Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 mar 2007, 09:38

Maju ja w Austrii mieszkam .Co do powroutu chcemy bardzo tylko jeszcze nie wiadomo kiedy najpierw ja musze sie zajac czyms w Polsce mam 2 lata czasu i zobaczymy jak to bedzie. To prawda ze wyjezdzanie wciaga ja pojechalam n a3 m-ce i juz 10 lat mija :ico_haha_01:
czas na prace napewno znajdziesz tylko troche odwagi :ico_brawa_01:

kasia242
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

29 mar 2007, 09:55

DZien dobry wszystkim mamusia :-D czy moge sie do was dołąćzyć?
mam coreczke Agatke z 24 listopada 2006 no i jestem w ciąży z drugim bobaskiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
zupalnie nie wiem jak to sie stało moge sie dołączyc do waszego grona?

[ Dodano: 2007-03-29 ]
od razu mam takie pytanko, bo Agatka zrobila sie od jakiegos tygodnia strasznie marudna no i ssie tak strasznie mocno raczki ze sa cale czerwone i wszystko wklada do buzi slini sie okropnie, czy to sa zabki?
jak sprawdzic czy dziasla sa rozpulchnione? :ico_sorki: :ico_sorki: prosze o rade

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

29 mar 2007, 10:20

kasiu witaj :-D
oczywiscie ze mozesz sie przylaczyc
gratuluje drugiego bobaska powiem zesama chcialabymjuz sie starac o drugie dziecko ale najpierw musimy sie finansowo zabezpieczyc ale czasem los za nas decyduje
agatka pewnie zabkuje polecam zele na zabkowanie

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

29 mar 2007, 12:35

Czesc babeczki :-)
Witaj Kasiu, zapraszamu do klikania. No i oczywiscie gratuluje kolejnego bobaska w drodze, tylko sie cieszyc :ico_brawa_01: Kasik wydaje mi sie ze Agatke meczy zabkowanie. Wloz paluszek do buzi i jesli bedzie cie naciskac dziaselkami to znak ze zaczelo sie :-D
Nie mowilam Wam , ale babcia tzn. moja mama wpadla na pomysl aby wykapac wczoraj malego w czarczym zebrze to tam jakies ziele ostrozenia :ico_haha_02: Ja tam nie wierze w takie zabobony, ale ona mowi ze to juz od naszych pra pra tak bylo. Mowie a co mi tam, zobczymy bo ponoc jak dziecku cos jest to fafoly jakies beda plywac. No i faktycznie tak bylo :-D Maly spal super przebudzil sie tylko raz na jedzonko. Nie wiem czy to zasluga kapieli babcinej, czy moze tak musialo byc.
Dzis dostal deserek z Hippa gruszki, ale mu smakowalo :-) Teraz uciekamy na spacerek.
Maju pytalas co to jest na czym maly lezy. Chodzi Ci o to co na zdjeciach, rozumiem. To jest przewijak :-D Hubercik nie ma takiego lozeczka ze szczebelkami, tylko identyczne jak ponizej linka wkleilam. Nawet jak nie bylam jeszcze w ciazy marzylam sobie ze kiedys jak urodze to takie chce lozeczko. No i juz nie dlugo zaszlam :-D http://www.allegro.pl/item178555760_loz ... edaz_.html
Z tego co widze to teraz jest wyprzedaz, kurcze... Troszke za wczesnie urodzilam :-D
Milego dnia Wam zycze, buziaki !!!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

29 mar 2007, 13:09

Witaj Kasiu :-) no i ja również gratuluje bobaska, teraz pewnie jestes przerażona że będzie cięzko ale za kilka lat zobaczysz że dzieci mają świetny kontakt ze sobą. Ja o takiej różnicy marzyłam dla swoich dzieci ale tak to odkładałam , że zeszło aż 5 lat, no a o trzecim to nawet nie myślę narazie :-D . Ja też myślę że to ząbki bo mój mały zachowuje się identycznie. Niestety nie wiem jak wyglądaja wtedy dziąśełka, mój pediatra też nie wie, jak zapytałam ostatnio czy gorączka jest przez zęby i czy już coś widać to odpowiedział że będziemy mądzry jak zęby wyjdą :ico_zly: więc kto to ma wiedzieć jak nie lekarz :ico_oczko:

Gosiunia świetne to łóżeczko no i fajnie mieć taką babcię która zna się na zabobonach :ico_oczko: , ja też często korzystam z książki "Porady Babuni" jest tam wiele przepisów na różne dolegliwości :-D

[ Dodano: 2007-03-29 ]
szkrabuniu 10 lat :ico_szoking: no to sporo czasu :ico_oczko:

kasia242
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

29 mar 2007, 13:20

A z ktorego dnia a wasze bobaski? jest ktorys z 24 ?? :-D :-D

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

29 mar 2007, 13:28

Witam Cię Kasiu !!!!
To super ze bedziesz miała druga dzidzie.Ja tez podejrzewam ze jestem w ciaży bo @ nie przychodzi.test niby wyszedł negatywnie ale one maja skutecznosć 99 % a ja może jstem tym 1 % :-D .Jeżeli chodzi o dziąsła to moj mały ma właśnie rozpulchnione i wygląda to tak jak by były napuchnięte.Jeżeli chcesz to możesz sprawdzic metalową łyżeczką.nawet jak nie widać ząbka to będzie ci juz stukało.Przynajmniej tak u nas było.
Pozdrawiam !!!!!!

kasia242
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

29 mar 2007, 13:32

Kasik a mial twoj chlopaczek jakies objawy? bo moja jest zla jak osa prezy sie wkurza na wszystko a jak jej cos nie gra to wrzeszczy w nieboglosy, ona taka nie byla!!
tylko mysle czy to nie zawczesnie na zabki?

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

29 mar 2007, 13:34

moj Piter to tak az strasznie nie marudzi
tylko wszystko laduje w buzi no i te dziasła
a na zabki to nie za wczesnie, widziałam malucha ktory pod koniec 2 m-ca zabkował
kazde dziecko przechodzi inaczej, moj to jest tak ogolnie to bardzo spokojny wiec jak tylko sie cos dzieje to odrazu widac

kasia242
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

29 mar 2007, 13:37

no welasnie malutka tez jest spokojna z reguly tylko od tygodnia szatan ja opetal, nie wiem co jest grane wic pomyslalam ze to zabki, tez wszystko pcha do buzi slini sie okropnie ale stukalam lyzeczkja nic nie slychac, wiec to chyba nie jest to co?? :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość