyny!!!
Nawet nie mam czasu ani sily tu zagladac...ani nic innego robic!!! Jestem chora -dudnie jak w studni !!! :ico_chory: W pon znow sie potknelam :ico_szoking: -ta sama noga ten sam bol i znow to samo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Nie chca mi w pracy placic za chorobowe wiec pracuje :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: w starym domu trwa rozkladanie mebli na czesci i pakowanie -w nowym robotnicy ktyorzy ciagle o cos pytaja -a ja sie i tak nie znam!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Juz sama nie wiem za co sie zlapac.....

[ Dodano: 2011-01-13, 13:27 ]
I przez ten cholerny kaszel az wymiotuje czasami i nie moge spac w nocy!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Noga mi spuchla tak ze ledwo sie w buta wciskam...jedyna pociecha to ze synus chyba wogole sobie z niczego nie zdaje sprawy- bo kopusia czesto i dosc porzadnie -takze chyba zadowolony :-D Lubie tak sobie reke na brzuszku polozyc i jak on tak kopie albo sie przekreca ( ja usiluje caly czas wyczuc reka czy to nozka czy raczka itp.) to sie uspokajam i nic innego nie mam znaczenia!!!!

[ Dodano: 2011-01-13, 13:28 ]
Ewelcia za 30 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2011-01-13, 13:28 ]
Magda za wizyte trzymam kciuki !!! :-)

[ Dodano: 2011-01-13, 13:33 ]
Na razie musze leciec mile panie -bo niestety jestem w robocie!!! :ico_placzek: Dzis sprobuje porozmawiac z niby menagerka o moim macierzynskim 0chociaz wg mnie to nie ma o czym rozmawiac -ja napisalam oficjalny list i tyle -jak im sie cos nie podoboba moga w ciagu 28 dni oficjalnie odpisac -ale to ona powiedziala na poczatku tygodnia ze powinnysmy na ten temat porozmawiac!!! Ja natomist musze z nia wyjasnic kwestie ostatniej wyplaty -gdzie mi nie zaplacili za chorobe -totalnie bez uprzedzenia!!! :ico_zly: :ico_nienie: :ico_zly: I jak dobrze pojdzie to moze uda mi sie wyjsc wczesniej -bo mam do odebrania 7,5godziny nadgodzin -a ruchu nie ma i jest nas 4 puielegniarki na 1 dentyste plus niby menagerka!!! Zyczcie mi powodzenia !jak sie uda to odezwe sie z domku!!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

13 sty 2011, 14:46

hejka kobitki
ja kawusie pije i pomarancze zajadam pycha
co do imieenia to postanowione PAULINKA bedzie
no chyba ze cos jeszcze urośnie
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
mały w przedszkolu,ale tesciowa mi go przyprowadza wiec nie musze nigdzie wychodzic
pogoda beznadziejna,pada.....
serniczka, to zycze córeczki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
tabogucka, na twoim miejscu juz dawno pierdzielneła bym tą praca,po co ci te nerwy i stres,oni cie jawnie wykorzystuja i pewnie smieja za plecami,daj sobie z tym spokój,dzidzia teraz najwazniejsza :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja tez miałam super prace,naprawde,i dopiero co zaczełam,ale jak sie dowiedziałam ze jestem w ciazy to zrezygnoewałam,ciezko było,bo bardzi mi tam dobrze było,ale praca raz jest a raz jej niema,a dziecko najwazniejsza,wkoncu szpitala sie dorobisz
nie złosc sie ze tak napisałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-13, 13:48 ]
madzia daj znac co po wizycie ,ja mam za tydz w sobote o 11 :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 sty 2011, 14:56

hej kochane, udalo mi sie wejsc przez kom ale niestety tak nie dam rady Was doczytac. U nas szyjka wporzadku, biore zelazo, cukrzycy ciazowej nie mam. Mam nadzieje, ze moze pod koniec tego mies juz kupimy lozeczko dla malej, wozek chyba zostawie na sam koniec. Bylismy z P. obejrzec szpital, w ktorym bede rodzila i jestem bardzo zadowolona. Przytylam juz 8,5kg. W pon mam kolejna wizyte i USG, lekarz chce zobaczyc jak mala lezy i powie mi czy moge rodzic naturalnie. Teraz wizyty bede miala juz co 2 tyg. Z netem wszystko zalatwilam i czekam na list z terminem podlaczenia, mam nadzieje, ze do konca miesiaca juz bede z Wami

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość