julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

16 cze 2010, 09:50

Dzień doberek :-) Witam się z rana z prawdziwą kawusią :ico_kawa: Miałam dzis na nią tak nieodpartą cheć, ze doszłam do wniosku, ze mogę sobie niezbyt mocną zrobić po 9 miesiącach unikania :ico_oczko:

Tak miło jest nasz wąteczek przeglądać i patrzeć na te wszystkie małe Skarby! :-) Już nie mogę się doczekać swojego.
Generalnie jakoś dziwnie ostatnio się czuje - jakieś delikatne doły łapie i nie mam co ze sobą zrobić. Staram się wypełniać czas domowymi obowiązkami i wykonaniem wiecznie odkładanych na później spraw na przemian z czytaniem ciekawych książek dotyczących wychowania, ale jakoś tak mimo wszystko odczuwam spory dyskomfort psychiczny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

16 cze 2010, 10:40

julchik22, już niedługo my też będziemy się cieszyć naszymi Maleństwami :-) A co do samopoczucia to myślę, że świadczy ono o zbliżającym się porodzie i zmianach :-) Ja też zajmuję się pracami domowymi, dziś od rana zmywanie, sprzątanie i pranie ostatnich rzeczy, bo w niedzielę siostra cioteczna przywiozła nam jeszcze ciuszki po swoim synku :-)

Każda z nas pewnie przeżywa poród i nasi Mężulkowie również :-) Mój Kochany dziś miał sen, że nasz Synuś wyglądał jak ciasteczko :ico_haha_01: i był taki malutki, że szukaliśmy go wszędzie :ico_haha_01: I byli u nas znajomi, ktoś go nie zauważył, został nadepnięty i chodził później ze spływającym lukrem z czoła, a Misiek był wkurzony, że ktoś tak urządził naszego synusia :ico_oczko: No cóż zaczyna się przeżywanie zbliżającego się porodu :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

16 cze 2010, 13:04

karo, ale sen :ico_olaboga: ja bym sie chyba obudziła z krzykiem :ico_olaboga:

Może i masz racje - jak fizycznych oznak porodu nie mam żadnych, to może psychika nadrabia? :ico_noniewiem: Ja dziś kupiłam zasłony do salonu nawet niedrogie w LeroyMerlin - takie już gotowe na kółkach, ale ładne - jak wróci Mężuś to przymierzymy czy będą pasować, bo jest możliwość zwrotu gdyby co :-) Mąż jeszcze o tym nie wie - nie chciałam go informowac wczesniej, bo wczoraj stanowczo mi wmawiał, że już nie powinnam sama jeździc samochodem. Może i ma racje, ale ja się czuje dobrze :ico_wstydzioch: , a w domu sama całymi dniami głupawki dostaje :ico_zly:
Obiadek mam jeszcze z wczoraj, więc to sobie dzisiaj daruję i biore się za prasowanie - już mam go trochę dość, ale czymsć sie trzeba zająć.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 cze 2010, 13:10

julchik22, ja też narzekałam na wieczne pranie i prasowanie. ale niestety nie pocieszę cię i powiem, że jak się dzidzia urodzi będziesz musiała to robić znacznie częściej niestety. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 cze 2010, 13:12

dziewczyny ja przy Igusi tak samo nic zadnych oznak nic a nic :ico_nienie: po schodach chodzilam ,sex,mocna kawa,prysznice i nic :ico_olaboga: ciagle mialam wizje przenoszenia 2 tygodnie :ico_szoking: i nagle dzien przed terminem dostalam skurcze ( oczywiscie nie wiedzialam ze to skurcze tylko myslalam z emnie brrzuch pobolewa :ico_puknij: ) chyba tak to jest z enasze malenstawa same wiedza kiedy wyjsc na swiat :ico_sorki: nic ich nie przyspieszy :ico_noniewiem: chociaz wiem ze te dni na koncowce wlllleeeekkkaaa sie niesamowicie
wiec zycze Wam duzo wytrwalosci :ico_sorki: i wypoczywajcie ile sie da-malujcie paznokcie robcie maseczki :ico_oczko: bo zaraz na to czasu zabraknie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-06-16, 13:15 ]
:ico_tort: za 3 tyg Amy :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 cze 2010, 13:18

wpadam tylko przedstawić Milenkę

Obrazek

:)

[ Dodano: 2010-06-16, 13:23 ]
mmarta :ico_brawa_01: to już 3 tygodnie :ico_brawa_01: super :D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

16 cze 2010, 13:53

Martalka, Milenka jest absolutnie urocza! :-) W wolnej chwili dodaj jeszcze jakieś fotki :-)

mmarta81, :ico_brawa_01: za 3 tygodnie Amy!!! :-) Ale ten czas leci...

julchik22, no widzisz, nie zawsze są oczywiste zwiastuny porodu... Czasem po prostu nagle łapie i już :ico_oczko: Więc się nie martw zawczasu, zobacz dopiero co bałaś się przedwczesnego porodu, bo wody się sączyły. Lepiej poczekać do terminu :-)
Ja też zaraz idę prasować, tylko muszę pranie z dworu przynieść :-)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

16 cze 2010, 14:07

Dzień dobry

Martalka, Milenka jest cudna ;) jeszcze raz wielkie gratulacje :ico_brawa_01: napisz jak się czujesz, jak chłopcy reagują na siostrę?

mmarta81, :ico_brawa_01: dla Amy :ico_haha_02:

U mnie dzisiaj dosc intensywny dzionek, zaraz jade z mezem do rodzinnego miasta, sporo spraw do załatwienia mamy niestety. Brzuszek mnie nieco pobolewa, malenstwo rozpycha sie jak oszalale. Wczoraj mielismy KTG, nastepne w niedziele, a w piatek wizyta u gina ;) zobaczymy czy cosik sie rusza czy nic a nic ;)

Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

16 cze 2010, 14:56

mmarta, :ico_brawa_01: za 3 tygodnie Amy!!! Uspokoiłaś mnie troche - może ja też jestem tym przypadkiem, co nie ma oznak, a akcja porodowa rozkręci się nagle :ico_oczko: No cóż, cierpliwie czekamy

Martalka, Milenka jest słodziutka!!! Buziaki dla niej!!!

tibby, nie watpię, że przy dziecku będzie nie mniej prasowania. To jest chyba jedyny obowiązek domowy, którego robić nie cierpię, ale Mężus mnie w tym czesto wyręcza - z tym, że teraz on ma straszne urwanie głowy głowy w pracy i przychodzi wykończony i mi go szkoda więc jakoś zmuszam sie sama.

karo, no właśnie tak szybko ten czas zleciał - wydaje mi się ze jeszcze tydzien temu martwiłam się sączącymi się wodami, a tu już do porodu trzeba się szykować :-)

Samanta, a to lekarz Ci zalecił robić co jakis czas KTG? Ja słyszałm od wielu kobiet że jest to wkzazane w ostatnich tygodniach ciąży, ale mój mi nic nie mówił. Tylko tyle, że gdybym nie urodziła do 24.06 (termin porodu) to 25 mam sie zgłosić do szpitala i wtedy by mi zrobili KTG.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 cze 2010, 15:17

tuż po porodzie
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Samanta, a dzięki, czuję się bdb. lekko niedospana... ;) Ale czy ja w ogóle rodziłam? :ico_oczko: chyba jest lepiej niż w 9 mcu :)

[ Dodano: 2010-06-16, 15:18 ]
a chłopcy, super. póki co głaskają, całują itd :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość