Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

24 paź 2008, 13:18

Witam

U nas dziś w nocy nie było nawet najgorzej. 4 pobudki ale takie minutowe i spanie do 8.00 :-) Także dziś funkcjonuję normalnie.

kasiorex, I ja Cię witam. Kochaniutka ta Twoja córcia i ten słodki dresik. sama słodycz :ico_brawa_01:

NICOLA_22, Twoja córcia też przesłodka. Rowerek widzę się spodobał a co do jedzenia to Krystianek mniej więcej wygląda tak samo po i w trakcie jedzenia :-D .

Judar82, powodzenia Ci życzę z tym odchudzaniem. Trudne zadanie przed Tobą ale dasz radę. Ja to kocham jeść i strasznie dużo jem. Narazie karmie i nie tyję ale ciekawe co to będzie po odstawieniu Małego. Chyba zajdę od razu w drugą ciążę :-D

Judar82 pisze:Szukam pracy... dziś idę na rozmowę


powodzenia życze. Trzymam kciuki :ico_oczko:

ulamisiula, Ja podejrzewam, że Twój mąż nie chce dokładać Ci obowiązków. Bo i tak masz dużo na głowie a za 200 zł to nie wiem czy Ci się opłaca się tak zamęczać.
Mnie tam nie ma głupio brać kasy od męża. Uważam, że wykonuję również ważną pracę tylko, że za darmo :-D W domu jest tyle do roboty przy dziecku, że czasem jestem bardziej wieczorem zmęczona niż mąż. Mamy wspólne konto i wspólną kasę i jak potrzebuję to sama se wyciągam. Nigdy nie dzieliliśmy kasy ani rzeczy na moje i twoje od samego początku wszystko jest nasze :-D

NICOLA_1985

24 paź 2008, 13:35

ania0709, pewnie masz racje ze nie ma sie co czaic i brac kase z konta bo to i tak wspolne u mnie jest tak samo jak u Ciebie.. ale uwazam ze jesli ulamisiula lubi taka prace sprawia jej to przyjemnosc i ma na to czas to czemu nie.. zawsze te 200 zł bedzie wiecej miala dla siebie

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

24 paź 2008, 13:43

NICOLA_22, no pewnie. ja tylko tłumaczę Jej męża :ico_haha_02: ja też ciągle wymyślam nowe biznesy :-D Jestem inspektorem ds bhp i miałam otworzyć firmę szkoleniową, ale rodzinka wybiła mi ten pomysł z głowy i jestem im wdzięczna bo mam więcej czasu dla Krystianka. Choć nie ukrywam, że nosi mnie czasem w domu jak nie wiem.

[ Dodano: 2008-10-24, 13:48 ]
też wam wkleję parę fotek

tu ja na spacerku
[img][img]http://images24.fotosik.pl/288/eaeb56ff9b25e5cd.jpg[/img][/img]
tu Krystaianek z tatusiem
Obrazek
tu mały na huśtawce z dziadkami
Obrazek
tu Krystianek siedzi w pudle(uwielbia siedzieć w pudle mam nadzieje, że z tego wyrośnie :ico_oczko: )
Obrazek
A tu spryciarz wychodzi sam z fotelika
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-24, 14:00 ]
zmieniłam zdjęcie w profilu bo Mały taką wielką głowę miał :-)

NICOLA_1985

24 paź 2008, 15:03

ania0709 pisze:rodzinka wybiła mi ten pomysł z głowy i jestem im wdzięczna bo mam więcej czasu dla Krystianka

no czasem rodzina ma racje :ico_oczko:

ania0709 pisze:ja tylko tłumaczę Jej męża :ico_haha_02:

pewnie mąż ulimisiuli nie chce dla niej zle .. bo ktory facet chce dla swojej ukochanej zle?? prawda?? :ico_oczko:

ania0709, zdjecia super Krystianek na nich taki kochany , a jaki urwis sam z fotelika wychodzi mojaKarolina jeszcze tego nie próbowała :-) ale siedzenie w kartonie - tez ma juz ten etap rozwoju w swojej kolekcji hehe :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 paź 2008, 15:28

dziewczynki teraz piszemy tutaj http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?p=4640507

gosia wracaj dla nas!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

24 paź 2008, 15:34

witajcie laseczki,
witam kasiorex i judar :ico_brawa_01:
jak sie ciesze ze jest piatek, jestem wykonczona... spalam z NEll od 12.00 do 14.00 i po kawce i ciachu troche mi lepiej. Ale i tak slabo mi przez to krwawienie, buuu....

A,aaaaa brawa dla Moderatora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za stronke i dla Eve za nagi wyskok przed mezem :ico_brawa_01: ;-) ale by byly jaja jakbys w ciazy byla, suuuper :-)

Wiecie mnie ostatnio tak ciagnie do tego aby sobie Babynumer 3 zrobic :-) ale glupia jestem, co? ale tak sobie mysle, rach ciach, ma,my wszystkie rzeczy itd Wiec ciesze sie ze mam spirale bo gdyby nie ona to pewnie by mi odwalilo i bysmy dzidzie znow robili :-D a przeciez lepiej poczekac, prace dostac, dobrze platne macierzynskie itd

Aga, te katarzyska u takich malych dzieci wykanczaja najbardziej rodzicow, co? Wspolczuje.... Mnie cos wczoraj bralo, dreszcze i jakby katar (ja? ;-) ) i wzielam podwojna dawke omega 3 i dzis jest o wiele lepiej, tzn troszke mnie gardlo drapie ale to na tyle. Teraz siedze z getrach i welnianych skarpetach i swterze i okrecona jestem wieeeelkim szalikiem, bo jakos mi zimno bylo. a w domu normalnie, jakies 22 stopnie. Jak mnie mnie rozkladac to niech lepiej rozklada w weekend zebym szkoly nie musiala opuszczac.

Super przebranie Julci :ico_brawa_01:

Nicola, sliczne foteczki :ico_brawa_01: kochana Karolcia i jaka wesolutka :-) Kochana jak bys mogla zapytac o ta sprawe czy moge z komisariatu wziasc kopie moich zeznan sprezd 7 lat, przesluchiwana bylam w charakterze swiadka.... Bardzo ci bede wdzieczna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Eve, milej parapetowy!!!!!!! Oj, ale z checia bym do ciebie wpadla :ico_haha_01:

co tam jeszcze bylo???......

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

24 paź 2008, 16:16

eve wiec odpisuje -spoko możecie pisać na nowym wątku nic nie widać tzn nie moge wejsc bo zablokowany.......życze powodzonka :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 paź 2008, 16:59

Duszka, DZIEKI ZA SPRAWDZENIE :588:

Judar82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2008, 13:29

25 paź 2008, 09:06

Praca - dostałam ją, ale czy sobie poradzę :ico_oczko:

I jeśli postanowię, że do niej idę, to...

Jednak zrezygnuję z udzielania się na Waszym forum... :(
Ale miło było :-D

I przepraszam, że tak wpadam i wypadam... wybaczcie :ico_sorki:

NICOLA_1985

25 paź 2008, 09:41

Judar82 pisze:Praca - dostałam ją, ale czy sobie poradzę :ico_oczko:

gratyluje na pewno sobie poradzisz trzymamy kciuki :ico_brawa_01:

Judar82 pisze:Jednak zrezygnuję z udzielania się na Waszym forum... :(
Ale miło było :-D

no trudno to twoja decyzja.. nam tez bylo miło cie poznac.. :-)
a tak w ogole to czemu rezygnujesz jesli moge spytac? brak czasu?

Judar82 pisze:I przepraszam, że tak wpadam i wypadam... wybaczcie :ico_sorki:

u mnie wybaczone :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość