emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 paź 2011, 08:27

czesc

co do kombinezonow, to ja ostatnio Tosi zalozylam taki po Marcelu, jest napisane 9-12 miesiecy :ico_olaboga: jest akurat, mamy tez wiekszy 80 :ico_oczko:

na 9 idziemy na szczepienie, to sie dowiem ile moja kluska wazy i mierzy
posmarowalam emla, mam nadzieje ze zadziala

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 paź 2011, 09:57

Hejka,
u nas paskudnie i zimno, brrr :ico_chory:
Młody śpi, a jak czekam na wodę na kawkę bo inaczej usnę na stojąco :ico_oczko: a jak tylko się położę to zasnąć nie mogę.
Emilia to się pochwal ile ma Twoja Królewna. Emla na pewno znieczuli wkłucie ale nie wstrzyknięcie.
Co do rozmiarówki-nie ma co się sugerować metkami bo często się nie zgadza.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 paź 2011, 09:58

my juz po szczepieniu, mala wazy 8300 g, mierzy 68 cm, ogolnie ok, nastepne szczepienie po roczku

[ Dodano: 26-10-2011, 10:00 ]
Emla na pewno znieczuli wkłucie ale nie wstrzyknięcie.
tak tak, ale dobre i tyle, nawet za duzo nie plakala, bardziej lekarz jej sie nie podobal :ico_oczko:
Co do rozmiarówki-nie ma co się sugerować metkami bo często się nie zgadza.
zgadza sie

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 paź 2011, 11:01

tak tak, ale dobre i tyle, nawet za duzo nie plakala, bardziej lekarz jej sie nie podobal :ico_oczko:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: widać, że nie w jej typie :ico_haha_01:

[ Dodano: 26-10-2011, 11:02 ]
:ico_brawa_01: za wagę i wzrost

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

26 paź 2011, 11:03

Hej Kobietki :-D
Witam się po strasznie ciężkiej nocy... Mały wstawał co 30 minut, płakał nie chciał jeść, nie wiem co mu dolegało ale przypuszczam że ząbki... jeszcze żaden się nie pokazał a spulchnione ma już 6 na górze i 4 na dole :ico_zly: niech one już się wyskrobią...
Emilia no to już kawałek Kobietki z Twojej małej Antosi :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 paź 2011, 12:19

cześć :-)

ale pogoda paskudna dzisiaj :ico_noniewiem:
od 3 młody marudził, to wzięłam go do łóżka do siebie, żeby nie wstawać co chwilę, pomarudził do 4 i usnął, o 6 obudził się na mleczko, po jedzeniu odłożyłam go już do łóżeczka, spał do 8.
a gdzie to organizujecie?
Bogota CK Zamek
jeśli lubi się przymierzać i szperać
na przymierzanie nie ma czasu, bierze się to co się podoba a mierzy w domu już po wszystkim :ico_oczko:
jakby koleżanki organizowały wymianę gdzieś koło Łodzi to daj mi znać.
ostatnio we Wrocławiu był book change, ale jak coś będzie w Twoich okolicach to dam znać.
my juz po szczepieniu, mala wazy 8300 g, mierzy 68 cm, ogolnie ok, nastepne szczepienie po roczku
łady wynik :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-10-2011, 12:23 ]
Koroneczka znasz jakąś technikę masażu, w której się szczypie plecy? bo mój mąż stwierdził, że gościu go wczoraj szczypał po plecach a nie masował :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 paź 2011, 15:01

Hejo!

Ja w domu :ico_olaboga: mam 6 szwów na palcu- rozwaliłam sobie cały kciuk :ico_olaboga: sprawdzałam czy blender za głośno nie chodzi, palec mi się wsmyknął w środek i ciach- nie byłam w stanie zobaczyć nawet co się stało- nie chciałam tego oglądać! Włożyłam rękę do miski z lodem i tak mnie mąż zabrał na pogotowie- lekarz się śmiał, ze czerninkę im przywiozłam! Do tej pory nie wiem jak ja to zrobiłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Koroneczka znasz jakąś technikę masażu, w której się szczypie plecy? bo mój mąż stwierdził, że gościu go wczoraj szczypał po plecach a nie masował :ico_haha_01:
oprócz masażu odchudzającego nie bardzo :ico_oczko: Widocznie masażysta nie bardzo umiał ugniatać mięśnie i szczypał :ico_brawa_01: A taka wymiana ciuchów to superowy pomysł, nigdy o czymś takim nie słyszałam!

murchinson, dzięki za namiary :ico_sorki: bedziemy dzwonić. My też jakiegoś gościa znaleźliśmy na allegro- porównamy ceny.

Emilia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wzrost i wagę dla Antosi :-) Duża dziewczynka!

Jejku ledwo zaczęłam pracę a już na zwolnieniu- ale cieszę się mimo wszytsko, ze jestem w domu!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 paź 2011, 15:25

mam 6 szwów na palcu- rozwaliłam sobie cały kciuk
o kurcze :ico_olaboga: to teraz w domku pewnie posiedzisz?
Widocznie masażysta nie bardzo umiał ugniatać mięśnie i szczypał
albo chciał mi męża odchudzić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 paź 2011, 15:48

albo chciał mi męża odchudzić :ico_haha_01:
Albo :ico_oczko:
o kurcze :ico_olaboga: to teraz w domku pewnie posiedzisz?
Nio posiedze posiedzę, palec boli jak franca, zeszło mi już znieczulenie :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 paź 2011, 16:18

Ja w domu :ico_olaboga: mam 6 szwów na palcu- rozwaliłam sobie cały kciuk :ico_olaboga:
Do tej pory nie wiem jak ja to zrobiłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
O matko jedyna :ico_szoking: Ty już się nie zastanawiaj jak to zrobiłaś tylko następnym razem nie sprawdzaj jak blender głośno chodzi :ico_nienie: Bidulko a Ty nawet za bardzo przeciwbólowego silniejszego nie możesz brać, może weź paracetamol :ico_noniewiem:
albo chciał mi męża odchudzić :ico_haha_01:
:ico_haha_01: to przyjmijmy tę wersję :ico_oczko:

Młody usnął, dziś obiad na raty robię bo Mateuszek nie chciał mi pomóc i posiedzieć w kuchni. On to najlepiej ostatnio lubi by położyć go wśród zabawek by mógł się obracać ale żeby mama była obok niego w zasięgu wzorku.
Koroneczka zrobiłam zupkę dyniową ale muszę poczekać jak trochę przestygnie by ja zmiksować.
A, i zapomniałam Wam się pochwalić Mateusz je sam, tzn ja mu nabieram jedzonko, daję do rączki a on ciach i do buzi. Umorusa się przy tym na maksa, radości masa, dobrze że śliniak ma z rękawkami.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość