tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 maja 2011, 09:54

nie wczoraj umierajaca a dzis juz do malej sie zabiera
napewno jestes wkurzona i sie nie dziwie ...ale wiem bo sie gdzies tam kiedys na tym moim kursie dentystycznym uczylam ze wirus przeziebienia przenosi sie (jest zarazliwy najbardziej) kiedy osoba zarazona a zarazem zarazajaca sama jeszcze nie wie o tym bo nie ma jeszcze wyraznych objawow!!!wiec mysle ze to co najgorsze to juz za wami :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-05-03, 11:27 ]
Sejana daj znac jak tam podbij miasta autobusem po raz pierwszy sie udal...

I napisz czy bliznaiczki pomagaj przy malej czy ja ignoruja...?

Moj 3 letni brat cioteczny -Jerek wogole sie nie interesuje Szymkiem wrecz go olewa bo mowi ze to dzidzia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 maja 2011, 12:51

Sejana daj znac jak tam podbij miasta autobusem po raz pierwszy sie udal...
udal sie, udal...
ludzie mili i pomagali mi wozek wyniesc z autobusu :ico_sorki: :ico_sorki: a dziewczynki szly cala droge grzecznie przy wozku :ico_sorki:

a blizniaczkijak poprosze o przyniesienie pieluszki czy czegos to nie ma problemu, albo o przytrzymanie butelki albo popilnowanie Marceli, bo np musze do toalety to jest ok...
ale wola sie bawic w swoim pokoju... w swoim towarzystwie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

03 maja 2011, 13:01

hej :)

Mały coś dzisiaj marudzi, pręży się i drze, już nie wiem, jak go nosić, teraz sobie czka w łóżeczku.. Ech, mam nadzieję, że mu przejdzie :ico_sorki:

My usg bioderek mamy 20 maja ;)

A jeżeli chodzi o seks.. to myśmy z Mężem nie wytrzymali dawno :P A korzystając z tego, że Mały wieczorami zwykle ładnie śpi no.. ekhm.. wiadomo :P Tyle, że po cesarce to wiadomo, krocze nie naruszone. Te bakterie to racja.. Zabezpieczajcie się prezerwatywą, bo myśmy raz nie mieli a jakiś szał był i generalnie mojego M. piecze.. :/

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 maja 2011, 13:09

Inuno, a moj P. stwierdzil, ze jak mamy z gumka to on woli jeszcze poczekac :ico_puknij:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 maja 2011, 17:41

bo myśmy raz nie mieli a jakiś szał był i generalnie mojego M. piecze..
hmmm ...a ja myslalm ze to nam kobitkom te bakterie beda dokuczac...ale jak facetowi :ico_haha_01: nie no zartuje ..to od kiedy mozna sie kochac bez prezerwatywy??? po 6 tygodniach??? nawet jesli krwawienie /sluz pologowy nie ustal???

Ja tez bym sie juz dawno poseksila ale boje sie o ta moja dziure po cc...bo dopiero sie zrasta...i nie chce zeby sie znow rozeszlo i wdala infekcja.... :ico_nienie:
ale fakt faktem ze w kroku po cc wszytsko tak jak i przed :ico_oczko: tylko to krwawienie.... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

03 maja 2011, 17:52

Hej dziewczynki my rowniez walczymy od jakiegos czasu z wzdeciami, a zaczelo sie od tego , ze malutka dostawała coraz wiecej mleka modyfikowanego i dlatego te wzdecia, gdyz organizm musi sie przyzwyczaic do zmiany!!
We czwartek byłysmy na szczepieniu i OKSANCIA wazyła 5100g!!!! :ico_brawa_01:
Piszecie o seksiku, my z mezem tez juz dosyc dawno zaczelismy :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 maja 2011, 17:52

Sejana to fajnie ze dziewczynki wspolpracuja!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a mi tez sie forum zacina od paru dni ...jakis blad mi ciagle wyskkakuje po wyslaniu posta... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

03 maja 2011, 17:55

MI TEZ WYSKAKUJE BLAD

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 maja 2011, 18:13

ewelcia1245, a wy z jakim zabezpieczeniem?
i jak bylo pierwszy raz po porodzie?

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

03 maja 2011, 19:05

Tak jak zapowiadała tabogucka z chęcią dołączę do grona mamuś marcowo kwietniowych. Mam troszkę do nadrobienie ( jakieś 28 stron forum) i mała daje mi ostro w kość więc wybaczcie tymczasowo małą aktywność. Dziś wpadłam tylko ma momencik korzystając z chwilowego snu Ali żeby się przywitać :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość