Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

11 sie 2007, 21:54

Kadelajka wysłałam ci obie książki :-) Jak by jeszcze któraś z was chciała to piszcie wyśle :ico_haha_02:
Na razie jest dobrze od tamtej pory zero kłótni myślę ze Oskar wystraszył sie ze mogę od niego odejść no i w koncu wyjeżdżamy do tych Niemiec a jak już nie będziemy mieszkać tesciami to tez sie miedzy nami polepszy bo dużo oni mieszają :ico_zly:



Daje Mirelce samo mleko bez kaszki na noc i je ładnie dziś tez tak zrobiłam i co najdziwniejsze jak jadła kaszkę to o 5:00 budziła sie na jedzonko a dzis o 8:00 :ico_szoking:



mam tyle załatwiania przed wyjazdem :ico_placzek: ze nie wiem czy sie wyrobie muszę jechać na kurs nakładania zeli potem do Złotowa dać jarografy do rozliczenia bo pracowałam w Holandii i muszę sie rozliczać do tego nadżerka do usunięcia dentysta 20



Dziewczyny te które usuwały nadżereke to prawda ze to sie robi w ostatni dzień okresu?

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

11 sie 2007, 22:01

HEJ
Normalnie jak was czytam dziewczyny to zaczynam sie bać.Ja okresu jeszcze nie miałam bo cały czas karmie ale te tabletki też dostałam tylko tak jakoś wyszło że nie zaczełam ich brać a moja kumpela tak szybko wpadła po pierwszym dziecu chociaż karmiła że poczuła ruchy dziecka i dopiero sie skapła
Małgorzatka
Rób szybko teścik i oby wypadł po twojej myśli

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

11 sie 2007, 22:09

KATELAJDKA no dzieki za komplementy w imieniu Amelci ;), a nowe fotki bartusia są cudne tak samo, no i ty chyba znow sie robisz patyczak co? mały z ciebie wszystko wyciąga bo taka szczuplutka na buzce jesteś hi hi. a ja naprawde mam problem z brzuchem,mam mam moze akurat na fotkach nie widac ale mam opone jakbym w 3 miesiacu ciazy była i ryczec mi sie cchce bo nie moge na to patrzec a jak stanę bokiem to juz w ogóle ale zeby zabrac sie za ćwiczenia na brzuch to mam mega lenia-moze macie jakies sposoby szybkie na pozbycie sie opony?
A ty z tego co czytam tez podajesz raz dziennie NAN2 zwykły,ja tez dwa razy dziennie daję rano i przed samym spankiem 210ml.wypija z kleikiem ryzowym bobovity ;)
No i udało mi się jakos nauczyc Amelke picia innego mleka niz moje ale było ciezko bardzo. Jednak kszki zadnej nie rusza nadal, ale chociaz kleik polubiła to juz cos.
No i bartus juz ząbka ma no niezle jak to przeczytałam u Amelki nic sie nie zanosi moze po wyskokach histerii widac ze ząbkowanie jest ale po wyglądzie dziąsełek nie widac nic :)
HEKKATE no ja własnie woziłam w tym śpiworku kacperka w zimie a miał wtedy 8 miesięcy i jaknajbardziej do spacerowki dało radę a i z tyłu jest taka gumka co sie na oparcie zakłada i nie zjezdza śpiworek, poza tym przekałda sie pasy przez otory w tym spiworku wiec to jest najlpesze w tym spiworku wąłsnie,. Nie wiem jaka bedzie zima tego roku wtedy za czasow kacperka było tak sobie nieraz mroziło ostro nieraz wcale, miał kombinezonik i siedział w tym spiowrku to było akurat bo jak siedzą to nozki im marzną bardzo i miał bez spioworka stópki jak lodoce bo siedziąl z poczatku tylko w kombinezonie i nakrywałam tym przykryciem z wózka na nozki ale to nie dawało mu ciepła.
No nie wiem jak tam chcecie,ja poprostu mam dosc zbierania koca z ziemi i dlatego ten śpiworek kupiłam bo juz zadnym okryciem na nozki nie bedą Amelki przykrywac w związku z tym.
Dzieki za gratulacje ale ile mnie to kosztowało trudu nauczyc ja pic NANA kurcze ale udało sie na szczescie bo im starsze dzieci to gorzej oduczyc odstawiania od piersi bo juz wiedzą potem co jest ich i tyle a teraz Amelce tak zasmakowało ze juz sama wyciaga rączki jak zobaczy butelke po mleczko, ale piersią tez jeszczę karmie z 3-4 razy.
QUNICK a ty nie masz problemu jesli chodzi o piętro bo chyba masz dom co nie? to ci bez roznicy ktory wozek lżejszy hi hi, zostaw sobie moze niech ninka pojezdzi troche i potem gdzies upchniesz :)
MADZIA22 hej kobietko a zarzucisz jakąs fotką Lenki? Bardzo chciałabym zobaczyc twoją gwiazdeczkę :)
MALGOSIA wiesz co ile kosztuje bad. krwii na ciąże to nie wiem testy nie są drogie jakos z 15zł chyba a wiarygodne są na pewno mi za pierwszym razem wykazały obie ciąże :), ale szczerze to źycze Ci zeby jednak wynik narazie był ujemny bo wiem jak byłoby ci ciezko z dwojka dzieci tym bardziej ze Wojtus malutki jeszcze i bardzo duzo jeszcze bedzie wymagał twojej opieki mam kumpele ktora miała szybko drugie dziecko a pierwsza corcia miała 18 miesiecy jak sie jej brat urodził to laska padała na twarz i z dwoma wozkami na spcery chodzili z mezem masakra, lepiej zeby narazie nie ale jak juz sie zdarzy to nic jak to mówią dał Bóg dzieci da i na dzieci wszystko :), głowa do góry bedzie dobrze, musi byc dobrze, a ja własnie zwijam sie z bółu bo tak mam ze z 5 dni przed miesiączka straszną mam handrę, wkurza mnie wszystko i wszyscy i w nonono głowa i brzuch i krzyż masakra i tak dziwnie bo to nawet tydzien przed miesiączka mam a w miesiączke na poczatku i potem juz wcale prawie dziwoląg ze mnie.
Nic zmykam kimać buziaczki papa,trzymaj sie

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

11 sie 2007, 22:23

Małgosia u mnie badanie kosztuje 10 zl wynik tego samego albo następnego dnia co do wysypki u Wojtusia to Lena tez taką mila i okazało sie ze to skaza białkowa pozbylismy sie jej po 10 dniach stosowania bebilonu pepti
Karolas co do fotki to nie wiem jak wstawic :ico_szoking:

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

11 sie 2007, 22:27

Moja kruszynka z jedzonkiem wygląda nieciekawie widzę że Wasze dzieciaczki sporo zjadają, leję jej w butelke 150 mleczka a ona z tego zawsze coś zostawi czasem 20 a czasem 40 wychodzi na to że zjada 110-130
24-130 mleka
5-6 130mleka
10- 100mleczka
13-obiadek zupka jakieś pół słoiczka
16-17 deserek najczęściej jabłuszko
20.30-130mleczka
Teraz dopiero jak to napisałam to widzę że tego mleczka mało wychodzi coś mi sie zdaje że zanosi sie na niejadka

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 sie 2007, 22:31

ania0807, no to pięknie przerąbane miała Twoja koleżanka, nie ma się co dziwić ze nie wiedziała ze jest w ciąży w końcu nie miała punktu odniesienia w postaci okresu... JA też jeszcze nie mam i wcalę nie tęsknię!!
Iza barzdo dziękuję za ksiażki!! NA pewno skorzystam!! Cieszę się że z Wami już lepiej!!!!
KArolas dzięki w imieniu Bartusia, przystojniaczka!! No masz rację, skrabik wszystko wyciąga ze mnie!! Ważę 48 kg, nie mam żadnej oponki, a opycham się naprawdę dużo, cały czas jestem głodna! Wszyscy mi mówią że na buzi właśnie mnie "zlizało" hihi:)
No ja właśnie ten NAN 2 podaję z kleikiem tak jak ty z bobovity! Wcina bardzo!! Właśnie przed chwilką pojadł i już śpi!
Ten pierwszy zabek to już taki duży się robi a do tego już przebił się kolejny!! Drugi z dołu!! Już pod palcem nawet go czuć! Dziś właśnie taki coś marudny jest może przez to, albo że go coś w nocy pogryzło, ma takei dwa ugryzienia na policzku... maleństwo!

[ Dodano: 2007-08-11, 22:32 ]
Karolas, a powiedz mi jeszcze czy ten śpiworek to musi miec jakiś rozmiar?? Chyba sobie go kupię!

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

11 sie 2007, 22:59

to jest zdjęcie z początku lipca jak bede miała cos nowszego to wkleje http://img118.imageshack.us/img118/8560/dscn4405qh5.jpg

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 sie 2007, 23:10

czesc dziewczyny u nas troche nowosci Kubus ma pierwszego zabka wczoraj go odkrylam :-D byl troszke przeziebiony ale nic groznego taki katarek go zlapal troszke sie matwilam bylam u lekarza powiedzial ze wszystko ok ze nie da antybiotyku bo to nic groznego :ico_brawa_01: wkleje wam pare foteczek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
to zdjatka z naszego wczorajszego wypadu nad morze :-D

[ Dodano: 2007-08-11, 23:18 ]
katelajdka, u nas tez takie marudzenie bylo przy tych zabkach a Kubus nawet wymiotowal :ico_placzek: po nocach nie spalam tak bylo chyba z 5 dni teraz juz duzo lepiej :ico_brawa_01: a jesli chodzi o spiworek to sa rozmiary ja mam na 90cm bo lepiej jest kupic wiekszy na dulzej bedzie :-D moge tylko dodac ze to fajna rzecz a tym bardziej na zime bo sie dzidzia nie odkryje u nas to sie jeszcze z jednego powodu sprawdza ze Kubus nie powklada nozek miedzy szczebelki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

12 sie 2007, 00:38

Małgosiatez czekam z niecierpliwoscia na wyniki testu, glowa do gory bedzie dobrze :)
Ja do tej pory jakies 1,5 miesiac temu mialam cos przypominajace okres a teraz nic.

kataledajkadzieki,Patrus faktycznie do mnie podobny zwł.oczy i usta ale ostatnio stwierdizlam ze jak spi albo ma powazna mine to do mnie ale jak robi minki,usmiecha sie to chyba mimike ma po tacie. To by sie zgadzalo bo niektorzy twierdza ze do taty hihi no to jaka tak sobie hipotetyzuje :)
Gratuluje kolejnego ząbka :ico_brawa_01: dla dzielnego Bartusia
SANDRUSIA)),qunick, super fotki, wycieczki widze ze udane byly bo dzieciaczki szczesliwe.

SANDRUSIA)), rowniez gratuluje zabka Kubusiowi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-12, 00:40 ]
Magdzinkawspolczuje z powodu zeba,mam nadzieje ze niedz. bedzie lepsza pod tym wzgledem,trzymam kciuki i aby do pon. a potem bedzie juz lepiej.

Dobrej nocki lutowki,spadam spac.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 sie 2007, 05:46

Hej, hej ...

Moi chłopcy śpią a mnie obudziło pragnienie więc popijam soczek i pisze, zaraz potem z powrotem wskakuje do wyka!

SANDRUSIA)) Fajne zdjęcia i jaki nowoczesny plac zabaw. GRATULACJE zębolka!

katelajdka pisze:JA też jeszcze nie mam i wcalę nie tęsknię!!


A ja tęsknie ...co bym dała, żebym okres dostała...ale mam tak jak
karolas pisze:ze z 5 dni przed miesiączka straszną mam handrę, wkurza mnie wszystko i wszyscy i w nonono głowa i brzuch i krzyż masakra i tak dziwnie bo to nawet tydzien przed miesiączka mam a w miesiączke na poczatku i potem juz wcale prawie dziwoląg ze mnie.
też zdycham i wszytsko mnie boli ... Przed ciążą to nawet w pierwszy dzień nie chodziłam do szkoły i pracy czasami też ...bo mdlałam i wymiotowałam!

karolas pisze:jak to mówią dał Bóg dzieci da i na dzieci wszystko :)


To mnie naprawdę podbudowało. Jeśli Bóg chce to da dzieciątko i ja mam je przyjąć i kochać ... tak zrobię, dziecko jest darem! Będzie ciężko ale damy rady.

Iza@ Trzymaj się i jak już do tych Niemieć wyjedziecie, to pamiętaj, że nie tylko Oskar jest ważny ale i Ty i Mirelka ... Mam nadzieje, że faktycznie się wszystko ułoży i poprawi między Wami, skoro będziecie już na swoim i nikt nie będzie się wtrącał!
Wszystko pozałatwiaj i nie stresuj się że nie zdążysz... będzie ok!

ania0807 Jestem w :ico_szoking: No to poważnie, ale jaja ... Tak, że wiesz, wszystko się zdarzyć może ... O rany, rany ... I co z tą dziewczyną urodziła zdrowe dziecko i poukładała to sobie jakoś wszystko? Ochłonęła czy już całkiem zdołowała sie?

Najlepiej, że ja już nie karmie piersią, a jak jeszcze karmiłam to i tak powinnam okres dostać co od 3-4 miesięcy dokarmiam duużo piersią ... a tu nic!

śpiworek Ja mam śpiworek od teściowej, stary bo stary ale da się coś jeszcze z niego wytrzasnąć na razie nie muszę kupować...

Ale u nas już jesień dużymi krokami idzie. Wieczory zimne i ranki też, teraz tak zerkam, że szaro i buro się już zaczyna robić, mgła zasnuwa okolice i jak na jakiś strasznych bagniskach to wygląda .... Wieczorami też już te mgły są u nas... Oj idzie pani jeśnień ... Ale ja się nawet trochę ciesze...

Dziewczyny Licze na wasze wsparcie w kryzysowych momentach ... najbliższy w poniedziałek ... przed testem i badaniem krwi...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość