Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

30 lis 2007, 13:40

Witam Kółko Wzajemnej Adoracji :-D

Asia stękaj ile wlezie :ico_oczko: przynajmniej lżej ci bedzie na serduszku kochana.

U nas śnieg z czymś tam pada, więc dzionek w domku.Zimno i nie chce się nosa z domu wychylać.
Wieczorkiem czekamy na gości.Też pewnie Andrzejki przy winku spedzimy.

Marudka śpi a ja idę po kawunię i zupę grzać.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

30 lis 2007, 13:43

ale się rozpisałam ,mam nadzieję ,że jakos przebrniecie przez moje wypocinki :ico_oczko:

Ja też dzis siedzę w domku,a szkoda bo taki piękny śnieżek pada :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 lis 2007, 14:45

A ja zaraz bede musiała iść po mrtynke do przedszkola i to nawet dobrze matyldzia sie przewietrzy i może lepszy humor będzie miała :ico_noniewiem: Bo jak narazie to nosze ją i nosze a ta jęczy i jęczy :ico_szoking: koszmarne te zęby mam juz drugą córke ale nie pamiętam takich dni z martynką :-)

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

30 lis 2007, 14:56

My juz po wizycie, u mnie ok! a Tymek dostał kolejny zestaw syropkow i kuracja trwa dalej ale całe szczęscie ze w oskrzelach nic nie słychac!
A teraz juz mi nie da nic napisac- wdrapuje sie na kolana i jeczy.... lide sie z nim pobawic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

30 lis 2007, 14:56

Maziu to się zmówiły, Lila dopiero poszła spać, a też ręce i jęczenie... obie śpią... idę pod prysznic i sprzątać :-D

Asiu - don't worry ;-)

kuźwa znów nie odpisze każdej... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mosobku, Bartuś wczoraj w nocy zrobił kurczaczka w galaretce z warzywkami, moja sistra coś piecze i do tego sałatka, no i Bartunio wracając z pracy wskoczy po resztę - a co, to już on sam wymyśli, ja to wiadomo tatar i nic nie potrzebuję ;-)

spadam na razie

Nellu - gratulejszyns - i baw się dobrze...

w ogóle wszystkim Wam kochane miłego wieczorku :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 lis 2007, 15:03

Moja jak zwykle paluszki wcina ale ma resztke na szczęście. :-D a jak śmiesznie zagląda do tego kubeczka bo już pusty :ico_brawa_01: Śmieszne niekiedy są te nasze dzieciaki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

30 lis 2007, 16:15

Witajcie

Marittko to życze miłej zabawy , zjadła bym takiego kurczaka w galarecie, poproś Bartusia o przepis, mniam
my będziemy siedzieć dzisiaj w domu i pewnie oglądać Właadce pierścienia

Nella sanki mam takie
http://www.allegro.pl/item271812996_num ... szawa.html
Swietnie się prowadzą a raczej pchają i też bałam się że Ola mi z nich będzie wychodzić ale póki co jest pod wrażeniem i się nie rusza.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 16:18

Kurcze ja nawet o sankach nie pomyślałam, moze jak będę u rodziców :-D bo tu nie mam za bardzo jak i gdzie

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

30 lis 2007, 16:40

Witajcie!
Ja dziękować Wam bardzo za życzenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Nie zajrzałam bo od 2-ch dni nie miałam neta, tzn. wymienialam modem.
Mam newsa, którym Was chyba zaszokuje, wróciłam do Marcina, mieliśmy długą rozmowe, bardzo poważną, spokolną, bez kłutni i zbędnych emocji (co kiedys było na pożądku dziennym). Widziałam, ze długo sie starał, codziennie przyjeżdzał, dbał, zajmował sie wszystkim i postanowiłam jednak dać mu szanse. Oczywiście póki co nie chce się nakręcać, ze znowu jest i będzie idealnie jak kiedyś. Podchodze do tego ytroszke z dystansem, aby znowu się nie rozczarować. Ale ciesze się w głębi :ico_haha_01:
Czas pokaże co nas czeka.....z tym, ze jeszcze poczekam co do zamieszkania razem, chyba dobrze robie, nie chce się śpieszyć.
Poza tym nadal mam do niego straszny uraz i żal. Raczej mi to nie przejdzie.

[ Dodano: 2007-11-30, 15:41 ]
Anetko, odezwij się do mnie jakoś na gg

[ Dodano: 2007-11-30, 15:42 ]
Aha, widziałam ze dostałam troszke zdięć na maila, ale jeszcze nie oglądałam, wieczorkiem popatrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 16:53

Agatko bardzo mnie cieszy fakt że będziecie próbować :D życzę powodzenia i wierzę że się uda :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość