kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

09 kwie 2011, 09:47

Witam
NICOLA_1985, współczuje nocki
zachcialo mi sie 3go
:-) nic straconego

u nas tez nocka do bani Jasio zasnął jak nigdy 0 19.30 i o 4 obudził się i szalał potem trochę poszedł spać i obudził się o 7 z płaczem myślę że były to ząbki :ico_noniewiem:

dzisiaj idziemy w gości więc czeka nas wychodne miłej soboty życzę...

NICOLA_1985

09 kwie 2011, 10:23

dla Jasia :ico_tort: za skończone 11 miesięcy :-D :ico_brawa_01: (wczoraj skończył - wiem - ale jakoś przegapiłam :ico_wstydzioch: )

mój Krystian też ostatnio jakiś niespokojny chyba z ząbków, w prawdzie nie budzi się z płaczem ale jakoś gorzej sypia.. czyt. krócej :ico_noniewiem: niby w buziolku nic nie widac po za naszymi dwoma jednyeczkami ale wydaje mi się że dolne trójki sie będa nam szykowac
u nas tez nocka do bani
to chyba jakaś plaga :ico_oczko: jakby mój Krystian poszedł mi spac o 19.30 to mialabym dokładnie to samo.. pobudka o 4.00 lub 5.00 i później by spac poszedł o 7.00 a ja bym była chodzącym zombi :ico_noniewiem:
dzisiaj idziemy w gości więc czeka nas wychodne miłej soboty życzę...
fajnie miłej gościny życzę :-)


ja mam w planach dzisiaj pojechac do Orsaya bo mam bon na 129 zł bo oddałam spodnie na gwarancję bo były źle zszyte na kieszeni i szew się rozchodził no i dali mi bon do wykożystania o równowartości ceny sopdni które im zwróciłam.. ale ciekawe czy dzisiaj będe miała kiedy pojechac , S. chce jechac po felgi około 13.00 a teraz śpi bo wrócił po nocce, a jeszcze jestem z nim pokłucona bo miał do mnie pretensje ze Karolina mu sie nie dała wyspac 2 godziny przed pracą i stwierdził, że powinnam się tam do niej wyniesc i spac z nimi u niej w pokoju :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: no pewnie bo tylko on się ma prawo wysypiac.. ja nie musze ja jestem robokop :ico_puknij:

[ Dodano: 2011-04-09, 10:26 ]
no i z nowości jeszcze zapisałam karoline do 7 przedszkoli... jestem ciekawa czy załapie się chociaz do jednego... oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: trochę musiałam sciemnic i napisałam że obydwoje pracujemy... takie tam małe kłamstewko :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: mam nadzieję że mi się upiecze bo pisze zeby wymagane w dokumentacji jest tylko moje oświadczenie.. a jakby chcieli pieczątkę to zawsze się znajdzie jakas znajoma kierowniczka sklepu czy poczty :ico_oczko: :-D oby tylko się dostała....

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 kwie 2011, 18:50

witam się z wieczorną herbatką :ico_kawa:

chwalę się: TUPTAMY KILKA KROCZKÓW SAMI!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Jak Tobika puszczę, złapie dobrze równowagę to pójdzie kilka kroków sam. Ostatnio caly dywan nam przeszedł. :ico_brawa_01:
Wstawac sam z siadu nie wstaje. Robi mostki :ico_haha_01: I tyle.

A marudzi strasznie ostatnio!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: Idą nam górne dwójki, bo już widac opuchnięcia i białe bąbelki obok jedynek :ico_olaboga:
Nic się nie podoba momentami :ico_zly: :ico_zly:

Mam temat pracy mgr: REKREACJA KOBIET W CIĄŻY. Temat roboczy, ale sens pozostanie. fotki wkleję wieczorkiem, jak mały zaśnie, bo teraz czas na wieczorna kolację - kaszkę i Noddiego. :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 kwie 2011, 22:50

witam!!!
i dzis kupilam zuzi 1 buciki o takie http://allegro.pl/ecco-mimic-wiosna-roz ... 76382.html i rozmiar 22

tibby, brawa dla tobiaszka za 1 kroczki

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 kwie 2011, 10:28

choróbsko jakieś mnie chwyciło :ico_zly: :ico_zly: :ico_chory:

[ Dodano: 2011-04-11, 10:30 ]
wisnia3006, buciki świetne! bardzo mi się podobają. my czekamy na cieplejsze dni i chcemy jakieś sandałeczki małemu kupić.
wczoraj zamówiłam dla niego jeździk http://allegro.pl/jezdzik-bujadelko-mp3 ... 86745.html ZIELONY.

dziś mój mały jak zobaczył, że jem płatki kukurydziane na śniadanie, też sobie takich zażyczył i zjadł pół swojej miseczki :ico_noniewiem: mały łakomczuch :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 kwie 2011, 17:20

Witajcie :ico_haha_02:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tobiaszka za kroczki teraz jak spróbował to raz dwa będzie chodził
Mój stoi sam wstaje ale za nic sie nie ruszy boi sie i tyle zaraz siada
wiec jeszcze poczekamy na te pierwsze kroczki :-D
wisnia3006, buciki Super moja Jula chodzi w tej marce

obowiązkowo ma na zimę jeszcze nigdy nam nie przemokły
a na spacerki chodziliśmy długie tak wiec Wybór super !!!
Bartki sa w podobnej cenia ale moim zdaniem te sie nawet nie umywają do nich
Bartoszek sobie spi po spacerku
U nas zimno dzis spacerował w zimowej kurteczce :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-04-11, 17:21 ]
tibby, Jezdzik fajny tez mamy zielony :-D

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

11 kwie 2011, 21:13

Witam
Stawiam spuźniony :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 11 miesięcy Jasia :ico_szoking: teraz już roczek !!! Dziewczyny jak mi to wszystko szybko minęło i to niesamowite ile przez ten rok się zmieniło w moim życiu :-) ale jestem naprawdę szczęśliwą i spełnioną kobietą :ico_oczko: a wy??
no i z nowości jeszcze zapisałam karoline do 7 przedszkoli...
trzymam mocno kciuki za pozytywne rozpatrzenie wniosku co najmniej w dwuch

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 kwie 2011, 22:26

padam na pysio i zdrowie szwankuje :ico_chory:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 kwie 2011, 07:28

Witajcie z :ico_kawa:
kaczorek, oj zleciało zleciało ech............................
Ja jestem Bardzo szczęśliwa :-D :-D patrząc
jak moje dzieciaczki rosną zdrowo dokazują śmieją sie
oczywiście mam chwile słabości ale kto ich nie ma?
Jedno wiem nic bym w swoim życiu nie zmieniła :-D :-D :-D :-D
zdrowie szwankuje :ico_chory:
oj to zdrowiej kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Mam nadzieje że dzis czujesz sie lepiej

Ja na razie zmykam dalej ogarniać mieszkanko :ico_odkurzanie: :ico_odkurzanie: :ico_pranko: :ico_pranko:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

12 kwie 2011, 17:35

witam
zdrowie szwankuje :ico_chory:
szybkiego powrotu do zdrowia
Jedno wiem nic bym w swoim życiu nie zmieniła
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość