Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 lut 2011, 22:04

Jeeeezzuuuuuuuuuuuuuuusiuuu !!! ale sie za;latwilam jestem mega grubasem przez te dwa [ tygodnie obrzerania sie slodyczami przytylam 5 kg :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nie moglam w to uwierzyc jestem sloniem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jejeu teraz to juz nigdy nie wezme slodkiego do ust porostu mnie zmrozilo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_puknij: Tezraz to ducann na pelne majty :ico_oczko: zero grzeszkow :ico_nienie: koniec ze slabosciami :ico_nienie: Teraz juz calkiem na powaznie

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

16 lut 2011, 13:25

hello :-D

mi niedlugo miesiac od poczatku diety stuknie i 5kg na minusie... jeszcze 3 i faza 3... jejku kiedy to bedzie bo tak mi brakuje chleba :ico_olaboga: juz mam wstret do gotowanego miesa

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

16 lut 2011, 15:02

juz mam wstret do gotowanego miesa
a na dukanie nie mozna usmazyc na patelni teflonowej albo na małej ilosci oliwy z oliwek piersi z kurczaka ?
bo ja juz zasad troche zapomniałam. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

16 lut 2011, 16:15

JoannaS, mozna na teflonowej ale to tez dobre n ie jest. Jem bo musze

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

16 lut 2011, 16:41

JoannaS, mozna na teflonowej ale to tez dobre n ie jest.
aha ;-)

no nic, zeby byc piekna trzeba troche pocierpiec ;-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 lut 2011, 08:12

oannaS, mozna na teflonowej ale to tez dobre n ie jest. Jem bo musze
A w piekarniku doprawione ziolami i a puzniej polane dipem czosnkowym z jogurtu naturalnego I np sobie jak sama nie mozesz zmielic to kupisc miesko mielone z morlin lub indykpolu ono jest odtluszczone a jak upieczone w piekarniku i polane dipem smakuje super bo rzeczywiscie gotowne na dluzsza mete potrafi byc juz nie smaczne :ico_oczko: ja troche kombinuje z przyprawami i duzo lepiej mi smakuje
W zsadzie juz od roku to jem wlasciwie mieso tylko po ducanowsku ii powiem ze jest ok czasem opanieruje w otrebach i na niewielkiej ilosci oliwy usmaze na malym ogniu tez inny smaczek
Mnie zgubily slodycze :ico_zly: gdyby nie one :ico_zly: dzis pewnie bym byla laseczka jak wlasnie w zeszlym roku :ico_oczko: Ale spokojnie juz je wyrzucilam z zyciorysu i dumna jestem bo paczki dzicia kupilam i mnie nie skusily a do tego lezy czkolada ktora mezul dla dzici kupil i nic oni sie delektuja a mnie to puki co nie rusza i oby tak caly czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

18 lut 2011, 13:58

ja kombinuje z przyprawami ale jakos coraz mniej mi to wszystko smakuje. No ale oczywiscie sie nie poddam. Jeszcze niecale 2,5kg

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

18 lut 2011, 18:15

eszcze niecale 2,5kg
No kochan ty masz luzik ja jeszcze duzo mam do zrobienia po moich ostanich wybrykach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

19 lut 2011, 13:49

dana, ło matko ale się narobiło :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
teraz nie widze zebys ty jakas slodycz do ust wziela :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

ja caly tydzien nie bylam na dukanie :ico_zly:
tak ja ramonka napisalam pierwszym razem latwiej , zreszta wtedy siedzialam w domu a teraz w pracy jaknic nie zjem to w domu nadrabiam, albo w pracy cos zjem niedozwolonego i tak w kolko -brak silnej woli :ico_zly: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

19 lut 2011, 17:48

pata, ja tez grzesze, najgrzej jak się zacznie grzeszyc :( to potem ciezko wrocic na dobra droge. Wiem, ze teraz w weekend nie uda mi sie przy mezu, wiec zaczne od pon jak go nie ma w domu wiecej niz jest wtedy bede sama praktycznie i nic mnie nie bedzie necic.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość