Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

28 wrz 2007, 17:39

Dziewczyny, a czy w waszych ubezpieczeniach nie musi minąć okres karencji? W moim ubezpieczeniu to jest 10 miesięcy, ale w niektórych pół roku.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 wrz 2007, 17:42

Agnieś81 pisze:Ika202, też słyszałam wczoraj o tych bliźniakach. Mam nadzieję, że uratują tego drugiego chłopczyka.
tez mam nadzieję ale kurcze to w szpitalu w którym ja chce rodzic :ico_szoking: ja nie dostane kasy z ubezpieczenia bo nie pracuje ale mój misiolek dostanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

28 wrz 2007, 17:52

Ja się ubezpieczyłam od razu, jak tylko zaczęłam pracować. Zawsze to parę złotych :-D Arek też dostanie. I chociaż płacę mniejsze składki, to dostanę więcej kasy niż on :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 wrz 2007, 18:07

Agnieś81 pisze:I chociaż płacę mniejsze składki, to dostanę więcej kasy niż on :ico_noniewiem:
super każdy grosz ważny :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 wrz 2007, 20:02

Ojoj, ale napisałyście :ico_haha_02: A więć po kolei:

Laktatora jeszcze nie mam. Miałam kupić, ale zaczęła się zastanawiać czy muszę wydawać kasę, bo ja mam tak słabe "zawory" jak to moja zmam mówi), że wystarczy, że się dotknę leci ciurkiem więc chyba póki co się wstrzymam. Zawsze raz czy dwa razy mogę sobie ręcznie to zrobić, a raczej maluszka nie zamierzam zostawiać póki będę karmić. Tylko okazjonalnie.

Ja ubezpieczenie w pracy mam od początku, ale dość marne jeśi chodzi o takie zdrowotne i szpitalne rzeczy, bo my mamy tzw. cywilno-prawne tzn. skupia się raczej na finansowaniu procesów i odszkodowań. Odszkodowania ani renty jeszcze żadnemu dziecku nie musiałam płacić i mam nadzieję, że to się nie stanie nigdy ale w sądzie to mi się już wiele razy przydało. Żadnego procesu jak do tj pory nie przegrałam, więc i tak koszty płaciła druga strona ale na prawniku dużo oszczędziłam. A to by było jednak przykre bulić kasę prawnikowi kiedy jakiś debil w uważający się za fobrego rodzica pozywa cię do sądu, bo nie powiedziałaś jego dziecku, że nie wolno kopać kolegi z zęby i on myślał, zę tylko w nogi!!!!
Ale mój mąż zmieniał pracę ostatnio i tu w nowej nie mieli grupowego, dopiero teraz szukają. I specjalnie chcą wybrać takie w którym nie ma okresu karencji.

I teraz najważniejsze. Byłam u gin. I poprosiłam żeby mnie badała, bo się denerwuję. Ona, ze skoro ma mnie to uspokoić to oczywiście zbada. I okazało sie, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nic mi sie nie skraca ani nie rozwiera. I dostałam skierowanie na usg, wreszcie. Polecieliśmy z mężem od razu.
Kubuś jest prześlicznym chłopczykiem!!!! Ma piękny trójkątny nosek i wydęte usteczka i taką piękną okrąglutką główkę. A waży 2673g! :-) Z usg termin nam sie przesuwa na 25 października. To już niedługo :ico_olaboga:
Pocieszam się jednak, że nie tylko mi się ten termin przesunął. Myślicie, że te terminy z usg to takie bardziej wiążące są. Chyba nie słyszałam żeby ktoś z usg miał późniejszy termin. Tzn. niby ja miałam z 2 na 11 listopada ale to na początku ciązy.
W każdym razie jestem bardzo szczęśliwa, że widziałam mojego ślicznego bobaska :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 wrz 2007, 20:15

kilolek pisze:A waży 2673g! :-)
ale spory facet :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i będziesz miała super przystojniaka to mój Wojtuś będzie miał z kim na dziewczyny chodzi :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-28, 20:17 ]
A masz nowe zdjątka ??

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

28 wrz 2007, 20:26

kilolek pisze:A waży 2673g!

Rośnie chłopak jak się patrzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Podobno na usg połówkowym można określić przybliżoną datę porodu.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 wrz 2007, 20:36

kurcze ale dziś pustki :ico_noniewiem: gdzie sie podziałyście :ico_noniewiem: :ico_oczko:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

28 wrz 2007, 20:40

Dziewczyny ciacho gotowe :-D zapraszam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kilolek gratuluję dorodnego synka :-)
Jestem ciekawa od czego zależy zmiana terminu usg ??? Jak będę u swego gin to się spytam.

Wiecie co, nie najlepiej sie czuje, brzuch mnie boli, kłuje mnie w różnych miejscach z różną częstotliwością, a najgorszy jest ból w dole brzucha. Mam nadzieje, że jak wezmę nospę i moje tabletki to mi przejdzie bo się boję. Jestem sama w domku i w razie czego nawet za bardzo nie mam do kogo zadzwonić. Idę leżeć. życzcie mi powodzenia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 wrz 2007, 21:06

Mambii, nie martw się. Odpocznij. To ci dobrze zrobi.

A przypomnijcie mi jak duże są wasze dzieci? Mój przecież chyba nie jest największy.

Zapomniałam napisać, że gin kazał mi psa unikać, bo mam łożysko na przedniej ścianie i jeśli jeszcze raz tak zrobi to się odklei.

Fotkę mam jedną, iestety nie najlepszą, bo pan dr celował w super ujęcie ale maluch akurat zapragnął włożyć piąstke do buźki i wyszło trochę rozmazane i zakrył do tego swoje piękne usteczka. Musze tylko rozgryźć ten nowy aparat żeby je wrzucić na kompa.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość