Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 maja 2007, 21:43

anetta58 nie martw sie niczym, bo moja córcia niewiele "mniejsza" wazy 27kg i ma 112cm, byłam z nia w Poradni Chorób Metabolizmu i usłyszałam od 2lekarzy, ze mam zdrowe dziecko i mam im nie zawracac głowyi przyjrzec sie tym dzieciom w poczekalni - no i przyjrzalam sie i wcale mi nie ulzyło bo szkoda mi tych biedaczków tak strasznie niektóre wygladaja :ico_placzek: ale przestalam sie przejmowac tak bardzo
w ogóle to na poczatku próbowałam Marzence wprowadzic diete, bo samas byłam grubym dzieckiem i do dzis pamietam słowa mojej mamy: "tego ci nie kupie bo jestes za gruba" i chce oszczedzic tego mojej córci, ale odkad poszla do pkola to jest zupełnie inna - wiecej sie rusza i mniej je i ta waga jest na stałyum poziomie od l;isdtopada 2006 mimo ze urosła mi sporo :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

07 maja 2007, 07:26

Mój maluszek jest u mojej mamy bo ja w pracy i mi smutno!

A mój mąż wczoraj się żegnał się z naszym maluszkiem bo wyjeżdza na 5 tygodni. To było straszne mąż się popłakał, mały jeszcze zbiegł na dół i jeszcze na koniec sięna niego rzucil i powiedział "tata kocham cię!" . Tak mi ciężko już dzisiaj a co dopiero 5 tygodni!

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

07 maja 2007, 10:51

matula to i mi ulzyło

Izunia choć teraz Wam smutno to tez czas zybko zleci!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

07 maja 2007, 11:09

Wronka, mam nadzieję że ten czas szybko zleci oby maj zleciał kurcze tak cięzko mi że szok

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 maja 2007, 12:16

witam mamcie.Dawno mnie nie było bo komp szwankował,pewnie mnie już nie pamiętacie :ico_wstydzioch:
Pochwalę się Wam,że moją Zuzię przyjęli do przedszkola :ico_brawa_01: i jeśli jakiś 6-latek się nie wbije do końca czerwca to Zuza zostanie i od września pójdzie do przedszkola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

07 maja 2007, 20:20

brawo Zubelek mam nadzieje że Zuzia będzie się dobrze czuła w pkolu, wiem jak ci zależało żeby ją wreszcie przyjęli - cieszę się razem z tobą :ico_brawa_01:

Izunia te 5 tygodni zleci bardzo szybko - na początku na pewno będzie się dłużyło ale nie zauważysz kiedy jak będziecie odliczać godziny do jego powrotu - mnie już jutro zdejmują gips z ręki - po 5tygodniach własnie :-D

Wroniu a czemu niby tobie ulżyło? mały chyba nie ma problemu z nadwagą, co?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 maja 2007, 21:21

matula1, bardzo dziękuję i bardzo mi miło :ico_wstydzioch:
nira, moja Zuzia nie miała jeszcze ospy :ico_pocieszyciel: nie wiem co ci poradzić.
Izunia, :ico_pocieszyciel: napewno szybko miną te 5 tygodni...a tt Ci w tym pomoże!
A co do wagi to Zuzia ma ok 16 kg i ok 115cm.Ale jak na nią patrzę to nie wygląda na za chudą.Jutro muszę ją zmierzyć ile ma wzrostu bo już dawno jej nie mierzyłam a poszła w górę bo wyższa jest od wszystkich rówieśniczek,po tatusiu bo on ma 197 cm :ico_szoking: mam nadzieję,że aż takie żyrafy z nich nie wyrosną :ico_haha_01: Co do nadwagi to też mi się nie wydaje aby 27 kg było jakoś strasznie dużo,przecież dzieci w tym wieku rosną,biegają i raz przybierają na wadze a za chwilę idą w górę więc też uważam,że nie ma czym się martwić.

[ Dodano: 2007-05-07 ]
acha a co do alergologa to mój też nigdy nie badał Zuzi migdałków i uszu... :ico_noniewiem: muszę jej chyba o tym przypomnieć przy następnej wizycie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

07 maja 2007, 21:39

matula nie ma nadwagi ale zawsze jak mowie rodzicom Jego rowiesnikom to robia takie oczy :ico_szoking: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

08 maja 2007, 10:00

Dzięki dziewczyny kochane jesteście!!!! :ico_oczko:

Mój mąły u mojej mamy jest bo nie ma kto go u mnie odbierać z przedszkola i codziennie z babcią chodzi na plac zabaw :ico_haha_02: .. hE MOJA MAMA sie cieszy bo przynajmniej jej sie w domu nie nudzi :ico_oczko:

matula1, będzie ci dzwnie jak gips ci ściągną co? Ale wreszcie bedziesz mogła wszystko robić sprawniej ;)

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

08 maja 2007, 20:21

witam zjawiam sie po długiej przerwie mialam nocki w pracy teraz zaraz ndrobie na tt wiec witam was dziewczyny i dzieci OKTAWIAN chpdzi do przedszkola do tygodniowej przerwie majowiej i nareszcei bo w domku dostaje na glowe a ja razem znim pogoda unas deszczowa i zimno wiec bedziemy siedziec w domku przed kompem :-D pozdrawiam :-)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość