Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 wrz 2007, 16:11

Eryczek dzis wstal juz pogodny bez goraczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a teraz pare fotek:

Obrazek
po kapieli

Obrazek
raczek

Obrazek
hej

Obrazek
w krzeselku

Obrazek
pyszne spodnie

Obrazek
siedze

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 wrz 2007, 16:51

Agi no coś ty ja sie wcale nie poczułam urażona, nie wyglupiaj się!!!!!!!!! Trochę Wam zazdroszczę tego karmienia mamusie cycowe :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , ale może przy drugim dziecku mi się uda :-D :-D :-D

Mróweczka dobrze że już nie ma gorączki!!!!!!!!
Juniorek przystojniacha Ze ho ho :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 wrz 2007, 18:16

Ja dopiero tera mam chwilkę. Sławek wyjechał w delegację. Wróci albo w niedzielę w nocy albo w poniedziałek. Także znowu same :ico_placzek: . Kurczę dobrze że mam Was bo nawet nie mam do kogo buzi otworzyć. U nas nocki okropne. Nie wiem co znowu się dzieję z Talibem. Budzi się dosłownie co godzina :ico_zly: . Wiem, że nic jej nie dolega bo w dzień jest radosna i uchachana. Może to te cholerne ząbki :ico_zly: . Padam już dziś, a jeszcze tyle mam do zrobienia.
Mróweczko Eryczek cudeńko.I krzesełko też mi się bardzo podoba.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 wrz 2007, 20:09

Hey! I ja tylko na chwileczkę. Dopiero będę się brała za porządki. Nie wiem jak, ale my we trójkę taki bałagan robimy jakby tornado przeszło.
Męża jeszcze nie pacnęłam, jest ostatnio dla mnie wyjątkowo miły :ico_noniewiem: Nawet mi kupił perfumy i torebkę :ico_szoking: :-D Ale przy pierwszej okazji nie omieszkam :-D
Zmykam sprzątać, potem jakiś film sobie obejrzymy. I piwko... :-)

caro- fotelik fajny, chyba też Julci taki kupię, jeżeli nie będziesz miała nic przeciwko, że ściągnę pomysł :-)
W ogóle wszystkie te rzeczy dla dzieci są super, tylko skąd kasy nabrać :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-08 ]
Moja Laska :-) Pasibrzuszek :-D
1Obrazek
Obrazek

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 wrz 2007, 11:21

Dzien dobry!!!!!
Kto ma ochote na mala czarna :ico_kawa:

u nas nocka jak zwykle niezbyt. Nie wiem co sie dzieje :ico_szoking: , podejrzewam tylko, ze to skutek spania Talibka w lozecyku. Chyba przyzwyczaila sie spac ze mna. Kolka Juleczka to sliczna dziewczynka :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 wrz 2007, 12:56

Gabrysiu ja się przyłaczam nieco spóżniona :-D :-D
Tak mnie dzis łeb napiepsza że szok, normalnie nie mogłam wstać, dobrze że mój dziś w domu, to sobie dłużej pospałam :-D :-D , nieraz te chłopy się przydają :-D :-D
A wy same jesteście bidulki, ten twój mężulek stanowczo za często wyjezdża w delegacje :ico_nienie: :ico_nienie: U nas podobnie ze spaniem w nocym, nie wiem też co się dzieje :ico_olaboga: , chyba po prostu trzeba przetrwać ten okres!!!!!!!

kolka to dobrze że twój się poprawił, z tymi prezentami to ma duze + :-D
Krzesełko mozesz brac te samo, jak dla mnie wszystrkie nasze dzieciaczki moga miec takie same :-D Faktycznie tylko kasy ciagle mało na te wszystki rzeczy>
Julka oczywiście prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 wrz 2007, 13:34

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi :-D moze faktycznie sie wstrzymam z podawaniem czegos innego niz mleko (niestety nie moje tylko sztuczne)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

09 wrz 2007, 14:52

Cześć Laseczki.
Gabrysia, u nas Kamil rownież budzi się w nocy z krzykiem, ale jak go tylko przytule to zasypia. Już ma tak drugą noc, nie wiem co się dzieje, przeważnie miał zawsze 1 pobudke na jedzonko, a dzisiaj chyba z 5. Również jestem nie wyspana, też mysle ze to na te zębole tak mały się zachowuje, więc Gabrysia, nie przejmuj się nie jesteś sama.

Kolka, :ico_brawa_01: dla męża za przenty.

A ja wczoraj wreszcie po długim siedzeniu w domciu wyszłam do baru, jakoś odpoczełam od małego, wypiłam dwa piwka i wreszcie pogadałam z ludzmi a nie jak na codzień z Kamilem, męzulkiem czy tesciową

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 wrz 2007, 19:37

A Eryczek padł- wróciliśmy wlasnie z basenu- podobało Mu sie strasznie :ico_brawa_01: :-D Tylko mi jak zwykle do ucha sie nalalo i niemoge sobie poradzic :ico_placzek: Ale moje Szczescie zadowolone a to najwazniejsze :-D

Niezazdroszcze Wam nieprzespanych nocek :ico_olaboga:

Ja dzis spalam dluuuugo-bo M mial wolne :-D

hektorka super ze gdzies wyszlas- My niemamy z kim Malego zostawic- no chyba ze bym sama poszla :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

09 wrz 2007, 20:06

Heyka!

I ja się melduję dopiero... jestem wykończona. Julka od 6 rano dawała mi czadu, potem była inwazja gości- cała rodzina męża, TA kuzynka z mężem i dzieciakami, a Julcia nie odpuszczała. Idę posprzątać syf...

Aaa- kupiliśmy w końcu auto :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mniej więcej takie jak chcieliśmy. I wszyscy oczywiście opijali. Z wyjątkiem mnie i dzieci. Zostało mi jeszcze jedno piwo, chyba też sobie dla odstresowania strzelę. A może najpierw zjem... śNIADANIE!! :ico_zly: Nie miałam czasu dziś nic zjeść, dzięki mojemu dziecku, potem obsługiwałam gości- z Julką na rękach.
nonono dzień. I muszę jakoś jeszcze raz zainstalować drukarkę, bo mi dzieciaki jakoś odinstalowały zupełnie... Tylko jak.. bez płyty... :ico_zly:

Ufff...

dziękujemy za komplementy :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości