Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

22 lut 2009, 12:03

hej
adka tunika super za taką cenę :ico_szoking: ja długo czekałam na dziecko i czuję się bardzo gotowa.Chociaż nie powiem trochę się boję jak to wszystko będzie ale myślę że jak już przytulimy nasze skarby to nic już nie będzie ważne oprócz nich
Dora ja znowu na odwrót od jakiegoś tygodnia mój synek tak wyrabia że aż mnie czasem zaboli.Mniej kopie ale bardzo często się wierci i wypina a brzuch tak mi się naciąga że szok.
ja zaraz jadę do teściów na obiadek a potem jedziemy sie rozejrzeć za nową sofą do salonu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 lut 2009, 12:03

Lenka starsznie wtedy wiercila no i serduszko jej za szybko bilo
Wiktorek też strasznie sie zacząl ok 22 kręcić i calą noc szalal, :ico_szoking: jade o 15 bo narazie nie mam nawet jak , meza nie ma a ja nie mam samochodu - od rana temp. mi spadla, ale w nocy jest wysoka - nie wiem nie mierzylam, ale 38 bylo na pewno :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

22 lut 2009, 12:37

Justysiu - jedż faktycznie niech Ci szybko leki przepisze , a te nasze przeziębienia to wiesz nasi faceci nam z pracy przynoszą nieświadomie... My wygrzane w domku siedzimy i byle bakteria nas rozkłada :ico_noniewiem:

Adka - Ja na początku ciąży leżałam w szpitalu jak juz pisałam chciali mi Zosie usunąć bo kretyn lekarz zobaczył ciąże pozamaciczną..... jak juz sie dowiedziałam ze jest w porządku doczekać się na nią nie moge więc myśle cały czas tylko o nije jak ją przytule i wogóle czuje się gotowa w 100 % , chociarz zdaje sobie sprawę że większość kobiet przechodzi depresje poporodową , i to wstawanie w nocy płacz dziecka na poczatku tez czasem prowadzi do wyczerpania to wiem że dam rade :-D czuje to , patrze na moje szczęśliwe koleżanki - mamuski i zazdroszcze im że mają swoje skarby , a pozatym Ja sie okropnie kiedys bałam bezpłodności serio , mam znajomą co w ciąże zajsc nie może normalnie i to jest tragedia więc Zosia to dla mnie najcudowniejszy prezent od życia :-D :ico_ciezarowka:

Ja myśle że to Ci przyjdzie jak zobaczysz Lenke , teraz mamy burze hormonów i zmienne nastroje ale to normalne a jak weźmiesz ją w ramiona napewno poczujesz siłe i szczęscie :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2009-02-22, 11:39 ]
Ja sie obraziłam rano na mojego chłpa bo ja sie chce poprzytulać a ten albo śpiący albo gapi sie w TV :ico_zly: więc sie obraziłam ...
Teraz łazi za mną i sie podlizuje ale nastrój już mam zły :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 lut 2009, 12:45

dora to ja mam tak samo - a w nocy tez sie obrazilam i jeszcze z poduszki dostal - kochalismy sie wieczorem j sie nie ubralam, budze sie w nocy i mówie, żeby mi pizame odal, a ten mnie sie pyta czemu sie nie ubralam i żebym sobie poszukala - to tez sie zdenerwowalam tym bardziej, że juz sie źle czulam :( to lazil rano , nawet sam mi herbate zrobil z miodem :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

22 lut 2009, 12:46

łazi za mna i dogaduje z usmiechem " co mój nabuzowany hormonami króliczku"" ja mu dam nabuzowana hormonami , jak sie będzie chciał przytulić powiem mu wstedy WPADAJ :ico_zly:

[ Dodano: 2009-02-22, 11:49 ]
Justynko - i dobrze niech robi herbatke jak nie chce sam zostać. Kurde dlaczego muszą nas czasem do szału doprowadzić a potem sie podlizują , jak mnie wenrwi to długo mam podły nastrój i w nonono mam jego podlizywanie sie, nie mógłby miło zacząć dzień tak po prostu??? Menda czasem taka z niego.... :508:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 lut 2009, 13:17

dora faceci to wogóle jacyś dziwni są i mniej czuli - ja to potrzebuje sie poprzytulać a ten jest zmęczony - no taki pustak bez uczuć - w nocy nadrabia bo ja zawsze spimy na lyżeczke - mówie wtedy żeby sie dopasowal no i cala noc tak spimy, ale w nocy to sie nie liczy bo przeciez spie to nie czuje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

22 lut 2009, 14:05

Ja też potrzebuje wiecej czułosci ale on mniej i głupek na to nie wpdadnie aby częsciej sie przytulic , da mi czasem z nienacka całuska i tyle ja sie pierwsza zazwyczaj przytulam.

Zrobiłam zupke z pomidorków z puszki a na obiad wyciągne go dzis na miasto nie chce mi sie w domu siedziec.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 lut 2009, 14:19

dora a szkoda gadać normalnie - ja musze cos zjesc na sile bo apetytu nie mam wcale tylko mleczko z miodem pije. Już mnie lamie w kosciach, lopatki nawet mnie bolą, jestem z tego powodu niezadowolona :-)

ide szykowac sie do lekarza, mam nadzieje, że niedlugo mi przejdzie, choc nie wygląda mi to na zwykle przeziębienie

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

22 lut 2009, 16:51

Biedaczku ale Cie dopadło, wracaj szybciutko do zdrówka , daj znać po wizycie u lekarza.

Ja jednak zrobiłam obiad w domku , jedziemy do znajomych na kawke .
Do zobaczenia :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

22 lut 2009, 21:05

hej Mamusie

nie wiem czy mowiac o czulosci mowicie o seksie czy o bliskosci , u mnie jest atak ze adamowi to bardzo seksu brakuje , tak do 5 miesiaca to ochote mialam bardzo ale ostatnio to juz ochoty braaaak :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ale jesli chodzi o bliskosc to mam i to duzo , w nocy to adam moglby sie przytulac do mnie caly czas i glaskac mnie ale to mi jest goraco i ja za bardzo nie chce :ico_wstydzioch:
ale ja juz pislam ze powinna na kolanach do czestochowy isc za takiego meza :-D :-D :-D
ale rownowaga musi byc w przyrodzi i zeby na kazdej plaszczyznie za dobrze nie bylo wiec nie mam szczescia w pracy

Asia wkeje zdjecia takie bo z wesela nie mam bo to Goska wklejala , troche slabo widac ale zapewnaim Cie ze super sie wyglada w tej sukience i piersi i wogole z tylu ma troczki do regulacji wiec napewno bedzie dobra

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość