Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 wrz 2007, 23:52

dzu_nia i Martuunia ogromne gratulacje!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 wrz 2007, 10:29

wisienka24 Fajnie, że Szymonek tak szybko rośnie:) Tosia przybiera na wadze ale nie w takim tempie. Jeszcze nie przekroczyła 4kg. Ale już ma wyniki bilirubiny ok. :-D

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

06 wrz 2007, 10:48

gratulacje dla nowych mamusi :ico_brawa_01:
:ico_prezent:
:ico_buziaczki_big:

anita dziekuje za rady.
mleczka juz nie mam zaniklo :ico_puknij:

co prawda to nie chcialam karmic piersia :ico_wstydzioch:
tylko mnie za to nie zlinczujcie :ico_sorki:

maly byl na moim mleku pierwsze dwa tyg. a teraz tylko sztuczne. i jest bardziej zadowolony z tego niz ja.

dziewczyny kiedy zaczynaja sie kolki ???
caly czas sie tego piorunstwa obawiam.
pozdrowienia dla wszystkich

[ Dodano: 2007-09-06, 10:56 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 wrz 2007, 11:16

Beata84 co do kolek to sama nie wiem iw smie po czym to poznać? Może nie wszystkie dzieci to mają...

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

06 wrz 2007, 11:18

witajcie dziewczyny!!! urodziłam 30.08 o 11.10 Wiktorka 56 cm i 3330 waga. jestesmy w domku. pozdrawiam was goraco!!!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 wrz 2007, 12:05

Zania ogromne gratulacje z okazji narodzin Wiktorka:) Jak już sie zadomowicie to podeslij jakieś zdjęcia swojego skarbu!

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

06 wrz 2007, 13:27

witajcie zadko zagladam na tt bo normalnie nie mam czasu na nic moj synek jest wymagajacy :ico_haha_01: mam urwanie glowy ostatnoi bo gdy robi kupke tak na pol godziny godzine przed zaczyna plakac i sie prezyc jakby nie mogl zrobic :ico_placzek: i niewiem jak mu pomoc moze wy macie jakies pomysly??? bo ja juz nie moge zniesc jak o placze tam mi go szkoda :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: zania, gratuluje synka!!!!!!!!!!!!!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

06 wrz 2007, 13:50

ja tez gratuluje :ico_brawa_01: co do kolek to moj kacper mial kolki dopóki nie zaczelam go karmic mleczkiem niskolaktozowym ktory zalecila mi lekarka malego i problem sie skonczyl ale wierzcie mi dziewczymy tego nie da sie przeoczyc maly sie prezyl mial twardy brzuszek i przerazliwie krzyczal jak marazie spokoj oby tak dalej :ico_noniewiem:
dzisiaj mielismy ciekawa noc maly byl podejrzanie grzeczny wczoraj no i w nocy musial sobie odbic :ico_oczko: od 3 do 5 nam nie spal tylko rozrabial jak mu tak zostanie to padne na pysk teraz sobie odsypia :ico_oczko: a ja sacze kawe :ico_oczko:
Beata jak ja cie rozumie dla mnie karmienie bylo koszmarem maly wiecznie glodny ja podirytowana tym ze ciagle wisi na cycku i nie wyspana a teraz rewelacja maly je beka i albo sie usmiecha albo spi :ico_brawa_01: :-D
co do kupek to Kacper wali 1 kupala na dzien i tez nie jest to bez wysilku ale podobno tak ma byc chyba ze kupka jest twarda to wiem od lekarki ja czasem jak dlugo tej kupy nie ma to daje mu herbatke ulatwiajaca trawienie z HIP-a

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

06 wrz 2007, 15:48

Gratuluje nowej mamusi!!! :ico_brawa_01:
Jak tylko znajde chwilke to uaktualnie liste.
Moja lekarka mowila, ze kolki zaczynaja sie po pierwszym miesiacu, ale jak widac na przykładzie Kacperka Anity, moga pojawic sie duzo wczesniej.
swbasiu, u mojego Malego dziala podciaganie nozek do brzuszka. Tak delikatnie mu je przytrzymuje i wtedy szybciej i bezbolesniej mu sie kupca. :ico_haha_01: I tez przepajam go koperkiem. Na prawde pomaga.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 wrz 2007, 18:26

Moja Tosia tez się strasznie pręży i wierci przed kupa ale nie płacze, więc chyba ją nic nie boli, pomaga jej jak ją po brzuszku pomasuje i ponosze ją horyzontalnie.

Udało nam sie wyrwac na spacerek dzisiaj po bulwarach wislanych, z motywacja spacerek dla mamusi, bo szłyusmy 40min w jedna strone ale na końcu napiłam się pysznej kawy bezkofeinowej, mniam :-D

Coś czuje, że dzisiaj nocka będzie nieprzespada bo Tosia dużo spała w dzień a teraz marudzi bo jej sie nudzi, chciałaby zeby ją nosić :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość