Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 paź 2007, 13:37

Frydza moja ciocia-senepid co do mnie jutro przyjeżdża jest z Tychów. A w ogóle to ja mam na sląsku dużą rodzinę i Jarek też więc co jakiś czas jeździmy. Tylko teraz tak z maluszkiem trochę odczekamy i na pewno niebawem zawitamy w ślązaków progi. A ty z jakiej miejscowości? Z Gliwic? bo juz zapomniałam :ico_noniewiem:

Juli dobrze, że jestes bo już się zastanawiałam gdzie cie wywiało. Zresztą jak widac nie tylko ciebie.

Tomek po wielkim marudzeniu wreszcie zasnał a ja oczywiście zamiast sprzatać to musiałam zajrzeć co tu słychać. Wkurzyłam się, bo ten odkurzacz co kupiliśmy w niedzielę przestał ciągnąć jak trzeba. Nie wiem co jest grane. Chyba się nie zepsuł?? Ja to mam szczęście do odkurzaczy. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-18, 13:38 ]
ooo jestem rekordowym tysięcznikiem hehe...

Ach zapomniałabym dla Luśki :ico_tort:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 paź 2007, 13:41

KAMILKO z Siemianowic Sl no to moze kiedys sie spotkamy jupi jupi :-D ide gotowac obiad i sprzatac poki niunia spi Nareczka :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 paź 2007, 14:43

Juli ja wiem,ze bedzie dobrze u Was ....staracie sie,a to cos znaczy ....nie zawsze jest pieknie,sa tez problemy...ale dzieki nim doceniamy to co mamy,wiec glowa do gory :-D

Kamilko Ty mi sie snilas,ze bylysmy na jakiejs imprezie dla dzieciaczkow...ja bylam z mama i nagle Ciebie dojrzalam i mowie do mojej mamy,ze to Ty he he i podeszlysmy i bylo fajnie,a Ty mialas dluzsze wloski,takie jak wtedy,gdy bylas w ciazy :-D a Madziorke spotkalam w sklepie (w tk maxie) ,miala rude wloski ...i chyba poszlysmy do kina :ico_haha_01: ja to mam sny :ico_oczko:

dalam dzis pierwszy raz jabluszko...ale mu smakowalo ...balam sie dac wiecej wiec taka lyzeczke wieksza dostal na probe :ico_brawa_01: a teraz zasnal w foteliku anioleczek.......matko ile mam roboty,jutro przyjezdza T siostra i kuzyn,a w sobote chrzest :ico_olaboga: a ja mam lenia :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-18, 14:46 ]
ja nie chce wracac do pracy,ale nie wiem czy nie bede musiala chociaz na pol etatu :ico_placzek: w tym czasie T siedzialby z malym,bo u mnie w pracy jakos sie dostosuja ...ale i tak mi zal....no i sama nie wiem czy wroce,zalezy jak bedzie z kasa ,bo gdyby nie to ,to napewno bym nie szla ....no i chce karmic piersia do roku,wiec bedzie problem echhh

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 paź 2007, 14:49

Aaaaaa!!!!
Misiek równiez dołączył do klubu ząbkujących!!! hihi! Mamy pierwszą perełkę! Dolnego kła!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja glupia narzekałam ze mam niedobre dziecko, ze sie popsuł.. A go po prostu szczeka swedzi hihi :):
Ale super!
W zyciu bym sie nie spodziewała, ze to juz! :ico_olaboga: :ico_puknij: :-D

Bylismy przed chwila na spacerku - biegłam z tym wozkiem, bo tak sie rozpadało, ze cała mokra teraz siedze. Zdazyłam zrobic zakupki i sruuudo domu. A wzielam aparat i chciałam wam foteczki pocykac tego przyszłego parkui postepow z budowy. No i klops.

Wiec zapraszam na herbatke, a potem gotuje pierogi z jagodami - kupne oczywiscie-ale pyszne :):

A Misio lezy na kanapie i sie kula! :ico_brawa_01: suuuper - w koncu mamy duuuze postepy! :):

Kamilko- hihi. Ja tez z odkurzaczami mam przeboje. W ciazyjak mialam mega wielka manie czystosci i sprzatania, to spaliłam dwa :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i to nie byle jakie! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 paź 2007, 18:08

lucy23 pisze:a Madziorke spotkalam w sklepie


a gdzieżby indziej... :-D :-D :-D

Juli no to gratulacje dla zębiska!!! :ico_brawa_01:
A ja mam wrażenie, że u nas też wkrótce będzie, bo dziś mam z Tomkiem takie przeboje, ze hoho. Jęczy i jęczy, nic mu się nie podoba i gryzak tak gryzie jakby go chciał zeżreć w całości z taką zawziętością. OOoo obudził się i steka.

Frydza już zobaczyłam gdzie są Siemianowice i super, bo to koło Czeladzi a tam też na 100% będę, bo tam moja ulubiona rodzinka jest także jakby co...

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

18 paź 2007, 18:18

dziewczyny z czeladzi juz rzut beretem do mnie do dabrowy - okolo 15 km -, jakby co zapraszam. frydza i ciebie tez oczywiscie bo ja narazie jestem niezmotoryzowana wiec do siemianowic sie nie wybiore :-(

gratulacje zabkujacym i swietujacym dzis urodzinki dzieciaczkom :-)

juli a jakie duze mieszkanko bedziecie miec? ja tez marze o wiekszym ale jak PIS wygra wybory wyjezdzamy z kraju hi hi wiec narazie w nic nie inwestuje

_/\_
(.'o
/\\
| \\==o
\ / '
||_ PIS

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 paź 2007, 18:28

No no.. To czerwcowe zeby rosna :):

Umnie tez maruda wlaczona cały dzien. I apetytu brak kompletnie. Zjadł Pan Delikwent Ząbkowski 40ml o 14:40 iod 15 do teraz ucial sobie poradna drzemke. I spałby pewnie dalej gdybynie wieeeelka kupa. Smierdzi w całym mieszkaniu. Bleee :ico_noniewiem:
Teraz cos tam wcina, Duzy go karmi. Moze juz bedzie do kąpania bez mmarudy.. :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Avisku - mieszkanko bedzie miało 49 m plus 53 m ogrodeczek. Wiec faajnie.

Ciesze sie. Poki co - na poczatek - napewno starczy. A w przyszłosci.. Zobaczymy. Duzy chciałby miec dom, za miastem.. Zeby miec krowe i kurki hihi. Ma manie na punkcie krowek -ale tylko czystych :ico_nienie: Hihi :): wariat.. no Wariat :ico_puknij: Ja za to jestem miastowa i bez kina/ teatru/ cetrum..krotko potrafie wytrzymac.. No ale czas pokaze :-)

A teraz zmykam do Duzego.. No bo pracujemy.. pracujemy zeby było dobrze :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 paź 2007, 19:23

Juli gratuluje zeba....moj maly sie obudzil i gaworzy tak smiesznie, jakis obuzony jest :ico_haha_01: :ico_haha_01: tak jakby sie zalil ha ha

[ Dodano: 2007-10-18, 19:24 ]
a ja sprzatam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 paź 2007, 19:52

JULI gratuluje zeba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: KAMILKA to rzut beretem z Czeladzi do Siemianowic jupi jupi :-D AVISKU moze kiedys wpadne do Dobrowy i Cie odwiedze i twoje babelki :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 paź 2007, 19:59

gratulujemy zabkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas narazie cisza :ico_oczko:

Dzisiaj bylismy u kuzynki ktora ma 3 tyg mowimy na nia rozdarta panna bo jak sie rozedrze to szok :ico_szoking: :ico_szoking:
Miala kolke przez 1 h wiec dopiero teraz chyle czola mamusiom ktore to przechodzily ja widzialam pierwszy raz i dziekuje bogu ze Marcinek nie mial :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość