Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 paź 2007, 13:01

MONIKAB fr, wiesz hihih ja tez widzialam oczami wyróbrazni dziewczynke i sie spelnilo! takie przeczucie matki jednak nie jest zawodne hihihi

dziewczyny.... pisalam wam ostatnio o A. siostrze, ze urodzila mala coreczke, wiecie nigdy jej nie lubilam, bo nieraz straszna jedza sie okazala, ale poszlam do niej wczoraj, i oczom nie wierzylam....nigdy nie widzialm jejw takim stanie,w pidzamie, pokoj w nieporzadku, wlosy rozczochranie, niewykapana, w dodatku glodna czasu zjesc nie miala, mialam Julcie ze soba wiec nie moglam na poczatku jej pomoc bo za Julcia ganiac musialam, przyszedl jej maz na chwilke do domciu zrobil kanapki jej i lecial dalej do pracy, a ja poszlam uspac Julenke, i zajelam sie jej mala coreczka, ona wziela prysznic i poszla sie polozyc spac na 1 godzinke, taka smutna siedziala, bo jej dzidzia ma problem ze spaniem, nie spi za duzo, prawie wogole w nocy sie budzi co chwile, ciagle je, a najgorsze jak juz zasnie to sie budzi co 10-15 minut, normalnie nigdy nie ma glebokiego snu, nigdy czegos tyakiego niewidzialam, uspalam mala wiecie ze ona normalnie co chwile sie budzila, czasem wystarczylo ze reke polozylam na kolderce, ale czesciej musialam przytulac i pokolysac, zeby zasnela z powrotem, takie malenstwo 12 dni, tak mi zal sie zrobilo kobiety, ona zawsze chciala miec dzieci, a teraz mowi ze juz nigdy wiecej, ze jest tak ciezko, ta malutka po prostu nie potrafi sie odprezyc wiecie, jak spi to tylko ciagle w tej plytkiej fazie ze oczka jej sie ruszaja, nie potrafi sie zrelaksowac, czesto pije, szkoda ze sie przeprowadza bo chetnie bym do niej chodzila i jej pomagala, ona powiedziala ze bylo tak miloze przyszlam i jej pomoglam, ze prysznic mogla wziasc i sie odprezyc troche, no naprawde, teraz szukam, moze jakas ksiazke o dziecka snu jej podaruje, bo tak mi jej zal, mimo ze nie za bardzo sie lubilysmy.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 paź 2007, 13:37

Hej Laski tak tak juz wrocilam
Tylko teraz masa spraw organizacyjnych wyszla a ja jeszcze jak na zlosc nie domagam (zapalenie gardla lecze )
Maly ok w pl zrobil swoje pierwsze 3 kroczki :-)




Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 paź 2007, 18:29 przez Aga_fr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 paź 2007, 14:23

WITAM MAMCIA dobra z ciebie kobitka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a moze dzidzius jest glodny nie najada sie mamusinym mleczkiem i nie chce spac?????,MONIKAB fr ja tez oczwai wyobrazni widzialam dziewczynke i jest nasza niunia :-D a moze u ciebie tez !!!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 paź 2007, 11:29

Frydza, najada sie najada, dobrze przytywa, nawet baardzo dobrze, i tez zawsze sobie ladnie beknie, ulewa tez, wszystko normalnie, tak jak julcia tez czesto jadla na poczatku, tylko ten sen martwi, ze tak plytko spi, nieiwem myslalam zeby kupic jej jakas ksiazke o snie niemowlat, tylko trzebaby bylo w tedy cos po dunsku znalezc, a niewiem jak dobre one sa, bo nie czytalam, echh najlepiej bym jej *jezyk niemowlat* wyslala hihihi no nic.

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

14 paź 2007, 11:55

mamcia powiem ci że kubus też tak miał ,chodziłam na paluszkach ,jak tylko coś usłyszał otwierał oczy ,spał może po2 - 3 godz przesypiał tylko nocy w dzień od 10 min do 40 i pobudka , ale minęło po miesiącu i też myślałam że to nie możliwe żeby dziecko tak mało i płytko spało a lekarze uspakajali że mieni i minęło- ale swoje trzeba było przejść :ico_oczko: oby jak najszybciej minęło malutkiej twojego męża siostry :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 paź 2007, 12:45

PARE NOWYCH FOTECZEK :-D Obrazek Obrazek OCH JAKIE PYSZNE Obrazek

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 paź 2007, 15:42

pata, :ico_brawa_01: a to mnie pocieszylas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no moze rzeczywiscie jej przejdzie, jak sie przyzwyczai do bycia na swiecie, bo na dluzsza mete jak piszesz to by wykitowac mozna by bylo hihihi fjuuu jestem dobrej mysli i trzymam kciuki hihihi

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 paź 2007, 15:59

Hej laseczki
witam po weekendzie na uczelni.. ble mozg mi peka :ico_haha_01:
jak cudonie byc w domu

Aga witaj!! no w koncu wrociliscie i brawa dla Dejviego za kroczki pierwsze, teraz sie zacznie :ico_brawa_01:

i dla Kornelka za kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Frydzia za foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-14, 16:01 ]
Mamciu z drugiej strony tez nie za dobrze zeby ta malutka tak caly czas karmila, skoro sie najada to przeciez nie ma sensu, dziecko nie musi jesc co chwilka... przyzwyczai sie tylko niepotrzebnie... moze malutkiej dolega cos innego skoro placze, moze jakies kolki ja mecza... :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 paź 2007, 17:33

witam was popoludniowa pora, Aga gratulacje dla Dejviego, :ico_brawa_01:
mamcia... z tymi dzieciaczkami to jest podobno tak, ze jak sie wykrzycza w wieku niemowlecym to pozniej jest spokoj... a jak sa spokojne " za mlodu" :ico_oczko: to pozniej ... :ico_olaboga:
u mnie sie to sprawdzilo w 100 % do roku czasu to jakby dziecka w domu nie bylo...a teraz szok :ico_szoking: czasami cisnienie mi skacze :ico_oczko:
czym Frydza dokarmiasz swoja niunie? nie jest jeszcze za mala? ja wiktorkowi zaczelam wprowadzac pierwsze zupki i deserki jak skonczyl dopiero 6 miesiecy :ico_noniewiem:
pediatra do ktorego chodze absolutnie nie zalecal wprowadzac nic wczesniej, bo moj synus pieknie przybieral na wadze karmiony sama piersia... tak samo jesli chodzi o picie... zadnych herbatek (!).. tylko cycus a w upalne dni dodatkowo woda mineralna...
ach... i to moje synusiatko wisialo przy cycku 17 miesiecy... :-)
natashka, no to mamy w gronie uczennice :ico_brawa_01: ucz sie kochana, ucz... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 paź 2007, 17:43

no faktycznie jesli dzidzia ladne przybiera na wadze a mama moze karmic piersia to czemu by nie... zwlaszcza jak nie ma zadnych zwiazanych z tym problemow.. czasami mlode mamusie zle odbieraja placz dzieciaczka i mysle ze sie nie najada cycuchem i daja syzbko sztuczne mleczko, a czasmai powody placzu sa zupelnie inne

Monik jeszcze ten i nastepny rok i koniec, choc mysle zeby potem jeszcze zrobic jakies kursa itd, moze na ksiegowa... moze panstwowy na pilota wycieczek, bo jak an razie to bede miala tylko taki ogolny an pilota a zaeby miec calkowite uprawnienia to musze przed wojewoda zdac egzamin...
zreszta sie zobaczy jeszcze :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości