Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 sty 2010, 22:51

witajcie mamuski :-D
u mnie chwilowo na pisanie czasu brak, ledwo sie dzien zaczyna, za chwile znow sie konczy, przynajmniej takie mam wrazenie :ico_oczko: tym bardziej, ze malej brzuszek zaczyna dokuczac i robi sie niespokojna, prezy sie, krzyczy, a kupka i tak nie zawsze przychodzi... na reku potrafi przespac kilka godzin, a jak ja tylko odloze, to co chwile sie budzi i trzyma mnie na bacznosc, spryciula :ico_haha_01: i znow sie budzi i steka, wiec uciekam, papa

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 sty 2010, 00:51

dzieki dziewczyny za mile slowa :ico_sorki:

U nas lipa - Andrzejek od 3 dni przeziebiony,juz mu przechodzi ale niestety na Zuzie :ico_zly: Nosek zapchany ma biedna moja kluseczka i gorzej ze spaniem teraz,bo sie wybudza przez to :ico_zly:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

25 sty 2010, 13:29

witam w poniedzialek :ico_oczko:

my dzisiaj pierwszy raz zostalismy sam z synkiem w domu
jakos sobie radzimy :ico_oczko:
maly teraz wlasnie drzemke sobie ucina
a ja gotuje zupe, tzn sama sie gotuje a ja na necie :ico_haha_01: :ico_oczko:


iw_rybka, zdrowka dla dzieciaczkow :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Helen, widze ze corcia niezle mame szkoli :ico_olaboga: :ico_oczko:

moj ma zazwyczaj problemy z zasnieciem w nocu
tzn jak ja bym sie juz polozyla spac to ten oczy jak 5zl :ico_olaboga:

ale jak sie wyspi w dzien to co sie dziwic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

25 sty 2010, 16:59

cześć Dziewczyny :-)
weekend spędziliśmy z tatą a dziś już mąż w Warszawie a my zostaliśmy u mamy. Podróż z problemami bo w połowie drogi zepsuło się ogrzewanie :ico_olaboga: a mróz na dworze straszny....wczoraj maluszek marudził, ciągle chciał jeść, jadł bardzo nie spokojne, prężył się stękał w końcu zwymiotował dość dużo i zasnął o 23...na jedzenie wstał dopiero o 6.30 a wcześniej nie chciał. Mam nadzieję że dziś będzie lepszy dzień :ico_sorki:

inia a Twoja Wiki już tak głowę podnosi?:ico_szoking:
anetka oby synek Was nie zaraził :ico_sorki:
barbapuppa dziękujemy za fluidy :ico_oczko:
Rybka dobrze myślisz, trzeba się wziąć w garść - dla dzieci :-) dacie radę...napiszę czasem do Ciebie jeśli nie masz nic przeciwko :-)
Shiva mój też się pręży i często mu się nie odbija...czerwienieje, stęka a kupy nie widać :ico_noniewiem:
iw_rybka, o rany wszystko się Was czepia :ico_placzek: zdrówia Wam życzę.

dobra uciekam, postaram się wpaść niedługo :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

25 sty 2010, 17:01

Hejka Dziewczyny :-D

iw_rybka, ja wierzę, że wszystko będzie dobrze i Zuzia będzie miała w pełni sprawną rączkę. A póki co życzę dużo wytrwałości i siły, dobrze, że masz wsparcie w rodzinie. Co do katarku, to mojej też doskwiera :ico_noniewiem:

Shiva, mam nadzieję, że już wkrótce ustabilizują się Wam noce :ico_sorki: Testuje Was ta Justynka, a miała być grzeczna :ico_oczko:

Moja Pucia sobie słodko śpi, wczoraj tylko miała bardzo zły dzień. Na szczęście wieczorem mąż się Nią zajął, bo ja to padłam jak martwa na łóżko... W dodatku zepsuła nam się karta graficzna w kompie... nawet nie zdawałam sobie sprawy, ze tak nudno może być bez radia w tle i naszego forum :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

25 sty 2010, 17:09

inia- oj nudno, ja dzisiaj rano nie miałam netu to czułam się jak bez ręki, nie żebym przesiadywała ale sama możliwość podglądnięcia co kto napisał daje pewne okno na świat.

U nas pora Adasiowej drzemki, jak w zegarku od 15 śpi, pewnie do 17-18. Oglądam sobie Waldka Malickiego na You Tube a Tosia tańcuje, uwielbiam go:)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

25 sty 2010, 17:22

Pruedence, ja tez dzisiaj bylam bez internetu :ico_zly: ake i tak mala by mi nie dala usiasc, taka maruda, tatus w pracy a ja sie z nia meczylam, nauczyla sie na rekach i troche walczylysmy, ale ona przegrala :-D teraz spi, poszlysmy na ugode, sciagnelam wozek z korytarza i tam ja woze, lepsze to niz na rekach

w nocy wstawala 2 razy ale za to po 8 wstalysmy, znaczy brat meza zrobil nam pobudke :ico_zly:

iw_rybka, inia1985, wspolczuje katarku, ja sie strasznie balam ze syn mi mala zarazi, mnie juz gardlo nie boli i mysle ze mala to ominelo bo nie ma żadnych objawow :ico_sorki: za to ma paskudne potowki ale juz wiem jak je zwalczac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

25 sty 2010, 18:04

a Twoja Wiki już tak głowę podnosi?
a podnosi :-D a mama ma radochę :ico_oczko: W sumie już w drugim tyg. nieźle jej szło

Pruedence, punktualny twój Adaś

anusiek, miłego pobytu u rodziców

anetka607, moja też miała potówki na szyjce, kilka dni używałam zasypki i zeszły :-)

[ Dodano: 2010-01-25, 17:08 ]
Rybka, gratulacje dla Zuzi za skończony 4 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

25 sty 2010, 18:09

Witajcie

Życzę zdrówka dla wszystkich przeziębionych :ico_sorki:

Ja tylko króciutko napiszę. Byłam u diabetologa, miałam rację - wynik jest niepokojący :ico_noniewiem: Muszę powtórzyć badanie za 3 miesiące.
Dziś w nocy spałam 3 godziny, mała była trochę grzeczniejsza :-) Jutro idziemy na szczepienie a ja na resztę badań krwi. Poza tym mamy jutro gości. Strasznie się cieszę, bo przyjedzie mój brat z żoną i córeczką, oraz moi rodzice :ico_brawa_01: Oby Justynka pokazała się z dobrej strony.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

25 sty 2010, 18:30

wynik jest niepokojący :ico_noniewiem:
o kurcze :ico_noniewiem: Kiedy w końcu te wszystkie dolegliwości się od Ciebie odczepią :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Shiva, to miłego dnia jutro życzę i trzymam kciuki za "grzeczność" Justynki :-D

Mnie dziś czeka pierwsza, w pełni samodzielna kąpiel... trzymajcie kciuki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość