Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 kwie 2008, 17:16

sensibel, ida jej górne i dolne załe ma popuchniete narazie przebiła jej sie dolna czwórka

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

24 kwie 2008, 07:38

Witajcie

Co tu takie pustki????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

U nas nocka ......Majka wylądowała u nas w łóżku.
Miki bez temp. Dziś idzie do teatru ze swoją grupą z przedszkola.

Jutro wyjeżdżam na delegację do Poznania ( nana będę w okolicy! :-D ) i nie będę widziała swoich dzieciaczków cały jeden dzień. Babcia będzie miała chrzest bojowy, bo mąż jedzie na studia i cały dzionek będzie sama z dziećmi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

No dobra robię jeszcze :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszystkich i idę popracować.

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

24 kwie 2008, 08:48

Witamy :-)
Nocka niezła 21.30 - 7.00. Tylko w nocy coś się Zuzi przyśniło, bo obudziła się z płaczem, ale położyłam ją na boczku, poglaskałam i spała już do rana.

urmajo, super, że synuś już lepiej się czuje :ico_brawa_01:

gozdzik, biedna Julcia :ico_pocieszyciel: niestety, musi to przejść. Zuzia tez miała taki okres, ze w miesiąc jej 5 zebów szło, do tego jeszcze choroba - masakra.

Moja córcia właśnie nauczyła się wchodzić na kanapę... nie wiem jak na to robi, ledwo nauczyła się prosto stac a juz sie gramoli na wyżyny :-) już wolę chyba grzebanie w szafkach kuchennych, tam przynajmniej nie spadnie :ico_noniewiem:
Piękna u nas pogoda, zaraz wyrzucę sobie pościel. I może jakieś pranko...

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

24 kwie 2008, 09:33

witajcie


u nas tez dzis piekna pogoda ,wczoraj to był zimny wiatr ,ale słonecznie było ,a dzis nie ma wiatru wcale i od rana cieplusio jak latem mmmmmmmmm

mela to róznie spi ,właśnie czasem tez przez sen sie tak rozryczy ,ze ojzuuuuu :ico_olaboga: ,ale głaskanie bo głowce i buzi swoje robi :-)

dziś ide na spodkanie o 13 z nową kolezanką z któą sie poznałusmy na takiej nasej regionalnej stronce no i pogoda napewno nam bedzie dopisywała wow ach te pozytywne wibracje :ico_brawa_01: widzicie ile słoneczko moze wniesc pogody ducha w nasze serducha :-D

gozdzik no pokazuj jaką bryke ma wasza duza baba :ico_haha_01:

a kawusia pierwszorzedna dzieki :-) mmmmmmmmmm

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

24 kwie 2008, 21:46

Witajcie myz wieczorka bo cały dzionek zalatany
Nocka przespana do 5 potem mała przerwa i spanie do 7
u nas tez była piekna pogoda cieplutko mmmmm odrazu lepiej człowiekowi na serduszku
urmajo, nic sie nie martw babcia da sobie rade
sensibel, hihi no widzisz jeszxcze niedawno Zuzia nawet nie myslała o wstawaniu a tu juz sie wspina jeszcze troche a bedzie biegac
Jula juz coraz częscie sie puszcza i zaczyna chodzic choc trzeba ja pilnowac bo czasem traci równowage i leci do tyłu
beatris75, nie bój zaby foty beda :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-24, 21:47 ]
kurde a ciekawe co tam u Agi i Emilki cos dawno ich nie było :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

24 kwie 2008, 22:37

Jestem.
Cały dzień siedziałyśmy na dworzu, próbowałam opalić trochę twarzyczkę ale jak narazie bardziej chwyciło Zuzię w cieniu niż mnie na słońcu :-D Jak jest większe słonce to smarujecie buzię dzieciaczkom jakimś kremem z filtrem? Zastanawiam się czy jakiegoś już nie kupić, bo dziś trochę Zuzię przyrumieniło :ico_noniewiem: tylko nie wiem nawet jaki??

Becia pochwal się wrażeniami ze spotkania :-)

Mój M. miał się uczyć, poszłam się wykąpać, wracam, patrzę a bidulek zasnął z nosem w książce :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

25 kwie 2008, 09:08

witajcie

nocka ok wyspałam sie :ico_brawa_01: bo poszłam wczesniej spac :-D przed 24 :ico_haha_01:

sensibel
my uzywamy kremu takiego i jestem bardzo zadowolona
NIVEA

http://www.perfectfresh.com/?pa=2737&ex=pa

a spodkanie fajnieeeee :-) pogadalismy sobie pospacerowałysmy pogoda była suuper ,wprost wymarzona :ico_brawa_01:

właśnie co z tą agą,jakby nie miałą neta czy nawet lapek by jej sie zepsuł to chociaz by nas powiadomiła od rodziców ,a tu nic wątpie ,zeby nie miała chwili czasu ,zeby sie chociaz raz na 2 tygodnie napisac jakiegos posta :ico_placzek: może jakieś problemy ma :ico_noniewiem:

:569: :569: :569: AGA WRACaJ TU DO NAS
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ŁOJ ALE PRZYSZALAŁAM :-D :ico_wstydzioch: HIHIH

gozdzik
gdzie kabriolet? :ico_nerwusek:

a teraz pare fot

taka jestem powazna gdy oglądam ROCK YOU BABY :-)

Obrazek
Obrazek
tu w drodze do Biedronki

Obrazek

a to juz najstarsza ratorośl 14 Sylwek i jego 4 sreberka :-)

Obrazek


DZIEKUJEMY ZA UWAGE :ico_haha_01:

GDZIE WY WSZYSTKIE TAK OD RANA DZIŚ?! :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2008, 19:22 przez Duszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 kwie 2008, 11:00

Witajcie u nas nocka nawet spokojna co prawda Jula sie wierciła popłakiwała przez sen ale nawet ładnie spała mimo ze te zeby dakja jej w kosc biedne moje maleństwo
narazie przebiła sie dolna czwóreczka czyli mamy juz 9 zabków kolejne juz sa widoczne pod dziąsełkami ale ma w buzince jedna wielką opuchlizne chyba wszystkie jej ida na raz :ico_placzek: i tak sie meczy
teraz sobie spi a jak sie obudzi zjemy deserek i idziemy na spacerek bo u nas piekna pogoda ptaszki spiewaja i jest bardzo cieplutko
Becia super zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

25 kwie 2008, 18:05

witam
u nas wsyztsko na miejscu i wszytsko wporzadku :) Macius sam juz chodzi gada tez ladnie wiec jest ok, sam sie potrafi zajac soba wiec mamusia ma niekeidy chwile dla siebie :)
dzis Macio jest na nie jesc nie pic nie spacerek nie, przebieranie nie i wsyztsko na nie glowa mnie juz boli chcialam z nim 3 razy wyjsc na dwor sie sama ubralam zaczynam jego a on mmi sie wysuwal i nie chcia sie ubrac 20 min latal na bosaka bo nawet nie chcial skarpetek i kapci zalozyc :) a do tego moj P dzwoni do mnie i mi mowi zebym z samochodu mu odala jakis numer czesci bo mu potrzebne a ja ze nie moge bo nie wychodze i pewno nie wyjde bo Macius nie chce, to sie na mnie zdenerwowal hmmm mowie mu ze nie bede go ubieala na sile zeby mi plakal bo tata chce jakais numer a tamten na mnie zaczal krzyczec no nie :( az mnie glowa rozbolala
Gozdzik sluczne Juleczka ma oczka :) moj tez ma niebieskie ale Twoja Jula ma takie wielkie :)
Beata tak gadalas nam zebysmy nie wklejaly roznych obrazkow i wogole literek a sama co zrobilas i rozciagnelas strone.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2008, 21:15 przez karolina24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 kwie 2008, 18:52

karolina24, jak fajnie Cie widziec wpadaj do nas czesciej i pisz co słychać
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla maciusia ze tak ładnie sie juz potrafi sam bawi moze to przez ząbki taki marudny
a mezusiem sie nie przejmuj czesto tak bywa ze człowiek sie zdenerwóje nakrzczy a potem załuje jak emocje przejda
My dzis prawie cały dzionek spedziłysmy na spacerku chciałam zrobic zdjecia a tu mi klekł i nici z sesji wiec na zdjecia wózka bedziecie musiałay jeszcze poczekać

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość