Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 wrz 2009, 09:50

Ania gadżety łóżkowe!!!WOW!!!!To sie postarał, jaka wyobraźnia :ico_brawa_01: !A nieatrakcyjnym nie kupuje się gadżetów do lóżka tylko ciepłe skarpetki więc proszę popatrezć w lusto i się usmiechnąć :ico_buziaczki_big:

Yvone super że teściowie się przydadzą, tylko szkoda,że takich środków trzeba używać skoro to dorosły facet. Ale tak jak juz pisałyśmy nic na nich już nie poradzimy!!!!Ważne że remont pójdzie do przodu!!!!Super, że odpisałaś na recenzję i oby szybko ta obrona bo będzie z głowy. schlejemy się na ta okazję na forum, Ania popije soczkiem :ico_oczko:

Ulaczekamy z utęskinieniem na nowy watek :ico_brawa_01: Pamietasz jak kiedys napisała do Ciebie pani z tvn?ja tez dostałam takiego maila dotyczacego mamichsynków czyli w moim przypadku nietrafiona, ale nasze forum jest nieźle inwigilowane!!!Miłego weekendu i powodzenia w szkole!!!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 wrz 2009, 10:24

No z tym inwigilowaniem to jakaś paranoja.

Tosia właśnie pojechała z nianią na rynek, bo pogoda nieciekawe a w nocy padało to plac zabaw będzie mokry. Ja się zbieram psychicznie do nauki. Zrobię sobie tylko dobrą kawkę i siadam, coby ten dany mi wolny czas wykorzystać, ale pogoda taka senna jest.

Tosia kiedyś dostała takiego bobasa new born, ale była na niego za mała więc wsadziłam do szafy i zapomniałam, dzisiaj wyciągam, mówie wam ile było radosci, bo dzisiuś miał nocnik, smoczek, butelke, talerzyk i sztućce, pieluszke, jak o niego dba. Zabrała go ze sobą na rynek bo on jest mały i jeszcze nic nie widział :-D A na koniec mówi do niani, mamusia ma dzidziusia w brzuszku, urodzi go Tosi w zimie rano :-D (bo czasu to ona kojarzy tylko pory dnia, pór roku chyba jeszcze nie),tak że coś z tym drugim dzidziusiem kuma. Zresztą niania ją uczy i jak się pytasz czy będzie dbać o dzidziusia to mówi, że będzie mu dawać smoka, jedzenie, śpiewać alululu :-D No ale troche obaw jest jak to będzie, czy nie będzie zazdrosna bo ona jedyne dziecko w rodzinie z obu stron.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 wrz 2009, 12:45

Aniuale Tosia się rozgadała :ico_szoking: Nelka też ale nie tak jak Tosia,jestem w szoku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez schowałam nelce lalke agatke new born i wczoraj ciagnie mnie za rekę i mówi choć i daj mi lale i podchodzi do szafy :-D . Jak przytulała, woziła i bawiła się, super to wygladało :ico_brawa_01: . To chowanie zabawek to dobra sprawa, jak Nelka cos dostaje od dziadków to często zostawiamy u nich i jak przyjeżdza to jest nowa zabawka i odlot :-D . Na urodziny Nelka dostała kolejkę i wiecie co jestem w szoku bo codziennie układa tory, przypina znaki i jeździ :ico_brawa_01: . Ania ja tez się zbieram do nauki, ale kawka na dobry poczatek to swietny pomysł :ico_brawa_01: .Widziałam Twoje zdjęcia na nk i powiem Ci że wygladasz świetnie, malutki brzuszek, promienna twarz i ten błysk w oku!!!Super!!!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 wrz 2009, 13:04

Marta tamte zdjęcia są z czerwca :) więc brzucha jeszcze nie było widać, teraz jest dużo wiekszy, Strasznie mnie wypchało do przodu- marek mi wczoraj mierzył obwód i mam już 100cm na wysokosci pępka :ico_szoking: co będzie dalej to ja nie wiem.
A jaką Nelka ma kolejke? My robimy podobnie z zabawkami, u dziadków ma właśnie tą kolejke z ikei i teraz jak jeździ to zawsze jest miła niespodzianka bo zdązy zapomnieć że ją tam miała :) A czasami dostaje rzeczy na wyrost, to też chowam a potem ma niespodzianke nawet jak nie mamy za dużo kasy.

Stwierdziłam,ze warunki egzaminowe na mnie źle działają bo teraz jak robie na spokojnie ten egzamin z lutego to większosć mam dobrze i nie mogę uwierzyć, że źle zaznaczyłam niektóre odpowiedzi. Troche się podbudowałam, powtarzam kardiologie i sporo pamiętam więc sobie na spokojnie utrwalam wiedze.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 wrz 2009, 13:32

Aniu tez widzialam Twoje zdjecia i wygladasz super, a co do obwodu to sie nie wypowiadam bo ja jeszcze nie jestem w ciazy a chyba mam nawet wiecej, wiec prosze tu bez takich :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Moj maz sie pochorowal, we wtore, w srode wzial sobie wolne, i w czwartek, ale w miedzy czasie mnie wzielo na chorobe i troche amelke, ale to bylo to przewidzenia, poza tym bylismy wczoraj odebrac okulary nowe, i nie moge sie do moich przywyczaic, wprawdzie takie same jak mialam tylko inny kolor ale moj maz ma inne i dosc inne szkla niz mial, ale chociaz mamy to z glowy,
polozylam amelke, w lozeczku ladnie spi, dwa dni temu miala straszna noc, goraczke i majaczyla przez sen, troche nam zwymiotowala jak jej dalismy w nocy lekarstwo, wiec siedzielismy z nia, a ona bya taka smieszna, taka zaspana i taka powazna,aha i spadla chyba ze dwa razy ale naszczescie na poduchy ale wczoraj w nocy ladnie spala, zaraz do niej zajrze, wstawilam obiadek i zaraz sie poloze bo ledwo zyje :ico_chory:

fajnie macie ze wasze dzieciaczki tyle mowia, moja amelka mowi ale malo i glownie jak sie jej spytam o cos, wiem ze rozumiebardzo duzo, ale tworzy swoje slowa, bardzo duzo spiewa, coz moze zacznie mowic niedlugo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 wrz 2009, 15:29

Karolinko każde dziecko w swoim tempie mówi. Tosia to jest taka gaduła, jak jest na chodzi cały cza gada, opisuje wszystko co się dzieje, co ktoś zrobił co ona zrobiła, czasem śmieszne formy jej wychodzą, np mówi zamiast przykleiła to Tosia przyklejajłała naklejki nalodówke, bo Polski jest trudny z tymi swoimi odmianami.

Wróciła już ze spaceru z nianią, kupiła jej flet drewniany na kramach na rynku i ponoć całą drogę w autobusie gwizdała, do tego przyniosła mi precelka i z milion ulotek bo zabierała od wszystkich dla mamusi :-D No ale padła o dziwo bo ostatnio ie spała w dzień, ale co się dziwić taka senna deszczowa pogoda.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 wrz 2009, 17:14

Aniu Nelka ma railway - fabryka zabawek wader str net www.wader-woznak.pl. Jest plastokowa i mozna dokupowac jej czesci i rozbudowac, fajna sprawa i niedroga jak na tyle czesci, dodatkowe wagony albo ciuchcie kosztuja ok3zł, można lączyc zestawy i wszytsko pasuje. Drewniana fajniejsza, ale oprócz ikei to nie widziałam nigdzie drewnianych. Nelka dostaje drewniane zabaki od babci typu ciurlaki albo kółko na patyczku które wydaje straszne dzwieki :-D . Kolejka jest ostatnio hitem i jeszcze derwniana układanka, 2 misie i zmienia im sie ubranka, polecam, ma dużo części i bardzo rozwija manualnie.

Karolinaszkoda, że chorubsko sie chwyciło Was!!!Trzymam kciuki za szybkie ozdrowienie!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 wrz 2009, 18:57

Boże Dziewczyny, jak Was czytam to uwierzyć nie mogę ze Szymek jest w wieku Waszych gaduł. :ico_szoking: On nadal nic. Wczoraj mały postęp bo liczył: laś. da ci :-D Ale nic więcej. :ico_placzek:

Karolinko, przykra sprawa z choróbskiem. Mam nadzieję, ze szybko przejdzie.

Ania, dlaczego Ty tak nie wierzysz w siebie? My wiemy, że jesteś debeściak :ico_oczko: to fajnie by było, żebyś i Ty w końcu to zobaczyła. :-D A z tym obwodem to faktycznie trochę przegięłaś. To jeszcze nie tak dużo/ Uszy do góry!!!

Mnie coś dopadło. Czytaj @ i ledwo chodzę. Spać mi się chce i mam wszystko gdzieś... Nic mi się nie chce, a dziś jak się zrobiła brzydka pogoda to się okazało, że Szymek ze wszystkich butów krytych powyrastał i trzeba kupić na już.... :ico_olaboga:

Obrazek[/img]


Obrazek[/img]

Obrazek[/img]

Obrazek[/img] Obrazek

Chciałyście zdjęć, oto i one :)

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

04 wrz 2009, 21:39

dodaję nowe zdjęcia Amelki. Teraz tak wygląda i najchętniej zabiera moje buty i w nich próbuje chodzić po mieszkaniu z różnym skutkiem.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 wrz 2009, 22:41

Ja dzis ledwo zyje, czuje sie jak masakra,

Yvonne ale fotki super, najbardziej sie usmialam w tych butacj bo w dwoch roznych, nareszcie wkleilas fotki, ale sie dziewczynka zmienila, piekna pannica :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wisienko fotki sliczne tlyko nie wszystkie sie otworzyly, szymus tez sie zmienil i wyglada super, Ty zreszta tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

odezwe sie jutro jak dozyje :ico_chory: :ico_chory:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości