Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 sie 2009, 11:39

Kurcze zjadło mi wypowiedź.

Anitko cieszę się, że wakacje się udały. Wklej fotki jak wyglądasz opalona.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

29 sie 2009, 12:19

ja na chwilke, kupilam amelce lozeczko juniora, jedziemy potem je przywiesc bo ja nie zabralabym sie moim autem, wkleje wam foty, kupilam amelce przescieradelko i ochraniacz na materac, teraz tylko czekam na meza, on ma dzis na wieczor wychodne i fajnie troche sie rozerwie, u nas 26 w dzien urodzin amelki ja dostalam oczywiscie okres wiec nici z :ico_ciezarowka: , poza tym skapitulowalam ze smoczkiem, czytalam na necie i widocznie amelka ma chyba caly czas ta potrzebe spania, a czasem jak sie za wczesnie zabierze to dziecko mzoe ssac palec a to dopiero tragedia zeby oduczyc, urodzinki sie udaly,mimo ze tylko my bylismy i jedna znajoma, zrobilam sama torta,amelce kupilismy do nas zestaw drewnianych puzzl ktore uwielbia, ogolnie troche mi smutno ze ma tych dziadkow tak daleko ale coz trudno, w zeszlym roku urodzinki w polsce a amelka wyladaowala w szpitalu wiec i tak bylo dobrze , odezwe sie jeszcze potem

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 sie 2009, 15:47

Karolinko Tosia dalej śi ze smokiem i jak go nie ma jest wielki płacz, ale moja przyjaciółka jest stomatologiem i upewniła mnie że zębom to jakoś strasnie nie szkodzi, a jak jej zabieram to właśnie ssie palec więc póki co jej nie zabiore bo to bez sensu.

Mnie się udało mame wyciągnać do ikeii żeby Tosi kupiła krzesełko i stolik drewniany do siedzenia u nich,a przyokazji dostała kolejke taką drewnianą i takie coś do wbijania klocków młotkiem i się teraz cała przęjęta tym bawi:) A ja eksmitowałam się na moje stare pietro,że niby się będe uczyc a póki co sobie kompa właczyłam, ale ze mnie leń.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

29 sie 2009, 21:33

amelka wlasnie zasnela w swoimnowym lozeczku, ale sie narobilismy, ale przemeblowalismy jej pokoik, wywalilismy troche gratow, troche pochowalismy zabawek i ciuchow, teraz czekam az nasz kolega wroci i powie nam gdzie mozna wywalic taki regal co ma w pokoju i kupimy jej szafe i komode pod komplet do lozeczka, i wyglada pokoik super, poza tym wysprzatany i juz. Poki co zasnela a ja porozkladalam koldre i poduchy kolo lozka w razie jakby spadla, ale dostawilam jej tez szafke, ono nie ma barierek z boku wogole, tylko przy scianie takie pelne ale zobaczymy, moze bedzie dobrze, wyglada juz jak taka dorosla :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-29, 21:34 ]
a tak wogole to czemu nikt nie wkleja fotek z urodzinek ????????????????????? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

30 sie 2009, 09:40

Karolinko to wklej zdjęcia nowego pokoiku. Ja nie mam zdjęć z urodzinek bo torcik dopiero będzie za tydzień bo wczesniej wszyscy byli na yrlopach i nie było jak się spotkać i zrobić torcika a na urodzinkach byliśmy na urlopie to nawet nie miałam jak upiec.

Wczoraj byłam z mamą moją w ikei bo chciałam, żeby Tosi kupiła stolik i krzesełko do siebie i przy okazji dostała troche zabawek, największym hitem jest deseczka i młotek do wbijania takich plastikowych gwoździ, nawet nie przypuszczałam:) Do tego dostała drewnianą ciuchcie.

Jak ja bym chciała móz jej już umeblowac nowy pokoik ale niestety na razie nie mam co :(

Dziś jest ładna pogoda to pewnie spędzimy pół dnia u dziadków na ogródku a popołudniu jedziemy do znajomych oglądac ich dom. Maja obydwoje po 23 lata a już dom wybudowali ech.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 sie 2009, 23:27

a ja stawiam od Nelinki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

poczytam jutro co u Wam bo teraz nie mam czasu troche :ico_wstydzioch:
Buziolki

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

31 sie 2009, 12:04

Witajcie:)
STO LAT Nelce :ico_tort:
Wsumie nie doczytalam kto sie podejmie tworzenia nowego watku cos chyba Wisienka pisala ze ona ale nie jestem pewna poprosze o mail aby przeslac zdjecie.
No fakt nikt zdjeciami z urodzinek sie nie chwali... ja przez to ze Rysiek robil to w sumie nie mam nic ladnego Kacper bal sie sztucznych ogni wiec dmuchanie nam nie wyszlo :ico_oczko: zdjecia z wyjazdu do tesciow nie wkleje bo nie wzielismy aparatu...
co do smoka to ja tez jeszcze nie walcze Kacper ma smoka tylko do zasniecia i narazie to ja nie mam sily z nim walczyc za to sa postepy z nocnikiem juz potrafi posiedziec zawolac i zrobic duzo wiec chyba juz czas na niego :ico_oczko: po domu chodzi bez pieluszki coraz czesciej sika do nocnika a nie na podloge ale tez specjalnie nie naciskam bo przynasi to odwrotny skutek to on musi chciec siedziec bo inaczej jest awantura...
w sobote pobalowalam troszeczke potanczylam az mnie nogi wczoraj bolaly :ico_oczko:
Rysiek od jutra idzie do pracy wiec skonczy sie nam laba... ja dalej szukam znajomy cos tam zalatwia ale zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie bo wysylanie ofert jest malo skuteczne w moim przypadku...

[ Dodano: 2009-08-31, 12:19 ]
[img][img]http://images46.fotosik.pl/190/895bbbd1cf462ccemed.jpg[/img][/img] [img][img]http://images46.fotosik.pl/190/895bbbd1cf462ccemed.jpg[/img][/img] [img][img]http://images39.fotosik.pl/187/cfc19da0ce341a70med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2009-08-31, 12:20 ]
[img][img]http://images39.fotosik.pl/187/cfc19da0ce341a70med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2009-08-31, 12:21 ]
[img][img]http://images50.fotosik.pl/190/9177cccf1f2524fcmed.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2009-08-31, 12:23 ]
troche namieszalam ale sie udalo... tort bo robilam sama :ico_noniewiem:
Kacper przy torcie ale po odpaleniu juz uciekl :ico_oczko:
i zdjecie z spacerku bo wyszedl tak jak ja lubie najbardziej...

[ Dodano: 2009-08-31, 12:28 ]
[img][img]http://images40.fotosik.pl/186/6e223956244833a5med.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

31 sie 2009, 15:57

Anita- zdjęcia super:) Trzymam kciuki za prace.

Ja miałam dzisiaj Tosi nie kłaść spać w ciągu dnia ale jak przyszła z pola, pobawiła się chwile i sama weszła do łóżka i powiedziała, że idzie spać, no to chyba musiała być zmęczona.
U mnie zaczynają sie już problemy jak zwykle administracyjne przy składaniu papierków na specke, dobrze ze dziś poszłam do WODKamu się zapytać bo się okazało,że suplement nie wystarczy jako zaświadczenie o sredniej tylko muszć do swojego starego dziekanatu po specjalne zaświdaczenia...ech ale tego jest do załatwiania, mam nadzieje, ze się wyrobie przed porodem.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

31 sie 2009, 16:20

Kochane,
dla Amelek, Zosiaka i Nelinki ogromny :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i cała masa :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróciłam z wakacji. Było super. W końcu urlop w pełni wykorzystany bez chorób i przykrych wypadków. :-D

Pisałyście o nowym wątku. Przesyłajcie mi fotki dzieciaków na maila roxi21@o2.pl I poproszę date urodzin :ico_oczko:

Wiecej napisze jutro w pracy. Na razie jeszcze sie rozpakowuje, piore i sprzatam,. Szkoda, ze jutro juz do pracy :ico_noniewiem:

Buziaki

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

31 sie 2009, 17:48

Ula super, że urlop się udał.

Wysłałam ci zdjęcie Tosi.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość