Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

12 wrz 2012, 09:48

Witam w środku tygodnia :-D ja mam dziś wolne i mase roboty w domu a kompletnie nic mi się nie chce Kuba jakiś strasznie marudny jest nie dość że zęby go męczą to jeszcze odparzyło mu pupcię :ico_placzek: :ico_placzek: dziś mu zrobiłam rano wietrzenie to oczywiście 3 razy się zesiurał :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: teraz śpi sobie bidulek

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 wrz 2012, 10:35

Mad., koniecznie powtórz badanie tylko zrób sobie taka łagodną, lekkostrawną dietę. ja na studiach po tabletkach anty miałam takie próby wątrobowe że :ico_olaboga: a OB 16 jest moim zdaniem nie najgorsze. przy poważnych zapaleniach to chyba idzie w ponad 50. ale sie nie znam :ico_nienie:
mojej mamie też raz próby wątr. wyszły fatalne, a drugi raz już w normie wyszły. :ico_szoking:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 wrz 2012, 10:43

Marta26, OB mam 16 to nienajgorzej ale GPT/ALT mam 236,66 a GOT/AST 73,79 gdzie max to 41 :ico_noniewiem:
Jestem po badaniach szczegółowych, dzisiaj wyniki ale wizyta jutro. Zobaczymy co się wyjawi...

A w ogóle to dzień dobry :-)
Mamy jaja z kobieta od ktorej wynajmujemy mieszkanie.
I generalnie to mam jej juz dosyc.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 wrz 2012, 10:56

Mad., trzymam kciuki za badanie! czasem te próby wątrobowe wychodzą dwa razycałkiem inaczej- nie wiem czemu ale tak jak Ci pisałam miałyśmy tak obie z mamą. oby twoje dzis były w normie już :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 wrz 2012, 11:04

Mad., badania mogą też byc podwyższone po ciąży. Trzymam kciuki żeby było ok no I czekam na wieści. A babka od wynajmu znowu ma jakieś dziwne widzi mi się ?
Kaja mój też ma właśnie lekko odparzona pupke :ico_noniewiem:

A Tak wogóle to dziendobry :-)
Młody ucina sobie drzemkę a ja korzystam I sie obijam :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 wrz 2012, 11:18

znowu ma jakieś dziwne widzi mi się ?
Przedwczoraj daliśmy jej wypowiedzenie wynajmowania. No i ustaliliśmy co trzeba naprawić, co zrobić etc i że zdjęcia do ogłoszenia wrzuci swoje. Po czym od wczoraj wydzwania na wszystkie nasze telefony łącznie ze służbowym męża jak popierdzielona. Wczoraj z nią rozmawiałam i jeszcze 6razy dzwoniła... Co się z niąrozmawia wymyśla na nowo rzeczy, a ja nie mam czasu ani chęci bawić się w kotka i myszkę.
Do tego chce nam zatrzymać 300zł naszej kaucji na poczet ogrzewania, bo mamy dziecko i pewnie mega dużo przekroczyliśmy.A rozliczanie jest najwcześniej końcem roku. Spółdzielnia nie ma niby jak sprawdzić zużycia dopiero końcem roku ale niby jest jakiś sposob by sprawdzic czy zostalo przekroczone czy nie. Juz mi cos tu smierdzi bo co... odpusci wode z kaloryferai jak uzbieraz szklanke to jest ok a jak dwie to nadplata bedzie ;-) ? Nie chciala mi powiedziec jaki to sposob.
Najchetniej chcialabym bysmy jej jak najwiecej zostawili, zaplacili i dali a mieszkanie nie jest tego warte. Dusi grosz totalny.
Nie zdaje sobie sprawy ze nieodprowadzanie podatku z tytulu wynajmowania grozi wysokimi karami.Dzisiaj od rana znow dzwoni jak szalona...
Jeszcze wytrzymac musze by zniesc odwiedzajacych i ogladajacych... choc tez mi sie to nie usmiecha. Bo ona zwykle mowi ze wpadnie na chwile a siedzi godzine conajmniej...
Aaa i mialaszanse na spokojnie pogadac z nami w poniedzialek a wczoraj jak zadzonila to powiedziala ze chce na spokojnie pogadac he... (czyt. pozmieniac wszystko ustalone dotychczas na opak) Eh.

A teraz mi dzwonia jacyś na domofon bo chca porozmawiac o koncu swiata :ico_haha_01:
Masakra :ico_haha_02:

[ Dodano: 12-09-2012, 11:31 ]
trzymam kciuki za badanie!
dzięki !

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

12 wrz 2012, 12:19

Mad. trzymam kciuki za

U nas Lena od 3 dni też daje popalić w nocy, budzi się co chwila,marudna jest jak choroba i w ogóle jakaś taka bleeeee na dodatek z nikim nie zostanie tylko mamusia bo ryk jest :ico_zly: już myślałam ,że jej to przeszło zostawała przecież z babcia i było ok a teraz znów wszystkich się boi :ico_placzek:

JUtro albo pojutrze muszę na to szczepienie z nią jechać ale taka jakaś niewyraźna jest ,że się boje ,żeby żle nie zniosła tego szczepienia. ap ropo na 7mc szczepią tylko wzw? bo już nie pamiętam :ico_noniewiem:

ostatnio dostałam zawału . Mała często rano u nas w łóżku dosypia i jak dziewczynki szykują się do szkoły ona jeszcze śpi , ostatnio tak mocno spała ,że ją zostawiłam w tym łóżko(obłożyłam poduchami) i zajęłam się zmywaniem.Nagle coś mnie tknęło żeby do niej zajrzeć i całe szczęście że to zrobiłam bo mała przeszła przez poduchy i była na krawędzi łóżka w ostatniej chwili skokiem lamparcim rzuciłam się do niej i złapałam ją za nóżki :ico_szoking:
nie iwem co jeszcze miałam napisać :ico_olaboga: jeszcze sekunda i spadła by na głowkę :ico_placzek: teraz mam nauczkę i już jej nie zostawiam :ico_nienie:

miłego dzionka kochane ,mimo tej głupiej pogody

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 wrz 2012, 13:00

Mad., to masz wesoło z baba. Widać że próbuje wycisnąć kasę jak się tylko da :ico_puknij:
Jadzia, myśmy mieli wzw I ostatnia dawkę szczepionki 5w1.

Kurcze mąż mi sie pochorowal, mnie tez coś łamie, mam nadzieję że dzieciaki ominie chorobsko :ico_sorki:

U nas dzisiaj była pierwsza przesłana noc. Jak Borys zasnął o 21.30 Tak wstał o 7. Oby Tak zostało ( tfu tfu odpukać w.niemalowane)

A I byłam ostatnio u gina I przepisał mi plastry I kurcze masakrycznie sie po nich czuje. Skóra mnie swedzi, syfy mi zaczynają wyskakiwac no I mam już prawie 2kg na plusie :ico_zly:

Ciekawe co u Beatki bo dawno nie zagladala

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 wrz 2012, 13:00

Mad., to masz wesoło z baba. Widać że próbuje wycisnąć kasę jak się tylko da :ico_puknij:
Jadzia, myśmy mieli wzw I ostatnia dawkę szczepionki 5w1.

Kurcze mąż mi sie pochorowal, mnie tez coś łamie, mam nadzieję że dzieciaki ominie chorobsko :ico_sorki:

U nas dzisiaj była pierwsza przesłana noc. Jak Borys zasnął o 21.30 Tak wstał o 7. Oby Tak zostało ( tfu tfu odpukać w.niemalowane)

A I byłam ostatnio u gina I przepisał mi plastry I kurcze masakrycznie sie po nich czuje. Skóra mnie swedzi, syfy mi zaczynają wyskakiwac no I mam już prawie 2kg na plusie :ico_zly:

Ciekawe co u Beatki bo dawno nie zagladala

[ Dodano: 12-09-2012, 13:30 ]
Mad miałam sie ciebie pytać ostatnio. Ten wasz lezaczek jest do 18kg? Bo mnie sie wydawało ze nasz jest do 18kg I wielkie moje zdziwienie bylo jak wystawiając go do sprzedaży zerknelam na instrukcje a tam napisane jest ze lezaczek można uzytkowac do 9kg, 6miesiecy lub do momentu aż dziecko nie.zacznie samodzielnie siedzieć :ico_szoking:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 wrz 2012, 17:26

7mc szczepią tylko wzw?
Po skonczonym 6 miesiacu tylko na zoltaczke
Mad miałam sie ciebie pytać ostatnio. Ten wasz lezaczek jest do 18kg?
Tak do 18kg. Te sa do 18kg:
Obrazek

a na takich cienkich nozkach do 9kg

Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości