kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

10 wrz 2007, 11:37

Hej dzieczyny :-D
Dzisiaj ja zapraszam na kawkę :ico_kawa:. Dzisiaj cały dzień w domku jesteśmy, coś moje dzieciaki przychorowały niestety. Karina ma katar, kicha ją okropnie, a małemu też coś dolega bo strasznie marudny jest, podejrzewam że to zęby dają mu w kość. Nocki ostatnio też mam bardzo ciężkie, moje dzieci na przemian się budzą i czasem wstaje z 8 razy do nich w nocy :ico_placzek: .
Na sobotnim egzaminie było nawet ok, jak go zdałam to kolejna sesja zaliczona - fajnie. Wczoraj się pokłóciłam z mężem niestety o szkołę, kurde dziewczyny jaki on jest zacofany, matko nie będę wam pisać, co on na temat studiowania myśli bo nie chce mi się wstydzić za niego :ico_placzek: .
Bardzo mnie boli, że nie popiera mnie wogóle w tej kwesti, ale im bardziej on jest na NIE tym ja bardziej zapieram się w sobie i postanawiam mu zrobić na złość, dlatego właśnie przepisałam się na studia magisterskie :ico_haha_02: i o to właśnie była ta cała kłótnia. Potrafi mnie niestety ten mój chłop zdołować :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
KOLKA - fajnie, że kupiliście w końcu samochodzik :ico_brawa_01: , a Julka śliczna dziewuszka.
GABRYSIA - mam nadzieję, że mężuś szybko wróci z delegacji i że niedługo już wszystkie będziemy przesypiać nocki.
CARO - krzesełko śliczne :ico_brawa_01:
HEKTORKA - zazdroszczę wyjścia na miasto :-D
Dobra zamykam na razie, mały marudzi idę może spać go położę. Pozdrawiam

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

10 wrz 2007, 11:51

Witam moje dzieci tez chore Julka zalapała w przedszkolu zaraziła Mateusza bylismy u lekarza i oboje maja leki na przeziebienie najgorsze ze czuje ze mnie tez cos bierze i nie wiem jakie leki moge brac

Pochwale sie waga malucha 8300

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

10 wrz 2007, 13:52

IM, kari24, -to ta paskudna pogoda sprawia, ze przeziebienia zaczynaja szalec, szkoda, ze juz dopadlo Wasze dzieciaki.Podobno najlepszy jest syrop z cebuli bo to taki naturalny antybiotyk-moze dalyby sie starszaki namowic? :ico_noniewiem:
Niech paskudztwo szybko od nich ucieka!!!!!!!!!!
Im-sprobuj paracetamol, dziala antyzapalnie, pij herbatke z miodem a jak nie jestes pewna to zajrzyj na strone www.laktacja.pl tam na pewno znajdziesz rade co wolno Ci zazywac przy karmieniu piersia.Brawa za wage synusia.Jest juz co nosic!!!
Kari-nie denerwuj sie i pamietaj ONI SA Z MARSA.Nawet jak tak nie mysli do konca jak gada to tylko dla przekory bedzie Cie przkonywac, ze ksztalcenie sie nie ma sensu.Moze boi sie, ze kobieta bedzie "madrzejsza" od niego i stad ta walka :ico_haha_01: Mezczyzni lubia pod kazdym wzgledem gorowac , to taka rywalizacja i pewnie nie za mile mu jest, ze bedziesz go przewyzszac wyksztalceniem .Nie przejmuj sie !!!Nagadal sie glupot a tak naprawde bedzie z Ciebie dumny jak paw jak przyniesiesz dyplom do domku.Glowa do gory!
Kolka-to wspaniala wiadomosc, ze macie juz samochod!!!Gratuluje!Tylko Kochana jedz Sniadania w porze sniadan :ico_nienie: Teraz jestes mama i Julka Cie potrzebuje, wiec o zdrowie nalezy dbac bo jeszcze gdzies nam tam zemdlejesz z Julcia na spacerze.A do roboty mialas zagonic mezulka, skoro musialas obsluiwac i mala sie zajmowac.Pamietaj ONI nie wpadna sami na to, zeby nam pomoc.Trzeba egzekwowac !Mialas mu dac mala do reki i juz.W koncu Ty jakis robot nie jestes i masz swoja wytrzymalosc.

Nic juz nie pamietam co pisalyscie :ico_placzek:
Wlasnie wyszlam z malym na spacer-cale 10 minut bo jak sie rozpadalo :ico_olaboga: Fe, Fe brzydka niemiecka jesien :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 wrz 2007, 14:43

hektorka zapomnialam sie pochwalic ale moje dziecko wczoraj nozek do buzki pierwszy raz wlozylo:)

[ Dodano: 2007-09-10, 15:27 ]
Obrazek
Eryczek na basenie
udalo mi sie raptem 4 zdjecia zrobic, no i przyszla ratowniczka i niepozwolila robic fotek, bo niemozna- glupota

Obrazek
no i po basenie

Obrazek
obgryza paznokcie:)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

10 wrz 2007, 23:21

Mróweczka, -powalajace zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mlodego plywaka!!!!Glupie przepisy na basenie.Przeciez nago tam ludzie nie chodza, wiuec nie rozumiem.A ta grzywa wlosow u Eryczka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 wrz 2007, 11:33

No to ja zapraszam dziś na kawkę :ico_kawa:

Katrin- R pokazywał wszystkim nowy samochód od podszewki, a i on nie miał wolnego podczas tej gościny- tak samo jak i ja latał i pomagał, bo przy tych gościach jedna osoba by się zatyrała. Odetchnęliśmy oboje kiedy już pojechali. Wiem, że mogłam dać mu mała, ale on nieco wypił jednak a ja nie chcę nikomu, kto wcześniej sobie chlupnął dawać do rąk Julci. jakaś przewrażliwiona jestem a dla niej to raczej nie perfumy :-D Dobra tam- przeżyło się jakoś :ico_zly:

A zapomniałabym napisać: Nasza Mordka pisze, że nie wiadomo kiedy podłączą jej net'a. Jeżeli dziś jej się uda to wpadnie do jakiejś cafe i napisze co i niej słychać. Póki co bardzo was pozdrawia :-)

Głupie TP :ico_zly:

Mróweczka
- fajne te zdjęcia na basenie! Eryczek jeszcze fajniejszy :ico_brawa_01: I nie rozumiem czemu nie wolno robić fotek- przecież widać, że chciałaś robić je dziecku a nie np dla konkurencji :ico_puknij: Ja Julci niestety na basen w naszym mieście nie zabiorę, bo to w sumie ciężko nazwać basenem... Duża wanna z zimna wodą. Ale może w przyszłym roku skoczymy sobie do Tropicany. tam będzie miała więcej atrakcji. W każdym razie- wracając do tematu- zazdroszczę Wam takiego wypadu

[ Dodano: 2007-09-11 ]
czas wziąć się do roboty... Ale może poczekam aż mi przejdzie ta ochota :ico_noniewiem:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

11 wrz 2007, 11:38

Kolka, to przepraszam meza, jak latal z Toba to w porzadeczku. :ico_sorki:
Ja mojemu gdyby cos powazniejszego chlapnal Antosia na rece tez bym nie dala.Pochwal sie autkiem.przynajmniej kolorkiem , bo o tym my kobiety mamy pojecie :-)

[ Dodano: 2007-09-11, 11:38 ]
i dzieki za zaproszenie na kawke, dobra mimo, ze zbozowa

[ Dodano: 2007-09-11, 11:41 ]
kolka czekaj az Ci przejdzie, chociaz ja widze, ze przez zlota zasade tiktaka mam okropny balagan w niektorych katach, a moje okna juz blagaja mnie o umycie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 wrz 2007, 12:13

Mamy renault lagunę, kolor ciemno fioletowy, wpadający w czerń. Silnik 2,2 :ico_szoking: TD (OC nas zeżre :ico_placzek: ) Silnikowo podobno super, ale mi się podoba, że zadbany i czysty. A wczoraj nas radar złapał :ico_placzek: :ico_placzek: 200 pewnie jest zarobione w plecy. To już drugi raz- jak mieliśmy ten poprzedni samochód to też po kilku dniach mandat dostaliśmy :ico_noniewiem:

jezuu, ale mi się nie chce sprzątać. wiem, że muszę, ale chyba coś się do krzesła przykleiłam :-D
A mąż się nie pogniewa- tylko czasem ma takie zrywy, twój post jejt poprawny w 98% takich sytuacji :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 wrz 2007, 13:08

witam.

Nie pamietam co kto pisal ale czytalam.

Super zdjeciaz basenu,krzeselko pomaranczowe super i cena przystepna.Tez kupie :-D

Co do pracy to ja juz berobotna jestem na kuroniu :ico_zly:

Maly spi ladnie w nocy,przesypia cala nocke tzn,budzi sie o 6-7 na jedzonko i dalej spi :-D
Wczoraj dostal tylko cycusia i sie obudzil o 4 rano i o 8 :ico_noniewiem: Czyli kolejny ewidentny dowod na to,ze moje mleczko to za malo :ico_olaboga:

Po antybiotyku robi takie twarde kupki,mimo,ze podaje mu Lacidifl :ico_placzek: Dobrze,ze juz sie skonczyl bo maly jak widzial mairek z lekarstwem to zaciskal usta.Musielismy mu nosek zatykac i na sile do bizki wlewac bo inaczej plul :ico_placzek:

No i jade do naszej Mordki w odwiedziny :-D Musze zawiezc prace do Plocka do mojego promotora a dojazd tam z Sopotu i odwrotne zajmie dwa dni - bo nie ma polaczen :-D i spedze nocke u Marzenki :-D

Wszystkie dzieciaczki na zdjeciach sliczne i takie duze.Po obronie pokaze mojego Andrzejka,bo tez juz urosl :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 wrz 2007, 14:11

iw_rybka, Super!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość