katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

07 wrz 2007, 00:54

kasi.k, moj maly tez juz dostal te szczepionke-w sumie zaufalam lekarce, ktora przekonala mnie, ze ewentualne zakazenie tymi pneumkokami niesie duzo gorsze nastepstwa...ale przy Wiktorii to musi byc Wasza decyzja-trudno mi uwierzyc ,ze ta szczepionka taka grozna, w koncu ktos to bada zanim zaczynaja dzieciaki szczepic, choc teraz dla pieniedzy robi sie wszystko :ico_noniewiem:

delicja-przyjemnego wyjazdu!!
kamelek-masz urocza coreczke!!

Powklejam pare aktualnych zdjec:
Obrazek

nowa<zabawka
Obrazek
kapiel w wiadrze :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
w dniu ukonczenia 4 miesiecy
Obrazek

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

07 wrz 2007, 06:40

Witam was!
Ja tylko na chwilke bo padam z nog. 2 dni wyjete z zyciorysu po szczepieniu. Placz, goraczka... :ico_olaboga: . Majka nie przytyla duzo, albo sie nie przylozyli do wazenia :ico_zly: ,nerwy mnie biora na ten gabinet, ale to dluga historia...a poza tym szkoda slow i nerwow...wracajac do tematu Maja wazy 7 kg, czyli przez 2 miesiace przytyla tylko kilogram. Dostala po 2-iej przypominajacej dawcena: polio, pneumokoki,rotavirus,hib,DTaP i 3-cia dawke zoltaczki. Kluli ja az 4 razy :ico_placzek: , ale byla b. dzielna.
kasi.k, strasznie mi przykro z powodu Vikusi. Mocno wierze w to, ze szybko uda Wam sie pokonac te przypadlosc. Niestety w sprawie szczepien nie umiem doradzic.
katrin, ale Antos wyrosl :ico_szoking: , fajniutki z niego jegomosc z bardzo calusnymi ustami :ico_oczko: ...Antos kapie sie w tym slawnym "wiadrze"? Calkiem sprytnie to wyglada!
Kari, no pewnie ze Maya przyjela oswiadczyny. Musimy tylko teraz dzieciaki gdzies wyslac na jakies wakacje coby blizej sie poznaly :-D . Krystian rosnie, ze ho, ho :ico_brawa_01:...i dobrze, bo musi miec sile do Majki :-D
Kamelek, corcia przesliczna, poprostu miodzio
Rybka, bron sie i wracaj
hektorka, Kamilek sam garnie sie do czytania, czy musicie go zmuszac? :ico_oczko: Fajne zdjecie!!!
Gabrysia, dbaj o siebie. Wiem, ze przy dziecku nie mozna zbytnio wypoczac, ale postaraj sie!
Kolka, :ico_brawa_01: dla Julci za odwage. Wesola z niej dziewczynka, to na pewno po mamusi!!!

Wiecej nie pamietam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-07, 06:52 ]
[size=150]DLA JULCI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI UKONCZENIA 5-GO MIESIACZKA!!!![/size] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

[ Dodano: 2007-09-07, 06:53 ]
ide spac, dobranoc

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 wrz 2007, 08:57

Cześć dziewczyny!!!!!!!

Gabrysiu kurcze 17 września, to już niedługo, faktycznie po takiej przerwie w pracy to ciężko do niej wracać!!!!!!!!!!!!!

Kamelek ja daje cały słoiczek obiadku!!!!!!!! Córunia prześliczna!!!!!!!!!
Mój synus też juz namiętnie wkłada stopy do buzki :-D :-D

Kari ja też nieraz mam wszystkiego dość, niera to siedzę i ryczę, ale jak popatrze na Oskarka to myslę, ale mamę slamazare i sie biorę w garść!!!!!
Karina pewnie przechodzi taki okres buntowniczy, miejmy nadzieje, że jej przejdzie!!!!!!!! Jeśli chodzi o tatuaż, to przemyśl to dobrze, bo to na całe życie, ale jak Ci się podobją tatuaże to zrób!!!!!
Bałaganem się nie przejmuj, ja mam to samo, jak mam coś zrobić w domu to zanim to zrobię to mijaja 2 dni :-D :-D
Super że synuś w chodziku bryka, wiesz co ja szczerze mówiąc też mu chciałam już kupić, bo mój synuś też jest bardzo sztywny, jak go biorę do siedzenia to on od razu na nogi cmyk i się spręzynuje do góry i na dół i trzyma się na naogach dość silnie, a jak sidzi np na kolanach to plecy trzyma prosto!!!!! A taki był na początku leniuszek!!!!!!!

IM mój raczej nie pluje jedzonkiem, po prostu musisz przeczekać, widocznie twojemu dzieciaczkowi na razie wystarcza samo mleczko!!!!!!!

Kolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wagę dla niuni!!!!!!! Fajnie musiało to wyglądać jak się cały czas hihrała, śmieszka z niej!!!!!!!
U nas ostatnio teście to też temat tabu, jak coś powiem to mój się obraża, a kij mu w oko!!!!!!

Kasi.k dobrze że ładnie przybrała i to po takich przejściach, to naprawdę sukces :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do szczepionki to troche mnie przeraziłaś, przecież w licznych krajach to szczepienia obowiązkowe i tyle dzieci je mają, tylko że w przypadku Viktorii to pewnie się obawiasz wszystkiego, może faktycznie z niej zrezygnuj!!!!

Hektorka Kamilek super chłopak, jak ypija tyle to znaczy że mu starcza, mój synuś też długo malo pijał, a teraz jest inaczej!!!!!!!

Katrin synuś rośnie na przystojniachę, dobrze że dałaś nowe zdjęcie, bo mało go pokazujesz :ico_nienie: :ico_nienie:
No i w końcu pokazałaś wiekopomne zdjęcie w wiadrze, kurcze, ale śmiesznie to wyglada!!!!!!!!!!
Agi kurcze bidulka tak sie męczyła po szczepionkach :ico_placzek: Wagą sie nie przejmuj, tak przybiera i koniec, każde dziecko jest inne, głowa do góry!!!!!!

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

07 wrz 2007, 09:21

Wszystkigo najlepszego dla Juli z okazji jej swieta.

Katrin jak myjesz glowe w tym wiadrze?

Kasik ja tez bym sie wstrzymala z tym szczepieniem i tak jej organizm jest przeciazony tymi toksynami jak pisalas

Tez mysle o kupnie chodzika bo tez ciagle chce stac na nozkach nawet nie chce siedziec.Zauwazylam ze coraz bardziej zbliza sie do raczkowania Lezy na wyprostowanym raczkach i podnosi brzuch do gory.Zlosci sie jak nie moze do jakiejs zabawki sie dostac.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

07 wrz 2007, 10:14

dzieki dziewczyny za komplementy az mi serce rosnie jak czytam o mojej Lence :-)

katrin - twoj Antonio to super chłopak ale ma ekstar bluze hihi super

gratulacje dla dzieciaczków i chodzika kurcze nie samowite
moja mała tez ciagnie na nogi ale to stanowczo za wczesnie :ico_nienie:
caro - moja mala zjada pol sloiczka i dalej juz niechce MOZE TEZ DLATEGO ZEDAJE JEJ ZUPKE W GODZINKE PO CYCKU :ico_puknij: NO SAMA NIEWIEM

WSZYSKIEGO NAJ NAJ DLA NASZYCH DZIECIACZKOW

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 wrz 2007, 10:50

hejka, ja właśnie się pakuję, wrócimy dopiero koło przyszłego wtorku :-) tylko mam nadzieję, że pogoda się poprawi :ico_noniewiem:
katrin Antonio prześliczny. hmmm moja Oleńka w porównaniu z waszymi dzieciakami to kruszynka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-07, 10:51 ]
papa wszystkim :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

07 wrz 2007, 11:36

Hektorka-Twoj maly slicznie wyglada, a ze nie chodzi w wadze ciezkiej to przeciez nie wada.Startowal tez z nizszej wagi niz inne kwietniowe dzieci a poza tym 6300 to chyba nie za malo na 5 miesieczne dziecko.To jest piekne na swiecie, ze kazdy z nas jest inny i przynajmniej nie jest nudno.A Twoj maly widac swietnie czyta juz bajke o chorym kotku :ico_haha_02:
Agi-7 kilo na 4 miesieczna dziewczynke to bardzo dobry wynik.Przeciez karmisz ja sama, wiec nie grubnie tak szybko jak dzieci, ktore sa na mlekach modyfikowanych.Ja ostatnio korzystam duzo ze strony :http://www.laktacja.pl/
i tam jest fajne forum dla kobiet karmiacych, jak tylko sie niepokoisz to mozesz zadac tam wszelkie pytanie.I brawa dla Mayeczki za dzielnosc.

kamelek1 pisze:ma ekstar bluze hihi super

bluza kupiona w polskim Auchan za cale 10 PLN :-D

Jesli chodzi o kapiel w wiadrze to musialam do niego wrocic bo Antos juz nie miescil sie w wanience.Myje sie super-maly jest caly zanurzony az po szyje no chyba, ze probuje wylazic z wiadra jak na zdjeciach :ico_haha_02:

Kari -ja Ci na temat tatuazu nie doradze, bo po pierwsze to jesli wiem co znaczy tygrys to to drugie co chcesz nawet nie wiem o co chodzi :ico_wstydzioch: No i na cale zycie-jesli moglabym doradzic to cos malego.

Moj maly tez bardzo rwie sie do stawania-chyba nawet bardziej niz siadania choc podnoszenie sie tez uparcie cwiczy, ale o chodziku nie ma mowy bo maz przeciwnik i nawet go nie pytam bo na pewno nie pozwolilby dziecka wkladac. :ico_nienie:
Im- glowe myje myjka-nie ma bujnej czupryny, wiec nie ma duzo splukiwania :ico_haha_02:
Caro [/b]z wklejanie zdjec sie poprawie.Obiecuje.Brawa dla Twojego maluszka, ktory juz nie jest leniuszkiem,widac na poczatku chlopak kumulowal sily, zeby teraz mamusi sprawiac radosc.

Br,br u nas zimno paskudnie
A co sie dzieje z Dagles i jagodka???

[size=150]I dla Julci samych usmiechnietych( jak u pani doktor) dni z okazji ukonczenia 5 miesiecy[/size].

Gabrysiu-a kto zajmie sie Talibkiem jak wrocisz do pracy?Pewnie pisalas, ale ja po ciazy mam duzo slabsza pamiec :ico_olaboga: Szkoda mi Cie, ze musisz wracac :ico_placzek: , Jogobella juz pracuje-ciekawe jak Laurenka to przezywa.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 wrz 2007, 12:06

Pięknie dziękujemy za życzenia! :ico_sorki: :ico_sorki: Stawiamy wszystkim :ico_tort: :ico_zdrowko: i :564: :-)

Kasi.k- ja chyba wstrzymałabym się z tą szczepionką... Narazie chyba nie ma potrzeby szczepić Viki przeciw pneumokokom, bo o ile się orientuję to jest głównie szczepionka dla dzieci, które idą do przedszkola itp. A Viki i tak ostatnio dostaje kupę medykamentów... No, ale decyzja oczywiście należy do Was...

Katrin- Antoś też pięknie rośnie! :ico_brawa_01: Przystojniak z niego. Bluza jest extra- nieważne ile by nie kosztowała! A kąpiel w wiaderku też wygląda interesująco. Moja panienka narazie mieści się w swojej wanience, kupiłam od razu większą a potem pewnie przeniesiemy się do "dorosłej" wanny, albo do brodzika.

Idę się położyć.. strasznie mnie brzuch boli, nie wiem czemu. ledwo siedzę. A tu jeszcze tyle sprzątania. A to dziś właśnie jest te "pojutrze" :-D

Potem odpiszę na resztę postów.

Ciekawe kiedy Mordeczce neta w końcu podłączą? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-07 ]
agi pisze:Wesola z niej dziewczynka, to na pewno po mamus
Czy ja wiem, czy po mnie?? :ico_noniewiem: Ja to raczej mruk jestem bez poczucia humoru jak twierdzi czasem R. No i na pewno nie po nim! :-D

Ooo już posprzątałam i poleżałam... Lala wstała. Koniec laby :-)

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

07 wrz 2007, 12:59

witajcie ,

ja się melduje po sporej przerwie jako mama pracująca od ponad tygodnia juz intensywnie pracuje 4 dni w tygodniu , mam przerwy w pracy na odciaganie pokarmu bo Laura cały czas jest tylko na piersi ale ten tydzien o mało nie przyprawil mnie o depresje...strasznie przezywam rozstanie z Lala i choc wiem ze jest z moja mamą to jednak tesknota i wyrzuty do samej siebie nie daja mi spokoju...niby mam tylko 4 dni pracy ale z tego dwa dni nie ma mnie w domu od 8.00 do 20.00 i te dni sa najgorsze.....

dzis bylysmy na szczepieniu , 3 szczepionka waga 7160 długośc ok 68 cm

a teraz pospiesznie biegne czytac Wasze posty i mam nadzieje ze zadna awaria mi nie przeszkodzi!!!!! :ico_sorki:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 wrz 2007, 14:12

[center][size=200]JULECZKO KOCHANA w dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów, i spełnienia wszystkich marzeń!!! [/size][/center]

Kasik ja bym się wstrzymała z tymi szczepieniami. Takie jest moje zdanie, ale decyzja należy do was. Ja nie szczepiłam Oli przeciw pneumokokom i meningokokom, mam znajomą pielęgniarkę, która odradziła mi tymczasowo te szczepienia.

Hektorka, wydaje mi się, że nie masz się czego obawiać, że Kamilek za mało waży. Mi się wydaje, że jest ok. Mój Talibek waży 6700. Zapytałam P. doktor czy to czasem nie za mało. Stwierdziła, że wręcz przeciwnie waga wcale nie jest mała :-D i nie mam się co martwić.

Delicja, a gdzie wyjeżdżasz? Pewnie pisałaś, ale moja głowa chyba nie jest w stanie zarejestrować wszystkiego i nie pamiętam :ico_wstydzioch: . Życzę miłego odpoczynku i czekamy z utęsknieniem :ico_buziaczki_big:

Katrin, zdjęcia są ekstra. tak dawno nie pokazywałaś nam Antonia, a on taki super mężczyzna :ico_brawa_01: , kilka razy wpatrywałam się w jego zdjęcia, ach ale przystojniaczek z niego :509: . I apel do Ciebie kochana :569: proszę się poprawić i częściej wklejać zdjęcia naszego Antonia :-D .
No do powrotu do pracy zostały mi niecałe 10 dni :ico_placzek: , na samą myśl to mi ciarki przechodzą. Boże jak ja Wam zazdroszczę :ico_wstydzioch: , że możecie siedzieć z Waszymi maluchami. U nas będzie tak: Pod moją nieobecność Talibek będzie ze Sławkiem, potem zmiana. Sławek do pracy a ja z Talibkiem. W razie awarii moja mama będzie brała sobie w miarę możliwości urlop no i zostaje moja siostra, chyba że pójdzie do pracy. A będzie chciałą iść gdzieś do pracy bo zamierza skończyć studia, zostały jej magisterskie, Nie chce obciążać rodziców finansowo więc stwierdziła, że wypadałoby znaleźć pracę.

Agi mam nadzieję, że Maja wróciła już do siebie po tym szczepieniu. Bidulka kochana, tyle się nacierpiała. U nas do tej pory obyło się bez żadnych nieprzyjemności.

Kari normalnie zatkało mnie jak zobaczyłam Twoje maleństwo w chodziku :ico_brawa_01: , rety takie małe a już chce biegać i to do tyłu. Nie pozwalaj mu jednak za dużo bo chyba nie jest to dobre dla kręgosłupa

Jogo
mnie taki stres czeka za niecałe 10 dni. Jak Ty kobieto to znosisz?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości