Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

02 gru 2008, 10:59

no sytuacja stosowna do dzisiejszego tematu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

02 gru 2008, 11:26

Aneta - bez przesady...

Ja na szczęście już nie doczekałam tych wątków bo zostały skasowane...

Asia - Niemcy to nie Bajlandia - tam to dopiero zwyrodnialców pełno - jak w każdym kraju

pozdrawiam

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 gru 2008, 11:30

Martula nie skomentuje :ico_oczko: wiem że w PL generalnie panuje niechęć do Niemców.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 gru 2008, 11:50

no masakra trochę mnie to wkurza, że takie debile robią co chcą z prywatnymi zdjęciami, powinni wszystkie fikcyjne konta pousuwać po cholerę to jest??
swoją drogą nie można popadać w jakąś skrajność
Asia to kiedy się wyprowadzacie?

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

02 gru 2008, 11:57

Asia - źle odbierasz, ja nie mam niechęci do Niemców, moja chrześnica jest pół Niemką, moich dwóch siostrzeńców, wujek Niemiec, szwagier :-D lubię Niemcy - pewnie wolałabym mieszkać tam - natomiast fakt, że tu jest wszystko be a tam raj - nie przemawia do mnie jako powód wyjazdu ;) wierzę, że tam będzie łatwiej niż tu, ale to nie oznacza że tam jest wspaniałe wszystko ludzie są cudowni i normalni - jak pisałam w każdym kraju takie sytuacje mają miejsce...

poza tym mam kijowy humor, bo Bartek dziś leci, właśnie do NIEMIEC :-P i nas zostawia :-/

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 gru 2008, 11:58

Karolinko wyjeżdzamy w marcu, na początku. Jakoś musimy żyć, tu nam jakoś nie wychodzi, a jeśli mam szansę spróbować to czemu nie? :-D Teściom dobrze tam jest, obecnie mój szwagier po rozwodzie też już tam wyjechał i nie narzeka :-)
Nie wiem jak będzie, nie nastawiam się anty, nie potrafię ocenić społęczeństwa (koło 80 mln) na podstawie opinii bądź znajomości kilku Niemców :ico_oczko: W każdym razie nastawiam się pozytywnie...

Martula ja nie twierdzę że tam jest ekstra, bo wszędzie jest patologia itp, przemawia do mnie praca. Tu nam nie wychodzi, a pomysłu na prace nie mam, mieszkania nie mam, kredytu nie dostanę tu dłuuugo, bo już się ich nabrałam, a na wynajem mieszkania już mnie nie stać, wyliczyliśmy z mężem, że z pkt widzenia ekonom po prostu opłaca nam się wyjechać. Nie wiem jak w Warszawie ale pewnie podobnie jak we Wrocku wynajem to min 2000 tyś. Dla mnie to sporo. Teście płacą za takie samo jak my mamy połowe, a zaznaczę że zarabiają dużo więcej. Z wykształcenia jestem bankowcem, tu mam szansę na początek, no może kasa w banku, czyli jakieś 2 tyś max (oby) maż skończył zarządanie, może znalazł by pracę za 2, 3 tyś, ale to gdybanie. Poza tym nie uśmiecha mi się wywalać połowe naszego dochodu na wynajem i spłatę czyjegoś kredytu.
Dobra za dużo by gadać, bez sensu :-D :-D :-D

U mnie też maż pół Niemiec, teść cały Niemiec, szwagier itd itd :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 gru 2008, 13:04

Wiam

Odsypiałam nocke :ico_wstydzioch: fakt nie moglam spac i popadłam w jakas panike ale powem wam i przemyślałam że ucieczka i kasowanie zdjęc to nie rozwiązanie chyba powinniśmy więcej reagowac na wszelkiego typu chore zachowania. Zostawiłam zdjęcia i profil i na nk i tu. Piszecie ze pousuwali to super że się za to wzieli a swoją drogą to też uważam że mogli by pousówać fikcyjne konta - z drugiej strony jednak na niefikcyjnych tez można ściemniać
Asiu - jeżeli jakt jesteś zdecydowana i chcesz to fajnie ale jest też taka zasada że wszędzie jest fajnie gdzie nas nie ma. Napewno zaczniecie na nowo w nowym miejscu i życze wam żeby tam układało się idealnie. Ja osobiście lubie miasto w którym mieszkam i mimo chwilowych frustracji kraj też :-) i dlatego nigdzie nie uciekam zostaje. Najważniejsze Asiu to choćbyś do Honolulu się wyprowadziła to pisz z nami i nie zostawiaj nas

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

02 gru 2008, 13:26

No a tu co to za rozmowy :ico_nienie: Asiu jedz i niezatrzymój się ja najchetniej tez bym wyjechała :-) Mieliśmy takie plany jak mój mąż pracował w Berlinie :-) Miał przyjechć zrobic mi dzidziusia, wtedy bym poszla na l4 potem na urlop. Mogła bym wtedy z Martynką mieszkać razem z nim. Ale zanim on mi zrobił drugie dziecko to już wrócił na stałe do polski :-D OOOOOOOjjjj plany miałam duze ale jakos wszystko się potoczyło inaczej, może od nowego roku dostane wkońcu pole i zaczne budowe :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 gru 2008, 13:36

Teraz z innej beczki pisałyście o dzieciach Niki ma małą stupke 23 wazy zaledwie 12 kg i mierzy 80 cm :-) czyżby była najmniejszym dzieckiem na forum :ico_noniewiem:
Jade dziś przedłużac włoski - mam nadzieje że poprawi mi to humor bo ostatnio chodze wiecznie nafochana :ico_wstydzioch: powiem wam że dwa tygodnie temu pojechała @ robiłam testy owulacyjne i nic a wczoraj jescze jakies plamienia się pojawiły. Na wizycie u gina wszystko było ok - ale chyba jescze raz się wybiore. Juz nawet zastanawiam się czy się nie zablokowałam psychicznie - tak bardzo chciałabym być już w stanie błogosławionym a tu nic :506: dobra to tyle moich gorzkich zali, czekam w zimie na bociana a one wszystkie chyba odleciały do ciepłych krajów :ico_oczko: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 gru 2008, 13:44

Oj
Edytko to potem się pochwal włoskami :ico_brawa_01:

Wiki ma 94 cm waży 15 kg a butki 26-27 nosi, zależy od firmy

Też ma nienajlepszy humor!! To przez tą "niby" jesienio-zime :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość