Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 lis 2008, 12:29

[size=150]Aluś kochana kruszynko 100 lat w szczęściu zdrowiu i radości
[/size]
Evik.kp pisze:Ika202, ja chcę Tymka zabrać na sesję fotograficzną zamiast kupowac mu kolejną zabawkę
a wiesz że my też ost o tym myśleliśmy ale bardziej w takim sensie że musimy sobie zrobić zdjęcia rodzinne u fotografa czyli każde dziecko osobno i my wszyscy razem :ico_oczko:
kilolek pytałaś się o butelkę z tym niekapkiem i wiesz co powiem ci że nazwy za bardzo nie znam na niej jest tylko tłoczone baby-nova a tak to nie ma więcej żadnych napisów ani obrazków jest po prostu niebieska i ma fajny kształt i Miko może łatwo ją trzymać w rączce później zrobię zdjęcie to ci ją pokaże bo teraz tak jakoś się zorganizować nie mogę bo zaczęliśmy malowanie pokoju i tak cały czas coś robię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

10 lis 2008, 16:17

Ale ze mnie ciotka :ico_wstydzioch: nie złożyłam życzeń urodzinowych dla Kubusia :ico_wstydzioch: Poprawiam się i przesyłam mnóstwo buziaczków i życzę samych radosnych chwil w życiu
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Dla Aluni rówież życzę samych radości i zdrówka

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

Adaś nadal ma biegunkę i jest strasznie marudny. Jest głodny a jedyne co jego żołądeczek przyjmuje to woda i chrupki kukurydziane.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 lis 2008, 16:28

100 całusków dla Alusi! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Agnies, nie przejmuj się, wiadomo, ze masz teraz co innego na głowie. Kurujciee się wszyscy.

Kubuś ogłosił strajk głodowy... tylko postulatów zapomniał postawić... :ico_haha_02: a na poważnie to wczoraj zjadł pół paróweczki, a dziś jajko na parze (samo) nie wiem co mu dolega. No i w nocy okropnie marudzi. Niby ida kolejne zęby, ale jeszcze im daleko. Jak do środy mu się nie poprawi to będę musiała wysłać go z babcią do lekarza :ico_noniewiem:

Jeszcze muszę się Wam pochwalić, że udalo mii się kupić Kubusiowi butki na zimę. Dumna z siebie jestem. No może nie do końca, bo mamę ze sobą zabrałam... ona z babką ze sklepu zdecydowały, które są dla dziecka najlepsze, a ja wybrałam kolor :ico_wstydzioch: nieźlle, co? Nie umiem dziecku butów kupić :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 lis 2008, 20:23

No my tez już mamy kupione butki na zimę. Jestem zadowolona bo były niedrogie i bardzo cieplutkie. Wyglądają jak na narty :-D

Mój leniuszek nie chce pić sam. Wie jak to się robi ale woli jak mu się trzyma. Będzie musiał się nauczyć bo niedługo nie będę miała jak mu tej butelki trzymać :ico_noniewiem:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

10 lis 2008, 21:49

Sto latek dla Alusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zdrówka i uśmiechu :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-11-12, 21:10 ]
A co taka cisza zostawiłyście nas i poszłyście sobie na roczniaki

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

13 lis 2008, 02:58

Ej no dziewczyny co tutaj takie pustki :ico_szoking: :ico_szoking: mnie nie było bo mamy remont i padam na pysk mam już dosyć ale już niewiele zostało na szczęście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a w sobotę nasza imprezka :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

13 lis 2008, 09:38

Ika202, Ty w sobotę a my w niedzielę będziemy świętować :ico_brawa_01: robimy na słodko. Tort już wczoraj zamówiłam. Będzie boisko do piłki nożnej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

13 lis 2008, 16:12

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Składam życzenia w pigule dla wszystkich. Nie ma mnie bo ukradli nam kompa i w ogole długo by opowiadac. Jak bede miala chwile to napisze. Buziaki.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

13 lis 2008, 18:22

Evik.kp pisze:Będzie boisko do piłki nożnej :ico_brawa_01:
a my będziemy mieli małego Miłoszka :ico_haha_01: :ico_haha_01: w sobotę zrobię fotki i wam pokażę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Janiolek pisze:Nie ma mnie bo ukradli nam kompa
no co ty :ico_szoking: :ico_szoking: no jak będziesz miała czas to wszystko napisz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

13 lis 2008, 21:41

a ja mam huk roboty. Jesteśmyy po kinderbalu. Było szałowo. Wczoraj na strasznym kacu (przysięgam nie wiem skąd się wziął :ico_wstydzioch: ) pojechałam z dzieciakami na cały dzien na wycieczkę do kuźni :ico_olaboga: no mówię Wam masakra, najgorszemu wrogowi nie życzę kaca w kuźni :ico_oczko:
Jak się troszkę obrobię to wkleję jakieś fotki z imprezki.
Nie chwaliłam Wam się chhyba, że całkiem niechcący zostałam w-ce przewodniczącą sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grodzisku Maz. :ico_wstydzioch: i już sama nie wiem w co mam ręce wlożyć tyle przygotowań, a to jeszcze 2 miesiące :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość