Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

21 lut 2008, 16:36

Iwona77, Nina pokazuje główka "nie" od niedawna i to po tym jak zaczeła mnie nasladowac , wg mnie to zupełnie normalny etap
Co do dyszenia to nic takiego inie robi wiec nie wiem...
Krew w stolcu Zuzia miała raz przy biegunce - były to takie strzepki iczerwone + jeszcze sluz. Nina ma czesto rózne jkolory kupek i nie zxawsze jak zje cos o zdecydowanym kolorze i dopuki konsystencja jest normalna to sie nie przejmuje.
katelajdka, szczerzuja super!

[ Dodano: 2008-02-21, 15:53 ]
wkleje tez jakies aktualne zdjecia a co!
Nina czyta pieskowi:
Obrazek

na hustawce w sukience zuziowej lalki

Obrazek

Obie dziewczynki stoja na brami i wygladaja na ulice

Obrazek

Nina sobie upodobała sanki i nie dała sie przekonac ze bez sniegu sie nie jezdzi

Obrazek

a tu mój zimny nosek

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-21, 16:18 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

21 lut 2008, 22:06

Iwona no to kobieto bardzo mało ważysz!! Ja jak wychodziłąm za mąż to ważyłam 46 kg. A teraz to po ciąży przekroczyłam 50. Ale przed ciażą to mialam 49kg.
Co do Twoich pytań to bartuś nie kiwa główką, ale zdaża mu się dyszeć jak cos robi i jest na tym skupiony. Zresztą odkąd mial katarek to nauczył się ustami oddychać, także jeszczeęściej mu się to zdaża. A jak coś chce to tak dyszy jak piesek!! :ico_haha_01: A jeśli chodzi o kupkę to myśle że nie moze to być krew tylko resztki jedzenia.
kelly świetne te zdjęcia!!! Tymuś jest taki drobniutki, kochany chlopiec!! :ico_brawa_01: Zdjęcie z tatą naprawde do ramki!!! I myślke ze z siostrą jesteście do siebie podobne, ale maż i jego brat jeszcze bardziej. A dodam jeszcze że pięknie wyglądałaś na ślubie!!!!!!
myszka kochana jaka ty byłaś młoda jak straciłaś pierwszą dzidzie!! Jakie to straszne że musi to kogoś dotykać, takie nieszczęscie. :ico_placzek:
lulu Twój exmaż starszy jest od Ciebie to powinien wykazac się dojrzałością ale widać ze faceci to nigdy chyba nie dorastają, wieczne dzieci!!!! Nie jestem w stanie sobie wyobrazić ze po akich przejściach i do tego znów byłaś w ciaży, wszystko bylo dobrze i juz niedlugo miał byc Filipek na świecie a on cię zdradzał... :ico_puknij: Co za facet!!!! :ico_nienie: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-21, 21:12 ]
qunick, śliczne nowe zdjęcia!! Ale Ninusia jest śliczna!! Ale wydoroślała! I włoski ma większe! Zdjęcie w czapeczce świetne!! I to z Tobą tez super!!
Powiem Wam że w ogóle to nasze Lutowe Dzieci to są najpiękniejsze na świecie!!!!!!

A byłąm dziś u mojej koleżanki. Aż mi sie płakac chce, chlip... Jaka jej mała jest malutka!!! Po miesiącu ma 57 cm i 3300 wagi. Po MIESIĄCU!!!!!! Jak ją trzymałam na rekach to nic nie czułam!!! A jaka ona drobniutka!! Głokwa jak pacynka. A nóżki to takie patyczki, nie mówiąc o rączkach i stópkach!! Nie moge uwierzyć ze takie moze małe być dziecko, a co dopiero bylo miesiąc temu jak się urodziła?!?!?!! Jej córcia to chyba jak bedzie mieć pół roku to bedzie przypominać Bartka po porodzie?? !!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 lut 2008, 22:13

qunick, ale super zdjecia :ico_brawa_01: Sliczna Ninusia, obydwie coreczki masz ladne

asiam_26 pisze:zabronił mi pokazywać swoich zdjęć ja to szanuję więc niesety nie pokażę wam

:ico_wstydzioch: kochana, a ja nie widzialam Ciebie, albo przegapilam albo nie wklejalas, chcialabym zobaczyc, czy rzeczywiscie wygladasz tak jak sobie wymyslilam :ico_haha_01:

Iwona to kiwanie glowką"nie" Fillip tez uwielbia :ico_haha_01:
Co do krwi w kupce, bywają zaczerwienienia jescze od marchwi
Ale mój dzis mial krew, bo ze trzy dni nie robil kupki, i tak sie meczyl przy robieniu, to mial krew i pupcia tak mu sie poszerzyla, biedulka :ico_placzek:

Dziewczyny, uciekam,musze juz isc, obowiazki wzywaja
moze pozniej zajrze

[ Dodano: 2008-02-21, 21:20 ]
aha, co do pogody

http://www.twojapogoda.pl/encyklopedia/ ... zonowa.htm

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

21 lut 2008, 22:32

Hejka,
my dzisiaj zaliczyliśmy szczepienie - oj moja córcia tak strasznie płakała :ico_placzek: nawet ciężko było ją zważyć, chyba poznała Panią która wykonuje to wszystko i jakby wyczuła co się święci :ico_noniewiem: Waży teraz dokładnie 8650 gram i mierzy 72 cm :ico_haha_01:
Poza tym przed samym szczepieniem pięknie "bawiła" się z innymi dzieciaczkami - tzn. chciała być prowadzana w ich stronę, uśmiechała się tak pięknie do nich - ona wogule uwielbia dzieci :ico_brawa_01:
A ile ważą Wasze pociechy??

asiam_26 no rzeczywiście lulu slusznie zauważyła że my NIGDY ciebie kochana na zdjęciach nie widziałyśmy :ico_nienie: :ico_haha_02:
Sądzę że syncio podobny do Ciebie jest :ico_haha_02:
katelajdka moja córcia jak miała miesiąc to też ważyła mniej więcej tyle co dziecko które miałaś okazję trzymać na rączkach :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-21, 21:37 ]
Postępy u nas - Milenka jak chce być prowadzana za rączki (lub jedną) hihi to sama przyjdzie do mnie lub męża i bierze nas za rączki; sama umie bawić się zabawkowym bączkiem - kładzie go na podłogę i puszcza; jak picie skończy się w buteleczce to daje mi do rączki i mówi "daj" (żebym nalała); po spacerku sama ściąga rękawiczki i czapeczkę (ja tylko rozwiązuję :ico_haha_02: ), a do kąpieli pomaga się rozebrać - tzn. tzryma ubranko i "przekłada" przez główkę; chodzi trzymając się pchacza :ico_haha_01:

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

21 lut 2008, 23:13

Kajunia25, Julia waży ok.13kg i mierzy 80 cm..

A teraz pytanie z innej bajki..

Czy planujecie już wakacje? Wiem że to może za wczesnie ale mąż ma się określić kiedy bierze urlop i tak się zasatanawiamy dokąd pojedziemy i kiedy..
Myślę ze z takimi maluszkami lipiec , sierpień odpada ze względu na pogodę i masę turystów..Może wrzesień , Czy macie jakieś plany?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 lut 2008, 23:22

Dziewczyny, jestem taka spiąca, że nie dam rady Was poczytać ani odpisac, ale może uda mi się wstać wcześniej zanim mnie Wojtuś obudzi to może coś naskrobie...dziś normalnie cały dzień jestem zmęczona... i strasznie mnie boli kręgosłup :ico_olaboga:

Dobranoc, lece...pa

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

21 lut 2008, 23:29

MAMA JULCI jak z takimi maluszkami wkacje w lipcu,sierpniu odpadaja??? Powiem ci ze my juz pierwsze wakacje z Amelką zaliczylismy w zeszłym roku własnie koniec lipca poczatek sierpnia i było fajnie. pogoda w kratke ale melci to nie przeszkadzało. Miała wtedy 6 miesięcy spała praktycznie ciągle we wozeczku na spacerkach a teraz mielismy zamiar w tym roku znow nad morze wyjechac tym bardziej ze ona juz biega i nie mogę sie doczekac kiedy na piachu bedzie brykac ale ze bierzemy kredyt to wakacje cos czuje ze moga w tym roku odpaść zobaczymy jeszcze :(
KAJUNIA Amelci wazy 10,700 :), gratuluje postępów u gwiazdeczki super :)
fajnie ze jestescie juz po szczepinie. Nas teraz czeka szczepienie Amelki no i chyba 4-latki tez cos maja a tu kacper zaraz 5 latek ma uuuuuuuuu
lLULU oby te prognozy sie potwierziły lubie ciepłe lato a nie takie jesienne :)
Faktycznie wczoraj ciebie pierwszy raz na fotce zobaczyłam chyba wyglądasz superancko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
IWONA77,KATELAJDKA ja tez raczej dorbna jestem i byłam. teraz mam niestety wałek na brzuchu co mnie smuci bo ćwicyc mi sie nie che a wałka cchiec nie chce :(
Iwona ćwiczyłam troche przed tv. bo maz mi posciągał filmy z serii "ja tez cche miec taki brzuch"ale cwiczyłam moze z tydzien i kniec zapału,melca nie dała mi cwiczyc wchodziła na mnie ach.... :)
Teraz waze 54kg i chyba nie jest zle kiedys bym chciala do 51kg. wrócic i na tym sie zatrzymać
ASIAM_26,QUNICK Tak faktycznie Amelce zdazyło sie kilka razy zasnąc podczas oklepywania hi hi hi to nie lekkiego tylko konkretnego. Kiedys zasnęła jak ja w szpitalu fizjoterapeutka klepała a mi w domu tez pare razy hahaha teraz juz jej sie nie podoba i musze to robic bach bach i juz ale jakos sobie radzę ;)
QUNICK zdjęcia dziewczynek rewelacyjne i to twoje z Ninką przeurocze :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jak ich zdrowko? Katary zażegnne?
DOROTA.M. mam nadzieje ze z Agatką nic sie nie pogorszyło??? Jutro nam zdj szybką relacje bo zapewne zapracowana jestes przygotoania do roczku hi hi ale napisz chociaz co z Agacią? buziaczki
IWONA77 acha mialam ci napisac na pytanka:
Melka tez miala okres ze kręciła tak głowką jeny to chyba dobry miesiąc ja sie bałamze cos z nią nie tak ale juz jej to minęło wiec spoko pewnie Patryk ma tez tą chwilową fazę. Kupki robi czesto pomaranczowe choc za duzo marchwi nie je, natomiast takie lekko czerwonawe czy wisniowe robi po deserkach z czarną jagodką ;). Mysle ze tak jak ktoras dziewczyna napisala to nie krew bo musialaby jej byc duzo i poedynczo a nie całosc zabariona .

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

21 lut 2008, 23:31

myszka,qunick,kataledajka,luludzieki za odpowiedzi,czyli wszystko w porzadku, taka mialamm nadzieje ale wolalam sie upewnic czy nie odbiegamy od norm hihi

Kajunia25, Patryk ostatnio wazyl 11 kg jakies ok 2 tyg temu to bylo.
Wspaniałe postępy czyni Milenka, zuch dziewczyna :ico_brawa_01:


Dziewczynyrok temu wszysko sie zaczelo, wody mi zaczely odchodzic,jeja ale to było piekne ale opis jutro dam, bo nie zdazyłam urodzic tego samego dnia co sie zaczelo.

ImprezkaJeszcze nie wiem czy bedzie normalna impreza czy tylko na slodko,torcik ciacha,bo wiele osob mi odpadlo a z 13 jak odejdzie pare to malo cozostanie ale niestety szwagierka nie moze przyjsc bo u nich rozyczka,wiec tylko maz by wpadl bo jest chrestnym i zreszta mial rozyczke,kuzynka z dzieckiem chora,wiec odpada.Zostaja tylko tescie i moja siora z chlopakiem i corka i szwagier ktory wpadnie na troche, wiec nie wiem czy jest sens zarcia szykowac w sumie dla 2 osob,bo moja siostra to prawie nic nie je nigdy ajej chlopak to wegetaianin,normalnie porazka,caly czas mysle co tu zrobic.

asiamto czekamy na fotke :)

[ Dodano: 2008-02-21, 22:39 ]
karolas, dzieki za odpowedz :ico_haha_02:

mamajulcimy tez bylismy w zeszlym roku w lipcu nawakacjach i bylo ok,zreszta my akurat pogody specjalnej nie mielismy,w tym roku planujemy tez lipiec zreszta nawet jestesmy do tego troche zmuszeni przez prace meza,jedziemy najprawdopodobniej nad morze,moze Hel,Władyslawowo albo Świnoujscie bo siora sie wlasnie przeprowadza.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

22 lut 2008, 00:15

Kajunia25, właśnie jak przeczytałam ile ma teraz Twoja córcia to pomyślałam że Oliwka od mojej koleżanki też pewnie bedzie tyle ważyć jak bedzie mieć roczek!!
Bartuś ma teraz 12,800 i 93 cm. hihihi, jak miał 3 miesiące to ważył tyle co Twoja Lenka!!
Bartuś chyba niedługo zacznie chodzić!! Coraz częściej się puszcza mebli czy innych rzeczy i stoi przez kilka chwil i nawet wczoraj zrobił 2 kroki do pudełek w łazience!!! Myślałąm ze padne!!! Normalnie zrobił 2 kroki i doszedł tam gdzie chciał!!! Ale super!!!
mamaJulci, nie wiem czy uda nam sie gdzieś jechać, bo szwagier ma w tym roku wesele i raczej kasy nie bedzie na wyjazd. Ale na pewno na kilka dni pojedziemy do przyjaciól do Bukowiny Tatrzańskiej!! Ale tam wiadomo ze nie ma takiej za fajnej pogody, raczej jest chłodniej.
karolas, Ty swietnie wyglądasz, w końcu urodziłaś dwoje dzieci!!! Nawet niewielki wałeczek jest niczym w porównaniu z tym co zostaje czasem kobietom po porodzie!!!
Oduczanie jedzenia w nocy ostatnio pediatra powiedziala mi żebym juz oduczyła jedzenia butli w nocy, zebym tak skumulowała jedzenie w dzień żeby butla byla zanim jeszcze Bartuś zaśnie. A potem to w nocy tylko cyc. Próbowałąm tak zrobić ale trwało to kilka dni, ja chodziłam na maxa niewyspana bo Bartuś przez to budzil sie po 4 razy na cycka, myślałam że padne. A potem przyplątala się ta infekcja to nie chciałam go męczyć i siebie też bo i tak nie spałam przez jego zapchany nosek. Tak że nie wiem jak to znów zaczać tymbardziej że teraz mniej je i w większych odstępach. Nie ma jak mu skumulować tyle posilków a z drugiej strony to nie wiem z czego zrezygnować: ze śniadania, owoców, obiadu czy kaszki? Ale boje sie za z kolei jak z czegoś zrezygnuje to bedzie szybciej głodny i w nocy mnie zamęczy z karmieniami. A poza tym to więcej mleka tak na zawołanie nie wyprodukuję. A poza tym to ja nie chce zwiększać produkcji, wolalabym po malu już kończyć karmienie!
Nie wiem co robić??!!! Pomóżcie!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

22 lut 2008, 00:37

:ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Dla wszystkich roczniaków
Lenka wazy 8,900 i ma 74,5 cm

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość