Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 kwie 2008, 21:04

Ja mieszkam w tej chwili dokladnie w takim samym miejscu jak Ty!Samo centrum,ruchliwa ulica i wydzierajace sie w weekend gnoje,o lusterku nie wspomne :ico_olaboga: Ale kurcze Southampton to bardzo duze miasto i dojazd do centrum z obrzeznych dzielnic to z godzina jazdy autobusem.Auto bedzie zabieral moj maz do pracy,a ja bede uziemiona caly dzien,chyba ze drugi samochoe-no sama nie wiem.Rewiry super,tylko daleko cholera!Bede myslala,masz oczywiscie sporo racji.
A Wasz domek daleko od centrum?

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

04 kwie 2008, 21:06

Witajcie! Co do tycia to się nie przejmujcie. Ja przytyłam 23kg coś koło tego :ico_noniewiem: I waga mi schodzi z dnia na dzień. Więc kilogramkami się nie przejmujcie. Jedzcie to na co macie ochote.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 kwie 2008, 21:38

Joanna24 pisze:Witajcie! Co do tycia to się nie przejmujcie. Ja przytyłam 23kg coś koło tego I waga mi schodzi z dnia na dzień. Więc kilogramkami się nie przejmujcie. Jedzcie to na co macie ochote.

Jezu jakie masz slodkie malenstwoale Ci zazdroszcze!
Joanna24 pisze:Ja przytyłam 23kg coś koło tego

Ja sie obawiam ze u mnie to bedzie jeszcze wiecej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 kwie 2008, 10:30

Witam z ranka

ja juz wlasnie zjadlam sniadanko, bylam na zakupkach i zaraz trzeba sie za robote brac. Dzis za oknem brzydka pogoda, pada i jest pochmurno i troche zimno.

Co do tycia w ciazy to ja jak na razie od poczatku ciazy schudlam 1,7 kg zobaczymy czy cos poszlo w gore, 14 mam wizyte wiec sie dowiem, mam andzieje, ze znow nie schudlam bo zaczne sie martwic. Nie mam zachcianek i nie az takiego apetytu, jak to kiedys moja mama miala i mowila, ze jadla na potege. Nie je sie za dwoch lecz dla dwoch, ja mysle ze duzo nie przytyje ale to sie okaze pozniej.

Millego weekendu kochane zycze

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 kwie 2008, 10:56

Joanna24 pisze:Witajcie! Co do tycia to się nie przejmujcie. Ja przytyłam 23kg coś koło tego I waga mi schodzi z dnia na dzień. Więc kilogramkami się nie przejmujcie. Jedzcie to na co macie ochote
no kurcze tez mam taka nadzieje ze ta waga bedzie szybko ubywac :ico_brawa_01: SLICZNE malenstwo :ico_brawa_01:
miszka pisze:Auto bedzie zabieral moj maz do pracy,a ja bede uziemiona caly dzien,chyba ze drugi samochoe-no sama nie wiem.
ja wlasnie jestem w tej sytuacjii ze mamy 2 samochody wiec o dojazd nie musze sie martwic :ico_sorki:
miszka pisze:A Wasz domek daleko od centrum?
ten nowy dom jest jakies 10 minut dalej od tego gdzie teraz mieszkamy ale w cichej okolicy i bocznej uliczce wiec mam nadzieje ze bedzie duzo lepiej :ico_brawa_01: zobaczymy :ico_sorki: Wiecie co ale mi w tej ciazy paznokcie rosna szok szybko i takie ladne twarde-moze to dlatego ze lykam reguralnie juz od 3 miesiecy te witaminki,wczesniej tez bralam ale zdazalo sie zapominac a teraz nie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 kwie 2008, 11:54

mmarta81 pisze:ja wlasnie jestem w tej sytuacjii ze mamy 2 samochody wiec o dojazd nie musze sie martwic

Tez o tym myslalam,ale oczywiscie moj maz powiedzial,ze nie ma sensu utrzymywania 2 samochodow,bo "on widzi,ze ja korzystam z auta raz w tygodniu"-a,moze gdyby stalo pod domem to korzystalabym czesciej?O tym juz nie pomyslal :ico_zly: Zreszta jezeli takie ma podejscie to na "zadupiu"niech sobie sam mieszka.
mmarta81 pisze:Wiecie co ale mi w tej ciazy paznokcie rosna szok szybko i takie ladne twarde-moze to dlatego ze lykam reguralnie juz od 3 miesiecy te witaminki,wczesniej tez bralam ale zdazalo sie zapominac a teraz nie
Mi sie zawsze rozdwajaly i lamaly ,a teraz jak z akrylu piekne i wlosy mi przestaly wypadac!!!

[ Dodano: 2008-04-05, 11:56 ]
Moj suwaczek sie chyba popsul :ico_placzek: Dzis mija 16 tydzien :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

05 kwie 2008, 12:35

mmarta81, co do paznokci, to ja tez mialam marne, a teraz o dziwo udało mi się zapuscic i niestracic po pierwszym myciu naczyn. Jedyny mankament to biale plamy prawie na kazdym paznokciu.... :ico_noniewiem:
A tyciem się nie przejmujmy....dla mnie bedzie to proba charakteru, bo jestem ex-anorektyczka, a jak wiadomo to choroba, ktora podobnie jak alkoholizm, jest niewyleczalna i na zawsze zmienia sposob myslenia...

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 kwie 2008, 12:37

miszka pisze:utrzymywania 2 samochodow,bo "on widzi,ze ja korzystam z auta raz w tygodniu"
utrzymanie mojego samochodu jest bardzo anie bo za ubezpieczenie na caly rok place 150F bo to maly samochod i wzielam sobie najtansza wersje ubezpieczenia(moj maz za ubezpieczenie swojego na wszystko placi 1400f rocznie :ico_olaboga: ) no wiadomo do tego dochodzi tax 120 rocznie ale pali malo bo to maly samochod corsa i mam go 3 lata i oprucz wymiany akumulatora (maski i szyby-ale to po wypadku jak mi sie maska otwozyla na autostradzie :ico_placzek: ) nie robilam przy nim nic .Znalazlam stronke gdzie sa wypisane wszystkie zasilki jakie mozna pobierac na dziecko miedzy innym dodatek na ogrzewanie mieszkania i na mleko dla bobo przesle ci pozniej link bo wlasnie wybywam.Do uslyszenia

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 kwie 2008, 12:40

mmarta81 pisze:Znalazlam stronke gdzie sa wypisane wszystkie zasilki jakie mozna pobierac na dziecko miedzy innym dodatek na ogrzewanie mieszkania i na mleko dla bobo przesle ci pozniej link bo wlasnie wybywam.Do uslyszenia

Super bede czekala,ja tez musze wyjscc.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

05 kwie 2008, 13:21

Cześć Dziewczyny!!!
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki zeby Wam sie czas nie dłużył w ciąży i żebyscie dobrze się czuły przez cały czas no i oczywiscie żeby porody poszły gładko!!!
Mój synek juz jest sporym chlopcem i bierzemy właśnie udział w konkursie pampersa!! Gdyby którejś z Was spodobał sie mój synek to z góry dziękujemy za kazdy głosik!!
http://hosting.pampers.pl/pl_PL/google_ ... om=gallery

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość