Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

26 lut 2009, 22:40

ty masz mnóstwo ubranek a ja nie mam prawie wcale
ja mialam taka schize ze nie bedzie mnie stac pozniej z nie bede miala kasy na ubranka, niestet tak to jest jak sie prowadzi cos swojego nigdy nie wiesz ile zarobisz w przyszlym miesiacy a ja jestem w takiej brazny ze teraz nie mam mozliwosci odlozenia bo walcze zeby nie "pasc"

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

26 lut 2009, 22:50

Agnieszko - ciesze sie że już lepiej się czujecie, oby bakteria się wyniosła w świat, ja dopiero ide posiew zrobic i zobacze czy sama jakis bakterii tego typu nie mam, bo w moczu wychodzą tez globulki dostałam.

Adka - obysmy sie nauczyły oszczędności jak dzidzia będzie :-D

Ja ogladam trendy w modzie 2009 na wedwoje.pl
http://www.we-dwoje.pl/wiosenno-letnia; ... 10643.html

i tesknie jak już pisałam za rozmiarem 36 - 38 :-)

[ Dodano: 2009-02-26, 22:00 ]
http://www.we-dwoje.pl/moda;damska,kategoria,204.html

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

26 lut 2009, 23:51

Dora, sliczne te rzeczy :-D no coz mozna poogladac i tylko poogladac :ico_placzek: kostium kapilowy sliczny ten bialo czrny moze za rok pokaze sie w ko :ico_sorki: stiumie

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

27 lut 2009, 10:17

Hey kobietki!
Napisałyście się :) fajnie.
Ja wczoraj kupiłam troche kosmetyków z Nivea i Hipp potem spotkałam się z koleżankami z pracy i posiedziałysmy sobie przy soczku ;)
W drodze powrotnej do domu mąz najechał na coś co leżało na dordze i auto aż podskoczyło. Gdy wrócilismy w tamto miejsce okazało się, że na drodze leżały zabite 3 dziki. Palnął ich większy samochód ciężarowy i troche sie rozbił. Aż żeśmy się wystraszyli. Ale na szczęście nic się nie stało.
W domu wzięłam prysznic i sie zaraz położyłam bo miałam skurcze i bardzo twardy brzuszek. Ale po jakiejś godzince mi przeszło i zasnęłam.

Dziś jest już ok. Ale wiem, że muszę bardziej się oszczędzać choć to naprawdę trudne.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

27 lut 2009, 10:35

hej :-D

a ja dzisiaj mam pracowity i stresujacy dzien :ico_olaboga: a noc mialam koszmarna :ico_olaboga: takie skurcze mialam ze myslalam ze ku.. rodze ale to pewnie dlatego ze wczoraj bylam u gina i mnie wymeczyl :ico_olaboga: ale powiem Wam ze jestem przerazona jak to ma tak bolec to ja wymiekam :ico_olaboga: :ico_olaboga: niby mam miec zneczulenie ale zawsze jakis bol pozostaje, rano tez mnie bolalao nawet nie moglam sie wysikac bo takie skurcze mialam :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-27, 09:36 ]
przez to ze ten moj brzuch takimaly zapominam ze jestem 35 tyg ciazy :ico_szoking:
no wlasnie dzisiaj koncze 35 tydzien
wiec stawiam :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2009-02-27, 09:37 ]
oj nie 35 tylko 34 :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-02-27, 09:37 ]
kurcze juz sama sie gubie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

27 lut 2009, 11:34

Adka - za rozpoczęcie 35 tyodnia :ico_tort: :564:
Jak masz częste skórcze to może zadzwoń do gina zebyś rodzic nie zaczeła kurka wodna.

Ja biore magnez 3 x 2 i cordafen i mi sie brzusio uspokoił już nie mam skórczy, ale wtedy w szpitalu sie działo więc wiem jak to boli a jak sa za częste lepiej zareagowac bo inaczej moze dojsc do pękniecia pęcherza płodowego a jak wody odejdą zaczyna sie poród.
Mój gin powiedział ze skórcze teraz sie beda zdazac bo to normalne o ile nie są za częste ( kilkanascie dziennie lub ponad dwa mocne na godzine to już źle).


Ale zleciałao , naszym dzieciom wykształciły sie juz prawdopodobnie płucka, czytałam że kształtują sie do 35 tygodnia, a dzidzia 2 kilowa to już kawał człowieczka :ico_ciezarowka:

Ja cały czas mówie do moje Zosi i wogóle ale jakoś uwierzyć nie moge ze niedługo będe miała dziecko takie namaclne prawdziwe w ramionach :-D ciekawe jak wygląda czy ma włoski...

[ Dodano: 2009-02-27, 10:35 ]
Ania - Wy zaczynacie dzisiaj 36 tydzień :ico_tort: :ico_prezent:

[ Dodano: 2009-02-27, 10:39 ]
Napisałam wczoraj do Milutki na naszej klasie , zadowolona z córci i pozdrawia , napisze do nas jak znajdzie chwilke. Tez nas to czeka :-D

Ale co tam wyleniuchowałysmy sie za wszystkie czasy , dobrze ze ciąża jednak trwa tak długo przygotowuje na to wszystko :-)

Justynka, Misiunia, dziewczyny - żyjecie? jak sie macie??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 lut 2009, 12:19

hej laski !:D juz nie dlugo juz nie dlugo jeszcz eu niektorych tydzien lub 2 i mozecie rodzic :P ciekawe ktora pierwsza aj nie mogge sie doczekac waszych dzidziusiow:)

u mnie ok jakos leci troche nerwow brak i wogole

zycze wam byscie karmili piersia ja jednak wole butl bo mala nie najada sie ale to szczegol wiec karmie pol na pol :)

a i zamiast schudnac przytylam hahhaa ale to nie ma byc smieszne:)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

27 lut 2009, 12:45

Milutka, spokojnie schódniesz :-D

Ja sie juz doczekać Zosi nie moge, chętnie bym ja przy :-D uliła :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 lut 2009, 13:21

nareszcie doczytalam, jeszcze troche byscie popisaly i bym do wieczora siedziala i czytala, czytala, czytala :) no ja na plusie mam 16 kg 4 rozstepy (3 na jednym pośladku i 1 drugim) :) kupilam sobie asortyment i bede walczyc :) w sumie to mam skromna nadzieje,że więcej nie wyjdzie a szczególnie na rzuszku żeby ich nie bylo :) no cóż - wszystko ma swoją cene, szczerze mówiąc nie jestem nimi zalamana (moze dlatego, ze w obecnym stanie ciężko mi je dostrzec na pupie :)::)

co do zakupów t ja mam wszystko z glowy nawet kosmetyki juz mam, zostala tylko mata edukacyjna i karuzelka, ale to taka mniej wazna sprawa
koszule do szpitala mam dwie :)
zaraz Wam wkleje link :)

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

27 lut 2009, 13:32

Cześć dziewczyny
Wyniki moje są oki. Wszystko w normie. Zastanawiałam się od czego mam te bóle brzucha i krzyża i wczoraj się dowiedziałam to przez to że mam tyłozgięcie macicy. Ona teraz się prostuje i odwaraca (coś w tym stylu nie wiem dokładnie, ale coś się z nią dzieje) i dlatego mnie boli.
Wczoraj dostałam od koleżanki 2 reklamówy ubranek. Dziś od siostry kolejne 2 reklamówki. Więc rano siedziałm i segregowałam. Wybrałam te najładniejsze. I tak będę musiała jeszcze dokupić ale nie mam pojęcia jakie rozmiary czy mniejsze na 56 kupować czy już na 62. Nie wiem czy dzidzia będzie duża czy mała i ciężko mi jest się zdecydować.
Muszę do łóżeczka kupić materac ale jest ich tyle że w głowie się miesza. Nie wiem jaki kupić.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość