Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

01 cze 2011, 10:41

witam sie z :ico_kawa:

Ja tez sie ciesze ze mam to forum bo tez nie mialam pojecia o wprowadzaniu produktow gluteinowych :ico_szoking:
dzis u nas super pogoda w cieniu jest ze trzydziesci stopni :ico_sorki:

Madziorka tak niunka podobna do tatusia :-D

Aga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dietke :-D

buzok wracaj do nas szybciutko :ico_oczko:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

01 cze 2011, 17:55

buzok, kupiłam dziś w sklepie kaszke manna błyskawiczną firmy lubella. Przygotowałam i jest ok. trzeba tylko zagotować wodę i dosypać kaszkę. ciągle mieszać zdjąć z ognia poczekac 1 min i gotowa. Nie trzeba już stac i pilnować. Niestety tej nestle nigdzie blisko mnie nie znalazłam.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 cze 2011, 09:57

Cześć dziewczyny, u nas wczoraj cały dzień mżyło, więc Bartek szału dostawał w domu i trzeba było mu zajęcia wynajdywać.
Krzyś od 3 dni dostaje marchewkę i smakuje mu chyba nawet lepiej niż jabłko, no i wczoraj pierwszy raz dostał jabłuszko z łyżeczką kaszki owsianej.

buzok udanego pobytu u mamy, zdrowiej szybko i wracaj do nas

aga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dietkę oby tak dalej

magda7 ja tę kaszkę Lubelli robię Bartkowi, tylko że jemu to z pół litra mleka :-D jedną flachę wypija wieczorem, a drugą bladym świtem.
A te kaszki Nestle są w Rossmanie i to cały asortyment z serii "Zdrowy brzuszek", także jak masz go gdzieś w pobliżu to polecam zakupy tam, bo do tego mają fajne ceny na żywność dla dzieci

My zmykamy zaraz do miasta, bo się nam trochę spraw do pozałatwiania uzbierało i przy okazji zakupy spożywcze na tydzień zrobimy, bo w naszym wioskowym sklepiku, to nie za wiele można kupić :ico_oczko: dobrze, że to tylko 8 kilometrów, to w razie czego zawsze można wyskoczyć, ale z dwójką małych dzieci, to niemal wyprawa :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

03 cze 2011, 22:27

buzok wracaj do nas szybciutko
już jestem :-)
Myślałam, że będę miała troszkę do poczytania, a tu takaie pustki :ico_noniewiem:
zdrowiej szybko i wracaj do nas
oj szkoda gadać, byłam u lekarza, i zdiagnozował zapalenie gardła i krtani, od wczoraj biorę antybiotyk, a tu zamiast lepiej to jest dużo gorzej, ucho mnie boli, mam gorączkę i niesamowity ból gardła, nie wspomnę o tym, że okropną chrypę :ico_placzek:

[ Dodano: 04-06-2011, 10:40 ]
kupiłam dziś w sklepie kaszke manna błyskawiczną firmy lubella
to widać jednak, że nie jest tak źle z tymi kaszkami błyskawicznymi, bo ja również kupiłam tylko z firmy Kupiec, i też błyskawiczna :ico_brawa_01:
dziś już się lepiej czuję :ico_sorki: , ale jak dotąd nie kaszlalam, tak teraz buzia mi sie nie zamyka :ico_olaboga: , ale może jak to wykaszle to szybciej przejdzie :ico_sorki: .

Dziewczyny co się z Wami dzieje, rozumiem że piękna pogoda, ale tak na chwilke choć zameldujcie się, bo smutno tu na naszym wątku :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

04 cze 2011, 15:56

Witajcie nareszcie mam chwilke posprzatalam mieszkanko obiadek sie robi Nadusia spi moge nareszcie posiedziec :-D po obiadku uciekamy na dzialeczke :-D
Jutro nie bedzie nas caly dzinek od rana na dzialce mam tylko nadzieje ze pogoda dopisze :-D

buzok dobrze ze juz jestes :-D masz racje straszne ty pustki :ico_placzek:
Wracaj kochana do zdrowia :ico_sorki: Mam nadzieje ze dzieciaczki sa zdrowe???

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 cze 2011, 21:48

Mam nadzieje ze dzieciaczki sa zdrowe???
na szczęście dopadło tylko mnie, no i nie chce puścić :ico_chory:
Jutro nie bedzie nas caly dzinek od rana na dzialce mam tylko nadzieje ze pogoda dopisze
ja też mam taką nadzieję, ponieważ również mamy aktywnie zaplanowany dzień :ico_brawa_01: , mam nadzieje, że ten okropny ból gardła mi nie popsuje niedzieli :ico_sorki: . Mamy w planach zakupki, Oliwka z tatusiem jazdę na koniach, no i festyn w moim rodzinnym miasteczku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 cze 2011, 22:57

Hej :) a ja nie mogłam wejść na forum 2 dni :( no ale już jest.

Buzok zdrówka!

Gaga ty piszesz ,że podlewasz bo już 2 tyg bez deszczu kurde u nas dwa dni nie pada dopiero :ico_haha_01: i jak cudnie ciepło i słonecznie choć dziś było gorzej jak wczoraj więcej chmur i po 16 już zimno.Pewnie jutro już ani śladu po pogodzie nie zostanie.
Kupiliśmy dziś kosiarkę no i M właśnie kosi bo jak jutro będzie padać to lipa.Malowałam też ogrodzenie wczoraj więc tak bardziej ogrodowo :ico_haha_01: stół z krzesłami na ogród zamówiłam,ale długo muszę czekać.M się śmieje że dwa dni na miesąc pogody a ja sobie stół wymarzyłam no ale co,jak ja uwielbiam kawkować i jeść na ogrodzie,będe się modlić o pogodę :ico_haha_01: co mi pozostało :ico_haha_01:


Wiecie co...wy tak o tym glutenie piszecie,wprowadzaniu itd a ja mam 3 dzieci i jakoś ciemna jestem :ico_wstydzioch: przyznam szczerze ,że jakoś nigdy o glutenie nie myślałam,Zuza ma alergię ale na jaja i mleko.

Ja jestem za rozpoczęciem wprowadzania posiłków od warzyw a nie owoców ale tylko dla tego żeby od razu do słodkiego smaku nie przyzwyczajać bo później dziecko pluje warzywami dalej niż widzi :ico_haha_01: tzn tak bywa :ico_oczko:
Ja właśnie zaczęłam raz dziennie podaję warzywka,tak koło 18.30 po 19.00 kąpię małą daję jej cyca i śpi do 6.30 więc noce mam cudne :-D

W dzień śpi po troszkę je co godzinę ,co dwie zależy...

No a ztym glutenem to nie wiem jak będe robić,chyba tak jak z dziewczynami jadły warzywka owoce,mięsko a glutenowe to chyba tak już po roku :ico_noniewiem: co ma gluten,chleb ,ciastka...kurde jaka ja ciemna :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:
kaszy mannej żadna nie jadła bo były na cycu,co prawda Gabi też z butelki kaszki jadła tak chyba po 6 miesiącu ale te kaszki ryżowe.Zuza nigdyyy :ico_haha_01: Cyca do 15 miesiąca.
No fakt można łyżeczką :ico_puknij:
A jakoś się nei spinam na to,zobaczymy jak będzie jadła na razie warzywka smakują jej tak sobie :ico_noniewiem:

ale ja wam zazdroszczę tej pogody :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 cze 2011, 22:07

Buzok zdrówka!
:ico_sorki: dzięki, mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej :ico_sorki:
ja mam 3 dzieci i jakoś ciemna jestem
ja mam drugie i też pierwsze o tym wczesnym wprowadzaniu glutenu słyszę :ico_noniewiem: , dlatego tu o to spytałam. Na 3 szczepieniu małego pediatra mi o tym wspomniała, ja jeszcze troszkę poczytałam, i stwierdziłam, że nie ma co tego zaniedbać :ico_sorki: .
Gaga kupiłam dziś tą kaszkę Nestle :ico_sorki: "Zdrowy brzuszek", i dodaję ja codziennie po jednej łyżeczce(to tak ok 4g)do nutramigenu, zazwyczaj na noc dostaje, bo tylko wtedy małego dokarmiam nie moim mleczkiem :ico_sorki: , myślę że to wystarczy, jak uważasz? :ico_noniewiem:
ak koło 18.30 po 19.00 kąpię małą daję jej cyca i śpi do 6.30 więc noce mam cudne
super tylko pozazdrośić :ico_brawa_01:
ale ja wam zazdroszczę tej pogody
u Ciebie też będzie ładnie zobaczysz :ico_sorki:

A ja mam ostatni tydzień wolnego :ico_szoking: i od 13 do pracy :ico_sorki: , a we wtore mam piknik w przedszkolu u Oliwii, fajnie rozerwę się troszkę :ico_brawa_01: . A tak poza tym to u mnie nic nowego, gardło nadal okropnie boli :ico_chory:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

05 cze 2011, 22:29

Cześć dziewczynki

Sorki od razu za to że tak długo nie zaglądałam ale jakoś tak wyszło co chwilę coś do zrobienia a jak Klaudia nie śpi to ostatnio sama nie chce leżeć więc ciągle na rękach i nie miałam jak odpisać, doczytywałam was na bieżąco ale jakoś nie szło mi pisanie!

Co u nas dziś znów byliśmy na carboocie -uwielbiam tam jeździć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - dziś babka miała całe kosze prawie nowych rzeczy za jedyna 20 pensów szt. nakupiłam Klaudii całą siatkę już na 6-9 mc super rzeczy a 2-gą dla siostry mojego T. ona ma 3 letnią córeczkę i zawsze jej coś wyszukam fajnego mała modnisia będzie się
stroić!

W środę już lecę do PL Yupiiiiiii...... już nie mogę się doczekać mam jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia i kupienia ja nie wiem czemu ale jakoś zawsze wszystko robię na ostatnią chwilę! Jutro muszę jeszcze raz jechać do miasta kupić jakieś prezenty do pl bo wczoraj lał deszcz strasznie i nie byłam a dziś było zamknięte więc muszę jechać jutro i przygotować rzeczy muszę -co zabrać, spróbować to spakować, oj... oj... oj.... jak ja się wyrobie!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A i jak będę w PL to nie wiem czy dam radę pisać postaram się wpaść kilka razy ale raczej nie będę miała za dużo czasu wolnego!

Buzoczku - zdrówka życzę !!!!


Buziaki

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

06 cze 2011, 12:37

buzok14, nadal zdrówka zdrówka :ico_oczko:
ja tu muszę w pl sklepie jakąś kaszkę glutenową poszukać bo w tych ich odżywkach w ogóle się nie orientuję :ico_noniewiem:
a piszesz,że zaraz wracasz do pracy ale cieszysz się czy nie?tzn wiesz tęsknisz już za pracą i ludźmi? Czy wolałabyś posiedzieć jeszcze w domku?

Aga_86, na długo lecisz? Fajnie bo pogoda tam rewelacyjna,mnie tylko te burze przerażają. :ico_olaboga:

a czy u nas będzie pogoda? Nie łudzę się,czasem może przez dzień czy dwa nas rozpieści i tyle co roku niestety lato coraz brzydsze i zimniejsze a i zimy coraz mocniejsze...
Wczoraj było zimno,w kurtkach dość ciepłych byliśmy.
Pojechaliśmy sobie do katedry na mszę świętą,fajnie :-D
a po południu poszliśmy na basen :ico_brawa_01: Lili pierwsza wizyta na basenie,super było,na początku zaczynała płakać,bała sie o co chodzi :ico_haha_01: taka wieeelka wanna :ico_haha_01: no ale zaraz się oswoiła i machała nóżkami,chlapała rączkami :-D
Dziś wstała o 5.30 wielce wyspana :ico_zly: o 8 zasnęła znowu no a ja zapałki w oczy :ico_haha_01:
miłego dnia mamusie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości