Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 maja 2007, 14:42

ja kupiłam wózeczek 3-funkcyjny firmy Deltim Premier, bardzo mi się podoba ale zobaczymy jak się w praniu sprawdzi
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-18, 14:45 ]
kurcze zdjecia troszkę do góry nogami, ale jak coś to zawsze można monitorek sobie obrócić :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 maja 2007, 15:04

Ula
podoba mi się. też myślę o takim z gondolą.oglądałam też deltim focus, tez fajny :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

18 maja 2007, 15:33

Witam wróciłam właśnie z mojego codziennego spacerku. Coraz dłużej mi schodzi...... Trzeba wolno chodzić to się wlekę...
Wózeczek bomba. Właśnie do takiego staram sie przekonać moje menżo.... Może jak obejrzy Twój Ula to da się namówić..... :-D :-D
Dziś ostatni dzień L4..... Od poniedziałku trochę popracujemy..... :ico_haha_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

18 maja 2007, 16:06

Czesc znalazlam chwile.Moze nie wykombinowalam chwile.Dzis jak zwykle nie spalam w nocy a do tego do 15 chodzilismy po sklepach.Uffffffffffffff jestem wykonczona.Nogi mi odpadaja a nie mowie o kosci lonowej. A zaraz jedziemy jeszcze odwiesc gosci i zakupy na weekend.
Ale Abegano cos w tym jest ja tez sie po woli wleke.Ale wiecie co dzis kupilam kilka drobiazgow i tez dostalam za darmo.Opisze Wam potem a teraz na szybko kawcia i uciekamy do potem pa patki :ico_papa:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 maja 2007, 16:48

no widze ze tu wszystkie dzisiaj strasznie zalatane :-D
a ja sie dzis obijam roszke w domciu, a pod wieczor na wykłady do szkoły rodzenia :-D dziś ma być o karminiu maluszka :-D
a na razie robię sobie porządki na kompie

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 maja 2007, 17:46

a ja dalej oglądam wózeczki..., tym razem buszuje po internecie :-) :-) :-)

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

18 maja 2007, 19:45

Cos tu dzis cicho.Ja juz moge nogi rozprostowac.Matko ale to dzis bylo latania.Ale dzis wybralam sie do sklepu dzieciecego bo chcialam poduche na przebierak i tam zapisali mnie do klubu mamy.Dostalam odrazu rabat na zakupy i na nastepne Co zakupy 10Euro mniej) :-D a do tego dostalam paczke pampersow i co miesiac jakis prezent dla Julki.Wiec sie oplacalo. :-D Moj mezo kupil wideofon i bedziemy podgladac Julke :ico_oczko: A nie wiem co sie dzieje z Julka bo od wizyty u lekarza cos wariuje.Wystawia nogi,glowke a kreci sie.Moj facet smial sie ze jak taka rozrabiara to nie wytrzyma do terminu.No zobaczymy :ico_ciezarowka: No na tyle co dzis u mnie i niestety ale musze sie polozyc bo jestem wykonczona.Zycze milego wieczoru i do jutra. :-D

[ Dodano: 2007-05-18, 19:52 ]
Viola a ten wozek my kupilismy dla naszej Julki
http://cgi.ebay.de/Chic-4-Baby-Kombi-Ki ... dZViewItem

Dziewczyny co jest z Basia334. Bo nie widzialam zeby sie pojawila? :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 maja 2007, 19:54

witajcie ja tylko w przelocie prasowania i pakowania
dzisiaj w nocy to mnie kurcze w obie łydki tak chwyciły że aż wylam z bólu, mój gin powiedział, że to potasik się kłania i pasowało by sobie coś wziąć razem z magnezem
oczywiście byłam dziś na rutynowej kontroli, no i trochę tak sobie, poza tym że nadal i już na pewno chłopak, to oczywiście skubaniec jest ułożony miednicowniczowo, póki co, to jeszcze niczego nie wróży, ale jak się nie poprawi to będzie cc, czego ja bym jednak chciała uniknąć, gdzieś czytałam jak szkraby odwrócić, więc będę musiała pobuszować na internecie jak wrócę
poza tym klasycznie mam niewydolność szyjki, co u mojego gina oznacza wcześniejszy poród (ale poprzednio było to samo i 2 miesiące przed mnie straszył, że to może być w każdej chwili a pięknie urodziła się Wiki w terminie), ale się nie martwię
w każdym razie zalecił mi nad morzem dużo odpoczynku na leżaczku, co jeśli będzie ładna pogoda to akurat mam w planach

moja panna oczywiście znów mi dziś usnęła w autku i spała tylko godzinę, więc nie wiem jak będzie z pobudką o 4 nad ranem, bo tak myslimy wyjeżdżać na te wakacje

a co do wózka to ja mam zamówiony Mutsy 4 Rider, bo używałam przez 1,5 roku wózka na pompowanych oponach i świetnie się sprawdził i ani razu gumy nie złapaliśmy, więc i tym razem z pompką

w każdym razie wracam do prasowania i pakowania

trzymajcie się cieplutko, dbajcie o siebie i wasze brzuszki i nie róbcie mi jeszcze niespodzianki z porodami :ico_nienie:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

18 maja 2007, 21:07

Basiu życze ci masę pogody, ciepełka i samych atrakcji!!!!!! A jak wrócisz to poproszę o szczegóły bo moje kumpele się chcą wybrać nad morze a nie wiedzą gdzie

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 maja 2007, 22:00

trochę się dziś naoglądałam tych wózeczków...uf :ico_noniewiem:
mam zamieszanie w głowie, bo wybór ogromny. Podobają mi się różne wózki, między innymi :wózek Coneco Galaxy.... :-)
jeszcze troszkę czasu pozostało, więc myślę, że coś wybierzemy z moim męzem :ico_haha_02:

[/b]Joanna superowy pojazd :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basiu ja też ci życzę dużo, dużo słoneczka.wygrzewaj się na ciepełku, wdychaj dużo jodu i odpoczywaj. :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-05-18, 22:03 ]
aha kupiłam dziś Aspargin (potas +magnes) w aptece...to na te skurcze łydek. lekarze zalecają ten lek ciężarnym, którym dokuczają skurcze łydek :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-05-18, 22:50 ]
śpijcie dobrze.do jutra pa :516: :516: :607: :607: :ico_papa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość