margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

01 wrz 2012, 06:32

dzwoneczku ja w b-stoku jezdzilam z Igim do alergologa z nfz gdzie nie ma az takich kolejek. Jak chcesz podam ci tel na pw

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

01 wrz 2012, 07:04

meldujemy się
ehh czyż to nie jest przygnębiające wstać 1go września i zobaczyć za oknem taką jesień? ciemno, szaro-buro i mokro, brrrrrr :ico_olaboga: właśnie dotarło do mnie, że za chwilę skończą się czasy, że będzie można tak po prostu wyjść na podwórko kiedy się chce, bez zbędnego ubierania :ico_noniewiem: zawsze jak Filip marudził i już nie wiedziałam, co z nim robić, wystarczyło, że wyszliśmy na dwór i już było super, a teraz co będziemy robić? w tych czterech ścianach przez cały dzień przecież oszaleć można :ico_puknij:
u nas dalej bez zmian, wieczorem piękne zasypianie, a potem kiepskie spanie. mam nadzieję, że wszystko wróci do normy :ico_noniewiem:
a ja wczoraj pojechałam sobie"poużywać" do galerii. mąż był w pracy na 2giej zmianie, więc podrzuciłam Filipa rodzicom i pojechałam się trochę odchamić, a co :-D kupiłam sobie parę pierdół, poszłam na dobrą kawę i od razu się lepiej człowiekowi zrobiło :-) ehh dawno nie miałam tak beztroskiego wypadu gdziekolwiek...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2012, 11:57

Jak wróce i sie ogarnę, to zasypię Was zdjęciami
My czekamy na te zdjecia ;-)
czyż to nie jest przygnębiające wstać 1go września i zobaczyć za oknem taką jesień? ciemno, szaro-buro i mokro, brrrrrr
Niestety, jesien coraz blizsza. Mnie sie marzy taka zlota jesien :-)

Aga26 czy zastanawialas sie jak ogarnac sprawe zimy i wozka ? Chodzi mi o to czy dziecko wystarczy w kombinezon wsadzic, czy spiworek potrzebny ?
Tak sie zastanawiam jaki by pasowal, bo te uniwersalne nie beda pasowac :ico_noniewiem:

nostromo20, pewnie ! trzeba sie odmulic i pobyc rowniez bez dziecka. Na FB Doroty Zawadzkiej dzisiaj nawet poruszono ten temat. Jak czytalam komentarze to ile ludzi tyle roznych zdan. Ja jestem za tym ze rodzice razem jak i z osobna potrzebuja czasu tylko dla siebie bez dzieci. Dlatego jesli nie ma babc, cioc etc do pilnowania to malzonkowie wzajemnie powinni sobie fundowac takie mozliwosci :-)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

01 wrz 2012, 14:36

no otóż to. mój na szczęście nie robi problemów, jak chcę się gdzieś wyrwać i zostawić mu Filipa. co z tego, skoro mi się wydaje, że ja to wszystko przy dziecku lepiej sama zrobię i on sobie nie poradzi? :ico_puknij: i potem zamiast się odprężać na takim szopingu to rozmyślam co też się tam w domu dzieje... :ico_puknij:

junior śpi. lecę robić tartę gruszkową. wczoraj wreszcie kupiłam upragnioną foremkę :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

01 wrz 2012, 16:19

co z tego, skoro mi się wydaje, że ja to wszystko przy dziecku lepiej sama zrobię i on sobie nie poradzi? :ico_puknij: i potem zamiast się odprężać na takim szopingu to rozmyślam co też się tam w domu dzieje... :ico_puknij:
oj mialam dokladnie to samo przy najstarszej corce ale pociesze Cie ze przy Kubie juz wogole nie mam takich odczuc:-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2012, 16:45

Widomo, ze kazda mama uwaza ze ona pewne rzeczy robi najlepiej :-D
Ja bez problemu moge mala oddac w zaufane rece i isc na zakupy czy impreze.
Gorzej by bylo ze mna jak do pracy pojde... Wtedy pewnie ja gorzej to zniose niz mala ;-) bo ja juz taki wrazliwiec jestem.
lecę robić tartę gruszkową. wczoraj wreszcie kupiłam upragnioną foremkę
Też chcę zakupic. Tarty nigdy nie jadlam :ico_wstydzioch: a tyle dobrego mozna z niej uczynic... takze zazdraszczam :ico_haha_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 wrz 2012, 21:35

margolcia, poproszę :ico_sorki:
ja wczoraj pojechałam sobie"poużywać" do galerii. mąż był w pracy na 2giej zmianie, więc podrzuciłam Filipa rodzicom i pojechałam się trochę odchamić, a co :-D kupiłam sobie parę pierdół, poszłam na dobrą kawę i od razu się lepiej człowiekowi zrobiło :-) ehh dawno nie miałam tak beztroskiego wypadu gdziekolwiek...
jestem za :-D
to zasypię Was zdjęciami :ico_oczko:
czekamy :-D

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

01 wrz 2012, 22:11

Mad :-D
Obrazek
reflektujesz? :-D kurde wyszła taka fajna, że nie wiem, czy cokolwiek dotrwa do jutra, a koleżanka z wizytą wpada, więc dobrze by było :ico_haha_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 wrz 2012, 22:13

reflektujesz? :-D
o ja też :-D pysznie wyglada :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2012, 22:40

reflektujesz?
Na wieczór z czymś takim wyjeżdżasz ? :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości