Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

05 lis 2007, 11:57

dwa dni spokoju i od nowa. Przynajmniej w nocy śpi znowu ładnie. Ale dzień bez awantury to dzień stracony. Ale będzie lepiej. na pewno.
Pruedence cieszę się, że Tosią coraz lepiej.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

05 lis 2007, 16:31

witajcie :ico_haha_01:

wisienka24 sliczne fotki !!!

pruedence czytam twoje listy z zapartym tchem i domylam sie co czujesz ale teraz bedzie juz tylko lepiej, nawe sie nie obejzysz i bedziecie razem pozdrawiamy bardzo goraco :ico_buziaczki_big:

yvone widzisz juz troche lepiej ze spaniem, u mnie tez czasem ona miewa humorki i wyje czasem nie wiem czemu a mi sie wydaje ze ma po prostu takie swoje kaprysy, napewno sie ulozy :ico_haha_01:

My bylysmy z moja Amlcia na masazach dzisiaj, bylo bardzo przyjemnie, byly jeszcze trzy mamusie z dzidziami i pani ktora nas uczyla masowac malenstwa. Moja Amelcia byla najmlodsza ale wagowo dorownywala chlopczykowi 4 miesiecznemu, juz nie mowie o wlosach, wygladala przy tych dzidziusiach jakby ona miala ze 4 miesiace :)
Kupilam jej z mezem wczoraj sukieneczke do chrztu, z bolerkiem czapeczka, majtaskami i do tego buciki, ubralam ja na probe, wygladala jak smiesznie zwlaszcza w tej czapce przypominajacej czepek :) wybralam rozmiar 6-12 miesiecy ale juz sie martwie ze jak za duzo przybierze na wadze moze byc ciezko :ico_olaboga: ale mysle ze to bedzie stroj na jeden raz wiec moze damy rade. Poza tym na razie nie narzekam, spi w nocy, w dzien jest zywa, akurat teraz spi ale bylysmy duzo na dworze wiec moze ja to umeczylo. Poza tym kupilam jej kurteczke i ogrodniczki takie sliczne rozowiotkie na 6 miesiecy ale sa akurat i wyglada w nich super, a zmienia sie kazdego dnia, coraz czesciej usmiech, wczoraj dalam jej taka grzechotke do reki to byla taka zadowolona.... :ico_brawa_01:
Tyle narazie, calujemy was mocno i wasze dzidzie :ico_buziaczki_big:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

05 lis 2007, 22:05

Cześć dziewczyny i dzieciaki !!!!!!!!! :ico_oczko:
Dzisiaj nastał dzień radości !!!!!!!!!
Pewnie się zdziwicie ale dla mnie to jest cud, moje dziecko śpi samo w łóżeczku , bez specjalnych gimnastyk, przy karmieniu usypia i ja ją kładę na brzuniu i śpi !!!!!!!!!!
Zaczne od początku, ale was zanudze ale co tam musze to napisać bo inaczej bym padla.
Wczoraj mała niechciała spać od 10 rano a ok 17 pojechaliśmy do teściów gdzie się wyżaliłam na moje kochane dziecko.....

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

06 lis 2007, 10:44

Ja się śmieję, bo mi nikt nie chce wierzyć w awantury Amelci. dziecko już trzyma pozory, bo u rodziców i teściów cudownie grzeczna dziewczynka. Śpi świetnie, bawie się sama. Tak samo jest ilekrtoć ktoś do nas przyjdzie. A w domu nam szaleje. Ale to dobrze. TEż się zalę rodzicom i teściom. Tak więc nie jesteś osamotniona.
Do cozdiennych porannych awantur Amelciu już się chyba przyzwyczaiłam. Awantura i spanie. Dzisiaj przynajmiej pierwszy raz się nie zanosiła i wszystko trwałó krócej.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

06 lis 2007, 18:59

moja Juleńka też czasem się awanturuje... ale o dziwo jak za długo ją nosimy i jest już jej niewygodnie :ico_szoking: , marudzi wtedy okropnie i uspokaja się dopiero jak się ją położy.... najlepiej w jej lłóżeczku :ico_szoking:

właśnie taki problem mamy bo inaczej niż w łóżeczku ,albo ubrana jak na spacer w wózku ,nie może zasnąć :ico_olaboga:

do tego też ma swoje humorki :-) czasem gaworzy do leżącego obok kocyka :-D a czasem zaleje się łzami (doslownie- zaleje) bo jej się np. czyjaś mina albo głos nie spodoba :ico_olaboga:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

06 lis 2007, 19:11

Cześć dzisiaj dziewczyn i dzieciaki !!!
Może dzisiaj uda się mi opisać?
Wracając do teściów, tam teściowa położyła ją na przuniu po tym jak jej usneła na ramieniu i tak spała prawie 2 godziny a przez ten czas zjadłam pierwszy raz na spokojnie mój obiad i nawet deser !!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
Potem na następny dzień położyłam ją na brzuniu w jej łóżeczku i odziwo nie obudziła się natychmiast.
Jedyne co ma problem to wyciszenie się.
Ona jest przeciwieństwem twojej małej Aga78, śpi jej się najlepiej w wózku w największym chałasie i uwielbia nieznajomych a jeszcze jak się do niej uśmiechną to już wogóle buziak śmieje się od ucha do ucha.
Dodatkowo w czwartek byliśmy i męża wujka i tak Sofija nie chciała nigdzie indziej być jak u wujka na kolanie, nawet biedak obiadu nie mógł zjeść. Ktokolwiej chciał ja wziąść to się pruła, tylko u wujka siedziała i obserwowała wszystich.
I po 2 godzinach padła wkońcu na moim ramieniu. hihi :-D
Moje dziecko jest dla nas ciągłym wyzwaniem ciekawa jestem co dziisaj mi przyniesie za ciekawostki !!

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 lis 2007, 14:47

WItajcie :ico_brawa_01:
Moja Amelcia ma ostatnio humory, w trakcie jedzenia marudzi i mimo ze zjada najczesciej 150 lub czasem jej sie zdarzy 180 ml to w polowie wypluwa i nawet jak odbeknie to trzeba walczyc zeby znowu zaczela jesc. Dzisiaj np. lezala sobie na sofie jak zawsze z nami i caly czas byl placz tylko taki wymuszany nie wiadomo z jakiego powodu, ale ciesze sie bo wlasnie mi usnela w swojej hustaweczce a ostatnio nie za bardzo ja lubila. Pozatym wszystki spiochy male i zaczynamy wchodzic w 62!!! bardzo mnie to cieszy ze rosnie. Jutro maz jaedzie do Londynu po paszport dla malutkiej i juz mozemy odliczac do grudnia jak bedizemy sie szykwoac na caly miesiac do Polski i do naszej rodzinki, oni nie moga sie doczekac bo prawie nikt nie widzial malenstwa na zywo, oprocz naszych mam. JA juz sie nie moge doczekac, nie wiem czy sie docisne wtedy do mojej dzidzi :)

Pozdrawiamy dzidziusie i mamusie!!!!!!!! :-D :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

07 lis 2007, 15:59

szybko wszystko sie zmienia u tych naszych pociech rosną jak na drożdżach i codziennie zaskakują nas nowymi umiejętnościami
Ja na Łukaszka nie narzekam jest naprawdę grzecznym i spokojnym dzieckiem dlatego chyba coraz częściej mówimy o rugim dzidziusiu :ico_oczko:
zdecydowaliśmy się w ko ncu na szczepionkę przeciwko Pneumokokom ale narzie pani doktor jest na zwolnieniu więc musimy poczekać do 14 listopada droga to sprawa ale trudno nie chcę później mieć wyrzutów sumienia

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 lis 2007, 17:55

Ja z mezem od poczatku zakladalismy conajmniej dwoje dzieci i nawet te humorki mnie nie zniechecaja, ale musimy troszke odchowac nasza Amelunke, poza tym my conajmniej dwa razy w roku odwiedzamy rodzine w Polsce wiec musze tez myslec o tym bo taka podroz troszke trwa, samochod-samolot-samochod, juz sie niedlugo przekonam jak moje malenstwo to zniesie :) Pozdrawiamy :)

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

07 lis 2007, 18:32

Dziewczyny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , super, że myślicie o rodzeństwie dla swoich bobasów, muszę Wam powiedzieć, że niesamowita jest więź pomiędzy dziećmi takimi małymi, mój synuś broni siostry jak lew, a ona wszystkie włosy już wytarła- tak głową kręci żeby oglądać wiecznie wiercącego się braciszka :-D :-D :-D

my jutro idziemy na szczepienie.. szczepiliśmy infanrixem pierwszy raz, teraz druga dawka- ale czy to przypadkiem tej marki nie wycofali????

[ Dodano: 2007-11-07, 18:20 ]
a co u Tosi????... Pruedence coś nie zagląda do nas.... pewnie nie może nacieszyć się Tosią znowu w domku....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość