Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

02 gru 2010, 08:54

małgosiu bardzo bardzo gratuluje :*********

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

02 gru 2010, 09:13

Ale sie dziewczyna szybciutko uwięła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

02 gru 2010, 11:50

Wielkie Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

02 gru 2010, 12:13

witam :)
u nas nocka srednio na jeza, majka od 2 w nicy walczyla z kupa, sarka wstala o 6 takze oczy na zapalki....

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

02 gru 2010, 14:28

Monika do mnie pisała, że dziś wychodzą do domku :ico_brawa_01:
szybciutko :ico_brawa_01:

ooo Aniu widzę, że w nocy nie spałaś....
może znajdziesz chwilę w ciągu dnia na drzemkę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 gru 2010, 14:40

malgoska ogromne gratulacje, widze ze nasze wszystkie listopadowe dzieciaczki bardzi szybko sie uerodzily i porody u wszystkich wrecz blyskawiczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mnie nie ma bo cholera mikolajek czadu daje a w nocy sie juz nie mowi ogolnie jest dobrze jakgo trzymam na rekach albo bujam, kupilismy hustawke fisher price mam nadz\ieje \ze troche dzieki niej odetchne, vczekamy tylko az przyjdzie bo na allegro zamawialam

robak, u nas odkilku dni herbatki nie pomagaly, kolezanka powiedziala mi ze jej dla 3-tyg corci lekarka zalecila infacol i pomoglo, troche sie zdziweilam bo to na kolki poza tym na opakowaniu pisze zeby nie podawac przy zaparciach, no ale daje mu i od 2 dni znow kupki sa luzniutkie i nawet niewiem kiedy je erobi

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

02 gru 2010, 15:35

co do drzemki w dzien moze jak mezus wroci z pracy jak mi majka da:)
ejustysia a to bez recepty jest??wiesz co majka robi kupe niby luzną ale nie potrafi jej wypchnac ze tak powiem;)jak jej mauje nozkami brzuch i pomagam dociskajac nozki do brzuszka to kupa idzie ale sama z siebie to ciezko....
moze faktycznie ten infacol pomoze...

[ Dodano: 2010-12-02, 14:36 ]
ale szybciutko Monie puszczaja, ale jak wszystko super to po co maja ja trzymac:))

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

02 gru 2010, 15:37

U nas nocki w maire ale Wiktorek tez uwielbia na rekach, zeszlej nocy nakarmilam go troche ukochalam i zasypial, dostalam super wypasiona karuzelke nad lozeczko od siostry i nawet troche pomaga mu przy zasypianiu, ale jednak w nocy trzeba wstawac :ico_oczko:

amelke podeslalam do znajomych a ja zrobilam porzadek w szafie, cala torba ciuchow cizowych do oddania :ico_oczko:

nie wiem czy wam mowilam ale od jakiegos juz czasu tak mnie rwie noga, w miejscu gdzie dostaam zastrzyk na urodzenie lozyska, i maz moj mowi ze musialam miec napiety miesien uda i moze dlatego ale tak rwie, nawet nie moge na nim spac, czekam az przejdzie ale nie jest ciekawie, jak tak bedzie dluzej to musze sie wybrac do lekarza :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-02, 14:43 ]
aha mialam pisac o herbatkach ze moj Wikorek dobrze sie zalatwia ale chce mu dac czasem troche herbaatki i wogole nie chce...ale zalatwia sie wiec moze nie trzeba, i nie wiem jak u was ale u nas prawie kazda zmiana pieluchy konczy sie zmiana wszystkich ciuchow bo maly ZAWSZE wtedy ma ochote siknac a ze to chlopczyk to wszystko zasiurane, ja czasem to az sie go boje przebierac, mzoe jak juz wyprostuje calkiem nozki albo nie wiem bo on tak tymi nogami przebiera w trakcie zmiany ppieluchy....ledwo nadazam z praniem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

02 gru 2010, 18:16

Małgosiu gratuluję córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kupilismy hustawke fisher price
fajny prezent dla Mikołajka pewnie już imieninowy :-)

Dzisiaj odwiedziłam swojego lekarza rodzinnego, bo skończyły mi się leki od cisnienia. Dostałam skierowanie do kardiologa i troche badan do zrobienia.

U nas też nocki nie za ciekawe. W dzień śpi w miarę dobrze ale w nocy to daje popalić. Ale nic to jakoś przetrwamy. Ja z kolei po nieprzespanych nockach ucinam sobie drzemki w dzień jak Szymek zaśnie.
Dzisiaj bylismy na dworku i wietrzyliśmy sie na tarasie i maluszek od razu zasnął, chyba lubi rześkie powietrze :-D

[ Dodano: 2010-12-02, 17:18 ]
a ha jeszcze stawiam :ico_tort: za skończony miesiac Szymka

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

02 gru 2010, 20:04

Sylwia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale czas leci: :ico_szoking: juz miesiac :ico_szoking: :ico_brawa_01:
co do nocek musimy wszystkie przetrwac niestety....taki urok maluszka:))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość