Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 sie 2007, 11:36

A teraz napiszę jak nam się udały króciutkie wakacje:
Najbardziej zawsze się boje podrózy - mam takie schizmy po tych wszystkich wiadomosciach telewizyjnych brrr...

Ale podróż sie udała i w jedną i w drugą Nina marudziła tylko z gorąca - nie mamy klimy - buuu!!!
Poza tym dziewczynkom podobało się u dziadka z tym że Zuzia odrazu się zaaklimatyzowała a ninie cięzko było zasnąć w dzień.
Zrobiliśmy sobie też wycieczkę do Włodarza - prawdopodonej kwatery hitlera w górach Sowich. Wjechałąm wózkiem w podziemia gdzie była temp 6 stopni brrrr. poubieraliśmy się ciepło ale Nina nie chciała jechać w wózku w ciemnościach.Potem płynęliśmy zalanym korytarzem - wrażenia!I właśnie w łódce Nina postanowiła się posilić - spoko ;)
Ogólnie jestem zadowolona z pobytu - tylko krótko bo mój mąż musiał dziś wyjechać...

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 sie 2007, 11:49

qunick to świetnie, że wyjazd się udał :ico_brawa_01: wklej fotki :ico_sorki:

Dziewczyny ale miałam noc z tym zębem, przysnęłam dopiero ok 5 rano ale cały czas czułam jak mnie rwie :ico_olaboga: wcześniej to nie chcęsobie nawet przypominać - ryczałam z bólu przez tyle godzin :ico_placzek: Joasia wstała o 7 więc ja też i potem szukałam jakiegoś gabinetu dentystycznego ale wszystkiw wkoło zamknięte w sobotę, nawet mój dentysta niby się reklamuje, że w soboty otwarty a wszystko zamknięte :ico_zly: Nadal mnie boli ale już mniej i nie wiem co to jest bo żadnej dziury nie widać.... teraz jestem w pracy :ico_zly: i może jakoś wytrzymam...........

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 sie 2007, 11:50

A teraz zdjęcia:
Zadowolone ze spaceru dziecko:
Obrazek
kąpiel w basenie nad rzeką;)
Obrazek
Tu może widać jak Nina próbuje zjeść trawkę:
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-11, 11:54 ]
Podziemny chodnik:
Obrazek
Wiszący most w Zagórzu Śląskim - ale sie bałam!
Obrazek
A tu widok mostu z bezpiecznej ziemi:
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-11, 11:54 ]
ROGAL!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 sie 2007, 11:55

qunick śliczne zdjęcia!! Moja mała ma identyczne body co Twoja ninusia - te fioletowe!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdzinka - a może to ząb mądrości tak Cię boli, pisałam o tym kilka postów wcześniej, też miałam taki ból!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 sie 2007, 11:58

Kajunia25, czytałam twój opis bólu i widzę, że wiesz co czuję :-D ale to nie ząb mądrości u mnie bo boli mni trzeci ząb od środka

qunick, fajne fotki :ico_brawa_01: widać jak Ninka zajada się trawą hihihihi

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 sie 2007, 11:59

HaRe, Lutówki z alergią znalazłam te krople blokujące alergeny to nosaller oto link
http://www.zdrowko.com.pl/sklep,1772,,, ... 688,0.html

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 sie 2007, 12:26

Magdzinka, moze udaj sie do dentysty jak najszybciej, bo rzezywiscie z tego co piszesz to przechodzisz mordegi! ja przez trzy lata balam sie isc do dentysty po tym jak borowala mi po nerwie bez znieczulenia,ale porobily mi sie takie dziury, dwa zeby zlamane, jedne calkiem znikl! mowie cie wygladalam okropnie w nonono jedynka, musialam isc do dentysty, poszlam tutaj, i tak sie balam ale jakos przetrzymalam, a zeby wyleczone, nie czuje juz zadnego bolu od roku czasu, mam wstawione plastiki, zeby nie bylo ze szczerbata jestem, a bolu nie zazdroszcze, na twoim miejscu maszerowalabym do dentysty jak najszybciej, bo tak to niedosc ze bol do jeszcze nerwy dochodza i na rodzince i w pracy napewno sie nie skupisz :ico_olaboga: :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 sie 2007, 13:28

qunick :ico_brawa_01: No, no zdjęcia śliczne ale jeszcze ładniejsze te panieneczki ze zdjęcia!

Okres mi się spóźnia (4 miesiące) i zaczynam panikować ...a moja mama dziś mi mówi...: TY JESTEŚ W CIĄŻY CHYBA :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: No to ja się pytam dlaczego tak sądzi a ona na to: ŻE WIDZI PO OCZACH I ŻE BUZIA MI SIE ZMIENIAŁA ... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-11, 13:30 ]
:ico_noniewiem: Bez komantarza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 sie 2007, 13:53

Małgorzatka, no nie mów :ico_oczko: a ty jak czujesz????????????? Zrób jak najszybciej test i powiedz czy ci gratulować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

11 sie 2007, 13:58

MALGORZATKA jak to ci sie tyle czasu okres spóznia????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
A miałaś juz w ogóle jakaś miesiączke po porodzie? moze jeszcze nie miałaś tylko plamienia jakies i myslisz ze ci sie spóznia a moze jeszcze nie miałaś wcale miesiączki po porodzie co? Jeny ale byłby numer ze tak szybko ciąża co nie? Robisz tescik?
Napisz koniecznie, ale jestem ciekawa czy wysmyczyliscie juz rodzeństwo dla Wojtusia hahahhahahaaa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość