Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 wrz 2010, 10:13

aniawlkp86, aha ale itak nie wiem jak sie to robi, zreszta nie wazne, bedzie co bedzie byle zdrowe :-)
wiola85 widze ze my dzieciaczki w podobnym wieku mamy :ico_oczko:
no podobnie chociaz moj juz bedzie 2 latka miał, ale fajnie ze duzo dziewczyn nie rodzi pierwszy raz :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 wrz 2010, 10:13

ja jedyne co mam po Hani to łóżeczko z pościelą,reszte będę musiała zbierać :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-09-26, 10:16 ]
wiola85 ja sama też nie umiem zrobić mi robiła koleżanka i kuzynka i zawsze to samo wychodziło,pożyjemy zobaczymy,choć sama czuję że synek będzie :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

26 wrz 2010, 10:17

dziewczyny w ktorym tygodniu byłyscie pierwszy raz u gina ????
ja bylam dokladnie w 6 tyg i 1 dniu. Ale tez widzialam tylko pecherzyk i taka niteczke ktora ponoc byla zarysem kregoslupa :ico_oczko: Za to poltora tyg pozniej widzielismy juz stukajace serduszko. Teraz w srode mam kolejna wizyte czyli jak od miesiaca w sumie chodze do gina to juz bedzie 3.

aniawlkp86, wiesz, nawet to ze wpadka byla mozna przekazac w jakis fajny i zabawny sposob, ja uwazam ze nie ma sie czemu wstydzic w koncu bedzie z tego najwieksza wartosc na swiecie :-)

Oczywiscie tak jak przypuszczalam juz na wstepie urodzin zostalam poddana "obraczkowym wrozbom" i nic z tego nie wiadomo :-D Najpierw toczyla kolka na dziewczynke, potem dyndala na chlopca i az sie wystraszylam :ico_szoking: ale serducho na usg bylo jedno :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-09-26, 10:20 ]
ale fajnie ze duzo dziewczyn nie rodzi pierwszy raz :-)
ja rodze i jestem przerazona, a ostatnio w pracy jak mi sie nudzilo zaczelam czytac wrazenia z porodu, wcale nie podniosly mnie na duchu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 wrz 2010, 10:21

Najpierw toczyla kolka na dziewczynke, potem dyndala na chlopca i az sie wystraszylam :ico_szoking: ale serducho na usg bylo jedno :ico_haha_01:
czyli wychodzi,że najpierw będziesz miała córkę a potem synka :-D bo to ile razy na płeć to tyle dzieci będzie :ico_oczko:
aniawlkp86, wiesz, nawet to ze wpadka byla mozna przekazac w jakis fajny i zabawny sposob, ja uwazam ze nie ma sie czemu wstydzic w koncu bedzie z tego najwieksza wartosc na swiecie :-)
zawsze można to w żarcik obrócić,ale wiesz,ja nie będę go do niczego zmuszać :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-26, 10:24 ]
a ostatnio w pracy jak mi sie nudzilo zaczelam czytac wrazenia z porodu, wcale nie podniosly mnie na duchu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
każdy poród jest inny,więc się nie martw na zapas :ico_oczko:
ja oglądałam w ciąży program "opowieści o narodzinach" i czasem byłam przerażona jak dziewczyny potrafiły przeć godzinę :ico_szoking: gdzie mi zeszło 10 minut :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

26 wrz 2010, 10:26

zawsze można to w żarcik obrócić,ale wiesz,ja nie będę go do niczego zmuszać :ico_sorki:
no jasne ze nie jakby to mialo jeszcze wplynac na relacje miedzy wami to bezsensu. Miedzy soba musicie sie dogadac w jaki sposob chcecie to przekazac

A ja musze sie szykowac do pracy, w niedziele tylko 8 godz ale taki len mnie ostatnio dopadl ze nic mi sie nie chce. Dobrze ze chociaz nogi juz nie bola to jakos latwiej mi bedzie wysiedziec

[ Dodano: 2010-09-26, 10:27 ]
a tatusiowie byli z wami przy wczesniejszych porodach?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 wrz 2010, 10:34

aniawlkp86, Dlaczego masz tylko łozeczko po corci?? Ja to odrazu wiedziałam ze chce jeszcze jedno dziecko i wszystko zostawiałam :-)

patrycja_g, kazdy porod jest inny i nie ogladaj na zapas, ja tez jak ania ogladałam Opowiesci i narodzinach i bylam przerazona :-)

Zreszta teraz jak juz wiem co to porod to boje sie bardziej niz wczesiej, bo to było takie nieznane a teaz wiem czego sie spodziewac :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 wrz 2010, 10:35

dziewczyny tak sie teraz zastanawiam nad moja sytuacja ??? jestem na urlopie wychowawczym kiedy musze powiadomic szefowa o kolejnej ciązy ??

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 wrz 2010, 11:04

ooo ale popisalyscie :ico_brawa_01:

jesli chodzi o te 1 strone to chcialam rozroznic terminy porodu :ico_oczko: (inny miesiac)

co do zakupow dla dzidzi to ja zaczne cos kupowac jak poznam plec :ico_oczko: mam prawie wszystko po Marcelu - oprocz wozka

a porod - moj P. byl ze mna przy porodzie, ciekawe jak to teraz bedzie, tez bym bardzo chciala, tylko co wtedy z Marcelem... :ico_noniewiem:
dziewczyny tak sie teraz zastanawiam nad moja sytuacja ??? jestem na urlopie wychowawczym kiedy musze powiadomic szefowa o kolejnej ciązy ??
tez jestem jeszcze na wychowawczym :ico_oczko: ale zamierzam wrocic do pracy, zobaczymy jak wyjdzie
a do kiedy masz ten urlop?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 wrz 2010, 11:11

tez jestem jeszcze na wychowawczym :ico_oczko: ale zamierzam wrocic do pracy, zobaczymy jak wyjdzie
a do kiedy masz ten urlop?
do grudnia 2012 a do grudnia 2011 płatny teraz nie wiem jak to wszystko rozegrac....do swojej firmy raczej wracac nie bede :ico_noniewiem: czytałam w necie ze moge zrezygnowac z wychowawczego i isc na zwolnienie lekarskie moj gin na pewno jak bedzie trzeba to wystawi. w sumie tak byłoby najkorzystniej.......tylko nie wiem czy od razu płaci zus czy pierwszy miesiac pracodawca ??? w ciazy z Tuska tez byłam na zwolnieniu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 wrz 2010, 11:11

a tatusiowie byli z wami przy wczesniejszych porodach?
mój miał być,ale tego dnia miał egzamin na koparko-ładowarki i nie mógł na nim nie być :ico_sorki: mam nadzieję,że teraz nic nie wypadnie :ico_sorki:
aniawlkp86, Dlaczego masz tylko łozeczko po corci?? Ja to odrazu wiedziałam ze chce jeszcze jedno dziecko i wszystko zostawiałam :-)
my też jeszcze chcieliśmy dziecko,ale za jakieś 2-3 lata,chcieliśmy się odbić trochę,wybudować swój dom i wtedy zacząć się starać o drugie dziecko,dlatego teraz w lipcu zdążyłam wszystko sprzedać lub oddać bo nie było tak kasy a młodej trzeba było też ciuchy kupować,a teraz jak wiadomo maluch nie był planowany więc nie wiem jak to będzie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-26, 11:13 ]
.tylko nie wiem czy od razu płaci zus czy pierwszy miesiac pracodawca ???
ja też nie wiem :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość