Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 wrz 2007, 16:23

Lenka jest prześłiczna. Ja dziś tez mam lenia i to chyba powód tej okropnej pogody.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

06 wrz 2007, 17:47

Cześć.
kari24, jesteteśmy tylko że u nas fajowa dzis pogoda i siedzimy na dworku, ale juz czuć że to jesień sie zbliża

kamelek1, niuna fajniutka i takie ma długasne włoski.

IM, Kamyk również nie pluje, odrazu pojał jak się łyżeczką je i nie mamy tego problemu.

[ Dodano: 2007-09-06, 17:55 ]
kamelek1,
kamelek1 pisze:a wołosy coż zawsze mozna kupic preuke

Ja chyba to już niedługo bede musiała sobie zamówić sztuczne włosy, bo tak mi wypadają, a mój męzuś ciagle krzyczy ,ze w domu ciage pełno moich kłaków, no cóż uroki pociązowe.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 wrz 2007, 18:10

a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994 :evilbat:

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

06 wrz 2007, 18:31

Dziewczyny zapomniałam wam napisać, że mój Krystian chodzi w chodziku do tyłu :ico_szoking: Byłam ostatnio u koleżanki która ma szkraba 7-miesięcznego i tak z głupa wsadziłam Krystka do chodzika jej małej i wiecie co od razu załapał o co w tym wszystkim chodzi i zaczął przebierać nogami i zaczął przesuwać się do tyłu. Tak strasznie się śmiał i cieszył, że stoi na nogach, że normalnie aż mi się płakać chciało. Po powrocie do domku wyciągnęłam chodzik po Karinie i mały teraz zwiedza nasz salon już samodzielnie na własnych małych nogach.
Wkleję wam zdjęcie tylko może być troszkę niewyraźne bo jest robione telefonem komórkowym.
Obrazek
Obrazek

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

06 wrz 2007, 19:46

kari24, to super że Krystian stanął juz na nóżkach, chyba jest bardzo sztywny,i bardzo silny. Jest chyba jako pierwszym bobasem kwietniowym który potrafi taką sztuczke zrobić. mój Kamyk jest jeszcze troszeczke giętki i nawet jak go posadze to do przodu leci. No ale przecież kazde dziecko inaczej się rozwija

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 wrz 2007, 19:54

kari24, No to brawa dla Krystiana za chodzenie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i zapomniałam już co więcej miałam napisać :ico_wstydzioch: :ico_puknij: :-D
Naklikałyście dziś jak za starych dobrych czasów. Zgubiłam tempo :ico_oczko:

My byłyśmy dziś u lekarza- Mała waży 7600, a mierzy 66 cm. Wasze dzieci są większe, ale i tak się cieszę, bo podobno to idealnie. Miała też szczepionkę- nawet nie kwęknęła :ico_szoking: I nie dała się zbadać- takiego ataku śmiechu dostała, że lekarka nie słyszała nawet serducha jej :ico_haha_02: Jak dorosła. A jak ona mówiła "cicho bądź" to Julka jeszcze głośniej rechotała :-D Ręce aż kobiecie opadły ze śmiechu, takie to zaraźliwe jakoś było :-D

To tyle z wesołych wieści. idę pod prysznic i do łóżeczka. Czas zakończyć dzień. Znowu ścięłam się z R. Oczywiście poszło o jego nietykalną rodzinkę. Nie mam prawa uwagi zwrócić. Pewnie go zabolało, bo poszło o kulturę. A raczej o jej brak.

Idę. Trzymajcie się laski! Papa

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 wrz 2007, 21:04

mi tez wlosy leca,ze chej :ico_olaboga:

Super,ze Olenka tak ladnie wazy ale jak patrze na jej pulchne nozki to az wirzyc sie nie chce - Jedrus wazy ponad 8 ale takich puckowatych nie ma.Ale tez ma pultynki sliczne - uwielbiam je.

kari24, super,ze Krystianek tak sie rozwija. Andzrejek jeszcze by sie nie utrzymal.

No i wiecej nie pamietam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 wrz 2007, 21:32

Kochane,
slicznie dziękuję za wsparcie :ico_sorki: na was zawsze moge liczyc...

Obiecuję, ze jak pozbieram się psychicznie (i fizycznie też) to poodpisuję ładnie na wszystkie posty. Pochwalę sie tylko, że mimo takich problemów z trawieniem Vikulla waży równe 7kg i mierzy 67cm :ico_brawa_01: czyli jest w normie, ufffffff...

A teraz ogromnie was proszę doradźcie mi:
Lekarz który teraz leczy Vikule powiedział mi, ze szczepionka na pneumokoki i meningokoki ma bardzo dużą zawartośc rtęci :ico_szoking: :ico_olaboga: i nie powinnam szczepić małej bo rtęc uszkadza móżg i moze powodowac autyzm :ico_olaboga: Vikula już dostała w UK po jednej dawce każdej z tych szczepionek i teraz powinna dostac dawkę przypominającą. I co ja mam zrobic?? Nie dać jej??
Mój mąz kategorycznie zabronił mi szczepić Vikulkę, ale ja sobie myslę że jak nic jej nie było po pierwszych dawkach to i moze teraz będzie ok. A z drugiej strony strasznie się boję, ze jednak...

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

06 wrz 2007, 21:38

kolka iw_rybka, :ico_brawa_01: za wage maluszków, mój Kamyk waży tylko 6300, w porównaniu do waszych dzieci to kruszyna, ale on bardzo mało je, na raz wypija mleczka tylko 120 ml. Chyba dlatego jest bardzo drobny a na zdjęciach wychodzi taki duży.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 wrz 2007, 22:27

heja wieczorową porą. A cóż tu takie pustki :ico_szoking: przecież w telewizji nic nie ma :-D
kasi.k !!!!!!!!!!! wiesz ja w tym momencie poprę decyzję twojego męża. Zaczekałabym z tą szczepionką. Bo metale ciężkie (jakim jest m.in rtęć), mają zdolność kumulowania się. Nie muszą ujawnić się od razu. Z drugiej jednak strony, ale wiesz mnie moja pani doktor mówiła, że tę szczepionkę można podać gdy dziecko ma pół roku. Także nie wiem :ico_noniewiem: , a czy w późniejszym czasie ta dawka przypominająca nie zadziała???hmmm kasi.k ja bym się wstrzymała, ale to jest tylko moja opinia, nie sugeruj się tym :ico_nienie: , Ty wiesz najlepiej
kolka
, mój mąż też na mnie naskakuje jak coś gadam na jego ojców :ico_noniewiem: dziś np zapytał mi się po co się w ogóle odzywam??????/a co nonono mam stać jak ciele???
hektorka, nie przejmuj się ze kamilek drobny, najważniejsze że zdrowy (chociaż wg mnie to pulchny bobas )
kari zuch z Krystianka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-06, 22:28 ]
kolka brawa dla julci za wagę no i odwagę :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-06, 22:29 ]
dobra jak was nie ma to zmykam i ja :-)
ach zapomniałam napisać, wyjeżdżamy jutro, nie będzie nas tydzień :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości