Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 wrz 2008, 08:00

A u mnie dzis było nawet spokojnie bo obudził sie o 4.30 ale z płaczem bo był taki głodny :ico_oczko: ale jak zjadł to od razu usnął i własnie niedawno się obudził i juz dokazuje.
A co do tych krosteczk to właśnie mojemu wyskoczyły i teraz własnie wyparzam wszystkie zabawki i piorę te pluszaki bo byc może że to od tego. :ico_noniewiem:
A u nas dzis słoneczna pogoda ale chłodnawo jest myslę, że kolo południa się ociepli a wtedy wyjdziemy na spacerek.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

01 wrz 2008, 08:00

Aniu, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu sto lat! :-)

Marcys szaleje z tymi zabkami. :-) :ico_brawa_01: bedzie mial spokoj :-) ja sie boje, ze jak mojemu wyjda wszystkie na raz to sie strasznie nacierpi... boje sie tej goraczki i w ogole... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-01, 08:03 ]
zirafka, hej :-)

moj tez tak ma, czasem mniej czasem wiecej. To slina tez tak dziala. Wyparzac zabawki trzeba, ale nie wiem, czy duzo Ci to da :-) Najlepiej ponoc natluszczac buzke kolo ust, zeby slina nie podrazniala :-) krem stanowi wteyd powloke ochronna :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 wrz 2008, 08:07

Najlepiej ponoc natluszczac buzke kolo ust, zeby slina nie podrazniala krem stanowi wteyd powloke ochronna

no to będę natłuszczać :ico_sorki: :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 wrz 2008, 08:08

To slina tez tak dziala
własnie :-)
Marcys tez ma

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

01 wrz 2008, 08:10

dziewczynki,a czy wam jeszcze włosy wypadaja prez karmienie???ja to cały czas linieje :ico_placzek: boje sie czy niema czasem brak jakichs witamin czy co :ico_placzek: do tego jakies plamienia dostałam,moze to chormony mi tak działaja???

[ Dodano: 2008-09-01, 08:11 ]
Aniu :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wszystkiego naj naj z okazji rocznicy slubu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 wrz 2008, 08:12

A ciekawa jestem kiedy ząbki wyjda mojemu Kubusiowi?? Bo uż ślini sie jakies 2 miesiące i widać te ząbki ak od spodu ale za piernika nie chcą mu wyjść. Marcyś szaleje z tymi ząbkami. Ale jak juz mu wyjda to dopiero bedziesz mieć spokój i w końcu się wyspisz :ico_oczko: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 wrz 2008, 08:13

Marcyś szaleje z tymi ząbkami. Ale jak juz mu wyjda to dopiero bedziesz mieć spokój i w końcu się wyspisz
trzymam za slowo :ico_oczko: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-01, 08:15 ]
dzisiaj przyjezdza do nas kuzyn z anglii z zona i 3-miesiecznym synkiem, beda u nas do soboty, wiec bede miala troche mniej czasu na tt... :ico_noniewiem:

ciekawe jak sie chopaki dogadaja :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 wrz 2008, 08:15

Ania wszystkiego naj naj i jak najwięcej takich rocznic :ico_brawa_01: :-D :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

01 wrz 2008, 08:19

A ciekawa jestem kiedy ząbki wyjda mojemu Kubusiowi??
ja tez :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

01 wrz 2008, 08:24

troche wam zazdroszcze tych butli bo może ja też bym chetnie wyskoczyła gdzieś z moim misiaczkiem :-D ale niestety, Tośka nie chce butli, obojętnie co w niej jest, czy kaszka, czy soczki, czy herbatki różne, pluje i pluje, pije tylko z cyca

fakt faktem że też ma krostki na buzi ale zauważyłam że nasilają sie jak karmie obiadkami czy deserkami, jak ma całą buzie oplutą, choć wycieram podczas posiłku to one i tak są, jakie kremy używacie do smarowania pyszczalków?

Mi też włosy wypadają a Tośka uwielbia za nie ciągnąć więc chodze w koku cały czas

no i 100 lat z okazji rocznic laseczki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-01, 08:33 ]
acha chciałam dodać że ja jestem strasznie nerwowa, czy wy też? chodze i krzycze na starsze dzieci, byle co mnie denerwuje, aż wczoraj jak leżałam w łóżku to sie modliłam żeby Bóg mi pomógł zwalczyć te nerwy, staram sie jakoś panować ale słabo mi wychodzi :/

wczoraj pokłóciłam się z babcią, miała odmienne zdanie na temat wesela mojej kuzynki, otóż ona zaprosiła dużo koleżanek i kolegów, wesele przeszło 100 osób z ze str matki wsojej tylko jedną ciotkę i babcię, gdzie ciotek ma 4 i jednego wujka z rodzinami, tamta zaproszona ciocia tez nie przyjechala bo dziecko jej sie rozchorowalo, więc byla tylko jej mama i babcia :ico_noniewiem: od str ojca więcej ludzi... znacznie :ico_noniewiem: , babcia mowi że każdy robi jak uważa, ale mnie wyprowadziła z równowagi bo na moim weselu nie mialam ani jednej kolezanki tylko rodzina i to cala, moja babcia zawsze uważała ze rodzina to podstawa a teraz co? nagle kumple wazniejsi? bo ona byla to sie czujezaszczycona? mi nie chodzi o mnie ale te moje ciotki i wujka, to dla mnie szok! jak tak można postąpić? mi by bylo wstyd przed tesciami ze z mojej rodziny tylko dwie osoby od str matki gdzie rodzina jest duza. no i babcia sie obrazila ze mialam czelnosc powiedziec swoje zdanie, wkurzylam sie bo jeszcze sasiadow mieli zaproszone a rodzina nawet nie dostala zawiadomienia :ico_olaboga: wstyd i hanba!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość