Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

10 lut 2008, 15:25

Janiolek, będziemy trzymać kciuki za Lenkę. Oby wszystko było oki.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 lut 2008, 15:27

kilolek, jestem aż tak sie za mną stęskniłyście :ico_wstydzioch: u Kubusia narazie ok jutro znowu jedziemy z nim do szpitala :ico_oczko: i tak wiecie co trzeba ruszyć ten nasz wątek :-D pokaże wam jaką sukienkę zakupił mi małż na walentynki :ico_szoking: http://www.allegro.pl/item309870994_gog ... venus.html ja nie wiem gdzie niby miałabym w tym chodzić bo na dwór raczej w tym nie wyjdę :ico_puknij: do tego wypatrzył sobie buty czerwone muszkieterski na wysokim obcasie ja uwielbiam wysokie buty ale chyba w tych czułabym sie dziwnie :ico_noniewiem: A co do noszenia to mój właśnie nie chce aby go nosić chociaż czasami jak coś mu jest to go noszę ale zawsze na jednej ręce bo na ogół drugą muszę robić inne rzeczy na przykład wlewać sok dzieciakom Miłek narazie waży koło 6kg więc tak źle nie jest :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-10, 14:28 ]
No właśnie Janiolek ja już od dziś grzeję kciuki co by wszystko ok było z gwiazdeczką :-D

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

10 lut 2008, 15:37

Jak wychodziłam ze szpitala z Adasiem, to pielęgniarki umówiły nas na badanie bioderek po świętach. Ale tuż przed świętami zadzwonili do nas, że termin został przesunięty na koniec lutego :ico_zly: Poszłam więc do innej poradni preluksacyjnej. Przyjęli nas od razu :-D i jestem zadowolona.

Kilolek ja kupiłam chustę elastyczną. Jak wcześniej wyczytałam, jest chyba najprostrza w wiązaniu. Właściwie ma tylko jedno wiązanie. Adaś jest jak na razie zadowolony, ja zresztą też :-D Zaliczyliśmy już nawet kilka spacerów w chuście :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 lut 2008, 16:05

Ika202, kiecka świetna ale faktycznie nie na ulicę :ico_oczko: no i trzeba mieć figurkę. Ja niestety na razie mogę zapomnieć o takich ciuszkach bo brzuch mi cały czas wisi i muszę w końcu wziąć się za ćwiczenia.

A dziś ładna pogoda, właśnie wróciliśmy z małym ze spacerku. A tu jak zwykle pustki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

10 lut 2008, 16:13

Ika202, ta sukienka to chyba raczej dla męża (oczu oczywiście) :ico_oczko:

A to Adaś w chuście :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 lut 2008, 16:48

Evik.kp, kup sobie fajny balsamik wysmaruj się nim (gruuuba warstwa) i obwin się bandażem elastycznym (najlepiej na noc) Tak raz na tydzien starczy - skóra zrobi się o wiele bardziej elastyczna. Ja tym sposobem po 6 tyg. zapomniałam o zwisie :) Ewentualnie możesz zrobić podobnie ae obwinąć się folia spozywcza i na pol godziny pod koldre. Polecam-wypróbowane Najfajniejsze jest to, że efekty widać od razu:)

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

10 lut 2008, 22:34

Pozdraiwam was dawno nie pisałam ale czytam na bieżąco wklejam zdjęcia moich dzieciaków aktualne Obrazeki Obrazek

[ Dodano: 2008-02-10, 21:43 ]
A jeszcze zdjęcie z ostatków Adrian był supermenem a Kinga królewną ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

11 lut 2008, 11:02

Janiolek, dzieki na pewno wypróbuję.

Witam wszystkie w poniedziałek. U mnie nie ma słoneczka ale wybieram sie na spacerek jak co dzień. Ogólnie nudy nie wiem jak u was. Została mi praca do napisania i muszę sie mocno zmobilizować. Codziennie po kilka godzinek i w tym tygodniu powinnam skończyć. Oczywiście jak mi mój synek pozwoli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 lut 2008, 14:42

Evik.kp, powodzenia!
My już mamy spacerek za sobą, miałam coś kupić na walentynki Markowi ale nie wiem co :ico_olaboga:
Ja dziś sobie chciałam posprzątać, ale perfekcyjna pani domu dopiero o 16 więc nie mam mobilizacji :-)

Czy wasze szkraby też się tak zaśmiewają?? Lenka od wczoraj wyje jak opętana. Nie ważny czy się bawimy, czy ją ubieram czy ją przenoszę do łóżeczka :-D
ona się smieje, ja ze smiechu nie mogę wytrzymać ze śmiechu i tak śmiesznie jest.
Mam nadzieję, że te śmiechy nie przejdą jej w szpitalu, a jest to wielce prawdopodobne.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 lut 2008, 15:40

Evik.kp pisze:Została mi praca do napisania i muszę sie mocno zmobilizować. Codziennie po kilka godzinek i w tym tygodniu powinnam skończyć. Oczywiście jak mi mój synek pozwoli
jak ci sę to uda to zostaniesz po prostu moim idolem. Ja nie mam dla siebie nawet 5 min.
Właśnie wróciłam ze spaceru a Kubuś jeszcze spaceruje (stoi na tarasie) wiec mogę na szybko coś zjeść i do Was zajrzeć. A tak to tragedia :ico_olaboga: Zwłaszcza teraz przy tych ząbkach, noi nie może biedny zrobić od 4 dni kupy :ico_olaboga: więc też go męczy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość