Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

29 maja 2007, 18:26

No nic spadam szykowac Pawełka do kapieli jak mi moj synus pozwoli to jeszcze wpadne do was a wiec nareczka!!

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

29 maja 2007, 18:37

Kasiu ja tez robilam Wiktori pulpeciki normalnie zmielilam miesko drobiowe, dodalam troche cebulki podsmazonej troszczke soli, czosnku i wrzucilam na gotujaca wode potem dorobilam sos pomidorowy a do naszych do dalam pieprzu bo Wiktori narazie niechce jej dawac.
Wiktoria wykompana wierci sie w lozeczku :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-29, 18:38 ]
Julcia slodziutka jak zawsze

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

29 maja 2007, 18:45

fajne te nasze dzieciaszki

Ewelinko, moja Oliwka to sie balona boi jak tylko zobaczy to az cała sie trzęsnie i płacze :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ja dopiero wróciłam z nia ze spaceru odrazu po drodze kupiłam mleko i pare innych drobiazgów
i tez zaraz ja wykapie i powoli do spania
i modle sie gorąco by dała mi znów pospać tak jak wczorajszej nocy

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

29 maja 2007, 19:57

Gabrysiu oczywiscie że nie bede ich kasować ak posciągacie i dacie znac ze juz to dopiero wówczas wykasuje

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

29 maja 2007, 20:25

dobry wieczor mamy :ico_haha_02:
nie normalne to jest jak czytam o tych chrztach ile i jak i za co itd...nie moge tego zrozumiec jakos ja juz przywyklam chyba za bardzo do tego w niemczech,w mojej parafi to nawet chrzestni nie musieli byc katolikami!Jak sie o to zapytalam czy to musi byc to ksiadz powiedzial tylko ze my musimy wiedziec czy ta osoba jest "dobrym czlowiekiem" i wiara tu jest nie istotna...
tesciowa ach tesciowa,wiecie co ja mam bardzo dobrych tesciow,dzieciaki ich uwielbiaja,dzisiaj np Ania sie zapytala co co jest "ozenic sie" no to ja tam tlumacze ze tak jak mama i tata itd a ona na to ze ona sie tez chche ozenic a jak sie zapytaölam z kim to powiedziala ze z dziadkiem :-D :-D

podziwiam was matki pracujace ja chodze tylko wpiatki na 2 godziny ale juz to mi jest za duzo i mysle ciagle co moj dzidzio robi bo na dodatek jeszcze taki okres sie zacza co wszystko zaczyna robic po raz pierwszy np usiasc czy raczkowac itd pozbiej juz nie wiele bedzie tych "nowych rzeczy" no duzo ich bedzie ale nie takich wlasnie jka pierwszy kroczek czy pierwsze slowo ,nie chciala bym zeby cos mnie ominelo.ale pewnie nie zawsze jest to mozliwe
tak na pocieszenie mamus pracujacych ja was wszystkie bardzo respektuje ale ta mamy co musza wyjezdzac gdzies za granice po 3 miesiace zeby zarobic zeby miec troszke lepiej to jest dla mnie poswiecenie ...ja nie wiem czy ja bym tak mogla,cieszcie sie tym ze wieczorem mozecie wasze kruszyny przytulic i rano im pomachac ,bo te mamy co zmuszone sa na wyjazdy ,nie chce wiedziec nawet jak one sie czuja :ico_noniewiem: czasem widze na moim bracie jak cierpi z tego powodu ,przyjezdza do niemiec na 4 miesiace i to juz chyba 6 raz z kolei,ile jego ominelo ,czego nie widzial ach sie rozpisalam i juz mi sie smutno zrobilo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-29, 20:28 ]
mama-emilki pisze:Ja też odkąd mam dziecko zrobiłam się bardzo wrażliwa
wiecie co mi lezki sie nawet kreca jak ogladam "domek na preri" :-D tam to zawsze cos wzruszajacego sie dzieje :-)

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

29 maja 2007, 20:53

mama-emilki, to taki temat z ta krzywda dzieic ze ja sie staram nie myslec bo bym caly czas chyba ryczala i wtedy mam takla zlosc w sobie ze nie odpowiadala bym za siebie w niektorych momentach...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 maja 2007, 21:29

Justynko na wieczor zawsze goraczka wzrasta dlatego nie martw sie bo rano znowu spadnie :ico_sorki:

My bylismy u ksiedza, juz wszystko zalatwione a chrzest kosztuje 150 zl - NACIĄGACZE :ico_zly: Wiecie ja tak sie zniechecilam do kosciola,ze nie mam nawet odrobiny szacunku do ksieży chrzcze Maje ale tak bez przekonania :ico_wstydzioch:

Ja kilka dni temu zaryzykowalam i tez dalam Mai pulpecika z ziemniaczkami i sosem koperkowym i to z miesa wieprzowego. Nic jej na razie nie jest wiec mysle, ze juz jej nie zsypie :ico_sorki:

Maja na razie nie boi sie specjalnie jakiejs rzeczy, myslalam,ze moze przestraszy sie odkurzacza ale jednak nie - ja odkurzam a ona patrzy z zaciekawieniem, lubi tez przygladac sie pralce jak pierze.
Dzis wyjatkowy dzien bo moj maluszek kochany spi juz prawie od godziny :ico_brawa_01:
Edytko dobra ta Twoja Ania, usmialam sie po pachy jak to przeczytalam, dzieci są bezbledne :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

29 maja 2007, 21:31

Iwonka wiem ze temperatura na wieczor rosnie ale mi jej szkoda :ico_placzek:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 maja 2007, 21:34

Justynko ja wiem,ze nie ma nic gorszego jak choroba maluszka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

29 maja 2007, 21:35

ivon, czasem sie zastanawiam jak dzieciom takie pomysly do glowy przychodza :-D
te oplaty sa niesamowite,zapytaj sie ksiedza tak po chrzcie na co przeznaczy te pieniadze co dalas,pewnie powie ze na swiece albo kwiaty do oltarza :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości