Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 maja 2008, 13:02

Kolka, no to ładnie Ci córka urzadziła :ico_olaboga: ...Eryk tylko kiedys mi klocka do wanienki walnoł ale to jak był malutki jeszcze i to takie wiadomo jakie kupki były...mojego M brat kiedys swoja kupa sciany wymazal jak był mały :ico_olaboga: wiec szczebelki to jeszcze pół biedy :ico_oczko: :ico_oczko:

katrin, jaki Antonio wielkiiiiiiiiii chłopak :ico_szoking: na tych Twoich rekach :ico_szoking: ubranko świetne :ico_brawa_01:
i niegadac o 2 dziecku bo coraz wieksza ochote mam :ico_oczko: :ico_oczko:

u nas do d...py pogody ciag dalszy...musze na poczte skiknąć...mam nadzieje ze padac niebedzie!!!

wiecie co ostatnie dni młody mi chodziok 22 spac i wstaje o 10 :ico_szoking: normalnie sie wysypiam hehe...chociaz nigdy na to niemoglam narzekac :-D W Mamusie sie wrodził :-D

A do tych teorii to tak...moim zdaniem na to wpływa nie tylko dieta ale i inne czynniki np. czestosc kochania sie itd :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 maja 2008, 14:45

Mróweczka pisze:A do tych teorii to tak...moim zdaniem na to wpływa nie tylko dieta ale i inne czynniki np. czestosc kochania sie itd

No patrzcie, a ja zawsze myślałam, że to od chromosromów zależy... X i Y,a tu proszę, jednak na biologii pani w błąd mnie wprowadziła :-D :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 maja 2008, 16:05

Cześc dziewczyny! Widzę,że zaciekle głowicie sie od czego zależy płeć dzidziusia :-) :-) :-) :-) :-) , ja tak naprawdę myślę jak Kolka, że będzie Filipek :-) :-) , mężulek cały czas ma nadzieję na dziewuszkę...no ale okaże się w czasie :-) :-)

e nic mi się nie chcę, młody zasnął :ico_noniewiem: , ja też się chyba połoze, bo coś łepetyna mnie boli

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 maja 2008, 12:29

piszę szybciutko, bo pewnie zaraz znów tik tak padnie z przeprosinami, że mają za małe serwery, nonono czy nie mogą większych sobie załatwić, raz a porządnie .
katrin Antoś po prostu boskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. I jaki duży chłopak :ico_brawa_01:
Mróweczka Olcia też taki śpioch :ico_haha_02:
kolka hehe to miałas sprzątania

co do płci to zależy to równiez od uwarunkowań genetycznych. U mnie w rodzinie same baby :-D Ale liczę teraz na chłopczyka :-D Czytałam gdzieś, że o chłopczyka tzreba starać sie w trakcie owulacji a o dziewuszkę przed :ico_haha_02: U mnie chyba się sprawdziło :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 maja 2008, 12:51

delicja pisze:co do płci to zależy to równiez od uwarunkowań genetycznych. U mnie w rodzinie same baby
u nas w rodzinie jest różnie, ale u męża to ostatnim facetem w rodzinie był on sam. gzie nie spojrzeć same dziewuchy im się rodzą. Przypuszczam, że jeżeli będę miała dwoje dzieci to dwie córki, chyba, żeby wydarzył się cud...
A ja lecę, bo muszę przyszykować się na grilla...
A wczoraj byłam u fryzjera i zmieniłam nieco swój image :-) Ale fotka będzie kiedyś tam, przy okazji :ico_oczko:

Miłego weekendu Wam życzę! Mój będzie taaki sobie :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 maja 2008, 13:45

co jest dziewczyny, marna frekfencja :ico_nienie: :ico_nienie:

a Oskar to jest chyba skowronek bo budzi się zwykle o 6-tej, nieraz o 7-ej,a ja tak bym chciała sobie teraz pospać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 maja 2008, 19:19

no nareszcie działaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Kolka, dobrze Cie paniuczyła ze to od chromosomow zalezy, ale niepowiedziala ze X zyja dluzej i sa powolne a Y zyja krocej i sa szybkie...wiec jezeli sie kochasz w owulacje pierwszy dopłynie Y czyli chłopak :-D a jezeli sie kochasz przd owulacja troche to ten mocniejszy wytrzyma do owulacji :-D

dawaj foteczke fryza :-D

delicja, dzis o 8 wstalale to i tak sie czlowiek wyspi...kiedys ze 3 dni wstawal o 5 dobrze ze mu przeszło :ico_sorki:

caro moze mała podmianka na pare dni zebys sie wyspała?? tylko wtedy dzien murowany zabiegany hehe

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 maja 2008, 19:54

no w końcu forum działa,bo juz nerw mnie brał :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

za dużo nie napiszę,bo mam doła i to dużego.....trochę sie na kims zawiodłam, ale nie chcę pisać szczegółow...jest mi cholernie smutno...jeszcze nie mam z kim pogadać, forum nie działało, nawet tu nie mogłam się wyżalić...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 maja 2008, 20:05

caro, wyzal sie teraz...bedzie Ci lepiej...i jak forum niedziala to jest jeszcze gg :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 maja 2008, 21:34

no ale mi gg też nie działa :ico_zly: :ico_zly:

chodzi o moją mamę, myślełam,ze się cieszy z mojej ciąży, jednak chyba się myliłam, od kiedy przyjechała, to jak zaczynam mówić o dzidziusiu to mówi w taki sposób jakbym zrobiła krzywdę Oskarowi, nie mówi tego wprost ale widzę,że jest zła, niby żartem mówi, do młodego, widzisz co oni narobili? przyniosą ci brata albo siostrę i będziesz się musiał dzielić wszystkim, albo mi mówi zobaczysz jak to będzie, Oskar będzie zazdrosny i będzie czuł się odrzucony, czuje,że ona myśli,że będę bardziej kochać młodsze dziecko i jest na to o mnie zła, aj przecież w zyciu bym tak nie nie zrobiła, dzisiaj nie wytrzymałam i zapytała się wprost Czy ty mamo wogóle się cieszysz że jestem w ciaży, na co ona: A co mam skakać z radości? Poczułam się strasznie, jakby mi ktoś w twarz dał, przestałam się wogóle cieszyć z tego,ze jestem w ciąży! Przestałam wogóle mówić o drugim dziecku, bo boję się,ze coś znowu przykrego usłyszę! Podłamało mnie to, byłam przekonana,ze jest inaczej, w życiu bym nie pomyślała,że moja mama tak mi powie!stwiedzam że niczego w życiu nie można być pewnym.... :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość