Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 lis 2011, 23:48

hej
jestem,juz jestem...troche zajeta ostatnio,malowanie urzadzilam i nie pytajcie jak kupowalam farbe na lamperie ze zaprawe jakas kupilam,i to jeszcze nic!pomalowalam nawet,pieknie sie prezentowala dopoki nie wyschla i nie okazala sie matowa!wiec jutro od nowa...gdzie ja mialam oczy :ico_puknij: ..dobrze ze z farba na sciany lepiej mi poszlo,nawet trafilam z odcieniem :ico_haha_01:

Ulenka,na wesele ubralabym jakas kiecuszke,nacodzien nie miewam okazji sie w takowych pokazac-a dluga jaknajbardziej,bardzo modna ostatnio dlugosc :-) ...ja w przyszlym roku mam 2 wesela i tak wlasnie mysle ze na ebayu cos kupie ewentualnie na wyprzedazy zimowej w next ,maja kilka ciekawych dla mnie w katalogu :ico_noniewiem:

z tymi rachunkami zamieszanie ale mam nadzieje ze juz zalatwisz,fakt ze mniejsza kontrole bedziesz miala,ale z drugiej strony wlaczasz jak potrzebujesz wiec kiedy trzeba nie?wiec bardziej zaoszczedzic sie nie da ,zamarznac niemozecie...ja dzisiaj grzalam na potege,przyszedl mroz od rana i powiem Wam ze niebardzo moglam nagrzac,chyba zapomnialam juz ile to trzeba grzac zeby bylo cieplutko...mam nadzieje ze kilka dni i opanuje system,ustale godziny i bedzie git.

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

01 gru 2011, 11:06

bylam w agencji, dzwonili i e on nie zgodzil sie na rachunki bo musze przynajmniej 2 lata byc ich klienten, szefowa agencji wkurzyla sie i powiedziala im ze jestem dobrym lokatorem place duzo kasy w bloto i ze maja zmienic, nie zgodzili sie wiec, szefowa wykrzyczala im ze skoro nie to wogle straca klienta bo zalatwia mi przenisienie do nnego dostawcy, no i czekam mieli do brtish gazu dzwonic

[ Dodano: 01-12-2011, 10:08 ]
a i zapomnialam wiktor zapisany do przedszkola, na razie to tylko 3 dni w tygodniu bo wecej miejksc nie ma ale dobre i to, chciala zebysmy juz w tym tygodniu przyszli :ico_szoking: , ale ostatecznie ustalilismy 6 stycznia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

01 gru 2011, 19:24

Ula, fajnie z tym p-kolem.
Ja nadal nie wierzę, że D zaraz idzie.

Co do babki z agencji, no i fajnie, niech działa!


Ja dzisiaj dzwoniłam do taksów. Kobitka sprawdziła, że wszystko mamy, dokumenty zweryfikowane, przykro jej było, że tyle czekamy ;) i oznaczyła naszą sprawę, żeby ktoś na nią ostatecznie looknął :D OBY szło teraz migaskiem :ico_noniewiem: aczkolwiek, nie chcę się jeszcze nakręcać...

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 gru 2011, 20:16

moja ma pierwszy dzien przedszkola za soba:)

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

02 gru 2011, 11:04

a ja nadal czekam na odpowiedz w sprawe gazu bo szefowa maila do nich wyslala i w ciagu 48 godz maja odpowiedziec

wiktor tez mial isc juz teraz do przedszkola ale ostatecznie powedzialam ze puszcze go po nowym roku dopiero, troche spankowalam i wogle on nawet jeszcze tu do lekarza nie zarejestrowany tylko w miescie gdze poprzednio mieszkalismy, musze tu znalesc i zapisac

no i jak pierwszy dzien?

[ Dodano: 02-12-2011, 10:48 ]
jak wogle pogoda u was? u nas chlodno sie robi dzis rano tylko dwa stopnie

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 gru 2011, 12:00

chłodno :) ja leciałam z B do szkoły to mi łapska momentalnie zmarzły
ale słońce świeci, więc zaraz sie ociepli pewnie.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 gru 2011, 12:06

hej,u nas tez zimno,czekam troche az mi szyby w aucie z mrozu stopnieja,zakupy musze zrobic dzisiaj,cos ugotowac i czekac na gosci,dzisiaj przylatuja na tydzien z pl :-)

Elibell pisz jak wrazenia po przedszkolu :ico_haha_02:

martalka,a Tobie nic innego nie pozostalo jak ogladnac kase na koncie :-D ja nadal czekam ale A. dostal bonus swiateczny z pracy wiec juz nie z taka niecierpliwoscia,bonus zleksza nam pomogl teraz :ico_sorki:

no nic nie pomoze,musze sie ruszyc i zalatwic to co mi na dzisiaj zostalo :ico_spanko:

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

02 gru 2011, 12:20

dzwonili do mnie w sprawie zmiany dostawcy gazu, cholerka czemu mnie nikt nie uswiadomil ze to tyle trwa? najzimniejszy okres bede musala przetrwac na tym gazie, bo obowiazuje mnie miesieczne wypowiedzenie w poprzedniej firmie a na nowe czeka sie 6 do 8 tygodni, czyl grudzien styczen jak zimno bedzie bede nadal miec na karte

wogle babka z agencji powiedziala ze w srode na inspekcje chce wpasc, ktos wie co oni sprawdzaja, no wiem ze patrza czy dom nie jest zdemolowany, ale czy patrza jakes gruntowne porzadki czy cos?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 gru 2011, 12:33

porządki? najwyżej możesz jakby co posądzić o dyskryminacje, bo niektóre angielskie domu wyglądają jak krajobraz po wojnie, a nikt się nie czepia.\
Myslę, ze moze chce sprawdzić ten gaz alboco...

Do nas przyszedł list od firmy windykacyjnej, szukają pani która tu mieszkała i narobiła długów :/ Wkurrrr... mnie już to!

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

02 gru 2011, 13:45

nie ona nam mowila zanim tu sie wprowadzilam ze roba raz na 3 miesiace inspekcje dla wlasciciela czy nie zdemolowalam mieszkania przypadkiem :ico_haha_01: bo robila zdjecia do umowy jak dom wyglada w jakim stanie teraz pewnie sprawdzi czy wszystko ok, tak mysle ale pewna nie jestem

[ Dodano: 02-12-2011, 12:48 ]
bo niektóre angielskie domu wyglądają jak krajobraz po wojnie, a nikt się nie czepia.\
oj to to prawda jak znajomy angol do nas zawsze wpadal to zawsze mowil ze jak wchodzi do domu to od razu wie ze polka w nim mieszka

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość