dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

25 sie 2011, 21:37

paulisiaa59 ,mama_zuzi1980, witajcie na wiosennych mamusiach :-D :-D :-D

dziękuję dziewczyny za pamięć...dziś odebrałam wyniki...współczynniki nie podrosły , nawet ciut zmalały...wiec na toxo chorowałam w przeszłości...wiec moja dzidzia jest bezpieczna... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: rybko dziękuję za modlitwę :588:
ech...powinnam sie cieszyć ale...jakaś zdołowana jestem...znow sie martwie ze coś jest nie tak...bo na serio czuję sie "nieciążowo" :ico_noniewiem: :ico_puknij:

...najciekwasze było to ze gdy powiedziałam ze mam skierowanie na penetralne ze względu na podejrzenie toxo...to dr...zrobiła wielkie oczy...i powiedziała: "...ale toxo nie ma nic wspolnego z wadami genetycznymi i zespołami..." :ico_noniewiem: czyli zostałam przez swojego lekarza prowadzącego wprowadzona wbłąd... :ico_zly: ...no coż mam wizyte 1 wrzesnia...już z niej nie zrezygnuję...a niech tam...zapłacę 300zl :644:

a tak wogole to kingoza dawno sie n ie odzywała?????? :628: :628: :628:

pozdrawiam was wszystkie i jeszcze raz dziekuję za trzymanie kciukow...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 sie 2011, 23:12

znow sie martwie ze coś jest nie tak..
- :wpale:
.a niech tam...zapłacę 300zl :644:
- a czemu masz placic? Badania prenatalne robi sie pod katem wad genetycznych :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

26 sie 2011, 06:50

a czemu masz placic?
nie płacą kobiety po 35 roku życia...a ja sie do tego nie zaliczam... :ico_haha_01: . Wiec tym skierowaniem moge sobie ty...podetrzeć :ico_zly: (ups...przepraszam :ico_wstydzioch: )

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 sie 2011, 09:16

witam dziewczyny.
ja nie w ciąży, choc nie powiem, że by się chciało - jednak z przyczyn finansowych nie możemy sobie pozwolic poki co na drugie.
Podczytuję was z ciekawości i sentymentu, bom ja mamusia z kwietnia 2010 ;-)

spokojnych kolejnych miesięcy, drogie mamusie. Nie martwicie się na zapas. Trzeba optymistycznie podejśc do ciąży. Wtedy będzie dobrze! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 sie 2011, 10:10

nie płacą kobiety po 35 roku życia
- aaaa,nie wiedzialam :ico_sorki: Ale czekaj czekaj,ale nie placa tez takie,ktore maja wlasnie skierowanie,bo isnieje podejrzenie ewentualnych wad :ico_sorki: :ico_sorki: Wiem napewno,kolezanki szwagierka ( nie ma 35 lat) dostala skierowanie i do Szczecina na takie badanie jechala i nie placila :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 sie 2011, 10:22

Ale czekaj czekaj,ale nie placa tez takie,ktore maja wlasnie skierowanie,bo isnieje podejrzenie ewentualnych wad :ico_sorki: :ico_sorki:
Dokładnie, jak lekarz wystawi skierowanie na badanie prenatalne muszą wykonać je za darmo. Jeszcze jest kwestia tego, że skierowanie mogło zostać błędnie wystawione - treść.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

26 sie 2011, 15:26

Rybko - bardzo mi przykro :( mam nadziję, ze to sie juz nie powtórzy.
Dzwoneczku cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze. Nie martw sie na zapas, bo to nie jest zdrowe.
Mamo Zuzi czuję dładnie to samo, mam cycki jak balony a w dodatku, bolą okropnie:( ale cóż, mam tylko nadziję, ze po karmieniu piersią sybko wrócą do normy, bo nie usmiecha mi sie przy moim wzroście i gabarytach miseczka F :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

26 sie 2011, 15:33

Bry :-D

ja dzis w koncu wysprzatalam ale wszystko na chwile bo synek piekny bałagan zrobil :ico_haha_02:

witam i gratuluje nowym mamom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzwoneczek82 super ze wszystko w porzadku, i nie martw sie niczym, ja tez ciążowo sie nie czuje, poza ogromnym apetytem nic mi nie jest :ico_oczko:

iw_rybka mam nadzieje ze zobaczysz teraz II kreseczki i bedzie wszystko w porzadku :ico_sorki:

upał dzis u nas okropny :ico_puknij: czekam juz na jesien .

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

26 sie 2011, 15:58

Dziewczyny spokojnych 9 miesięcy wam życzę :-) Marwcówka 2011

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

26 sie 2011, 16:42

witam mamusie ja też chciałam sie pochwalić mam termin na 13 marca obecnie jestem w 11 tydzień i 3 dni dziś byłam na usg maluszek jest dorodny jak to pan dr powiedział wiec jestem bardzo zadowolona 7 września ide na badanie prenatalne dostałam skierowanie bo mam złe wyniki moczu w pierwszej ciązy tez miałam złe wyniki moczu
...najciekwasze było to ze gdy powiedziałam ze mam skierowanie na penetralne ze względu na podejrzenie toxo...to dr...zrobiła wielkie oczy...i powiedziała: "...ale toxo nie ma nic wspolnego z wadami genetycznymi i zespołami..." czyli zostałam przez swojego lekarza prowadzącego wprowadzona wbłąd... ...no coż mam wizyte 1 wrzesnia...już z niej nie zrezygnuję...a niech tam...zapłacę 300zl
ja na skierowani mam zaznaczone ze mam złe wyniki biochemiczne i nic więcej pani jak sie rejestrowałam powiedziała mi ze jak bym chciała filmik to płace 40 zł a tak za darmo

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość