Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 cze 2008, 11:58

Iwona no i jak tam po targu?

Ja się za obiad dzisiaj wcześny zabieram bo nie mam co robić, jak mężu siedzi w domu przy komputerze to mi się nudzi to sobie zajęcia wymyślam różne :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 cze 2008, 12:23

My już po USG bioderek, wszystko super, nie trzeba już pieluszkować i kontrole też już nie są potrzebne. Przyjechałam właśnie do starego mieszkanka po filmy. Muszę jeszcze podejść do przychodni po dokumenty Uli i wracamy do domku.
Iwona co dobrego kupiłaś?
Ja się za obiad dzisiaj wcześny zabieram bo nie mam co robić, jak mężu siedzi w domu przy komputerze to mi się nudzi to sobie zajęcia wymyślam różne :-)
co dobrego gotujesz? Może coś zgapię, bo nie mam żadnego pomysłu.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 cze 2008, 12:25

co dobrego gotujesz?
a zakupiłam młodą kapustkę i z nowymi ziemniaczkami zjemy sobie, takie piąkowe danie.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 cze 2008, 12:33

jami, ale młodej kapustki nie zdążę zrobić, może młode ziemniaczki z koperkiem i kefirkiem... :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 cze 2008, 13:46

No to ja juz zjadłam sobie :-D a ja koperku nie lubię, ale z kefirkiem ... hm...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 cze 2008, 14:55

Ja bym zjadła kapustki, ale nie chcę żeby Gabriela brzuch bolał :ico_noniewiem: jestem w trakcie robienia obiadu, ale jakoś tak dziwnie, bo dla mamy i brata, a Kuby nie ma-jadł dzisiaj obiad w restauracji i próbował mnie przez telefon przekonać, że i tak woli moje obiady :ico_oczko:
a ja dzisiaj robię ziemniaczki młode, fasolkę szparagową i karczek pieczony w piekarniku, a dla siebie jajeczko sadzone...a te zęby Gabrielowe :ico_olaboga: dziewczyny jak On strasznie marudzi i płacze :ico_placzek: biedaczek, teraz śpi sobie trochę-babcia Go uśpiła... żelem można tylko do 6 razy na dobę smarować, a to by trzeba chyba co pół godziny, więc się męczy niuniek...

Turlał mi się wczoraj po całym łóżku i postanowiłam, że będę Go odkładała po karmieniu do łóżeczka, żeby mi nie spadł, ale zasnęłam :ico_puknij: i Bogu dzięki, że zastawiłąm poduszką Kuby brzeg łóżka, bo jak się obudziłam w nocy to Gabriel koło niej urzędował-więc się tam zaturlał, jakby nie poduszka to pewnie by spadł :ico_olaboga: Boże jak teraz trzeba tego okrucha bardzo pilnować, żeby mu się nic nie stało... :ico_sorki:

Kuba natomiast ma tremę lekką... Na każdym koncercie kilkanaście metrów naprzeciw sceny jest ustawiony podest z namiotem i tam sobie siedzi pan, który świeci tymi wszystkimi światłami na scenie, puszcza dym, pilnuje dźwięku... i aż do niedzieli na tym koncercie takim panem jest Kuba :ico_haha_01: a to jest wielki koncert i różne sławne zespoły tam grają, kupa ludzi ma być, a Kuba pierwszy raz realizuje sam taki wielki koncert i troszkę jest zestresowany (co Kubie zdarza się bardzo rzadko) bo właściwie wszystko jest zależne od niego, a świecenie kolorowymi światełkami w rytm muzyki wbrew pozorom nie jest takie łatwe... ale pewnie pójdzie mu świetnie i po powrocie będzie mi opowiadał jakich to sławnych ludzi poznał :ico_oczko:


idę mięsko wyłączyć...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 cze 2008, 15:07

Czesc a kupilam sobie pyszne czeresnie bo tutaj to tak troche inaczej jest na targu

strasznie boli mnie glowa bo moje dziecko przez godzine krzyczalo nie plakala tylko tak sie bawila w krzyk niezla zabawa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 cze 2008, 15:13

A my jednak na obiadek zjemy rybkę, młode ziemniaczki i mizerię :-)
Dzisiaj przychodzi do nas Pani z Dialogu na podpisanie umowy. Ciekawe czy mój mąż będzie, bo się wczoraj pokłóciliśmy, jest mi z tego powodu bardzo przykro :ico_placzek: :ico_placzek:
Uciekam do kuchni....

[ Dodano: 2008-06-20, 16:45 ]
A co tu takie pustki?
Ja już mam zrobiony obiadek, Ula zasnęła, czekamy na Jarka.... :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

20 cze 2008, 17:45

Obrazek
Obrazek
Obrazek
a to moje kruszyny razem sie bawia

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 cze 2008, 17:56

mariola no słodkie są te Twoje dziewczynki :-D

moja piszczałka piszczy jak leży piszczy jak się go weźmie na ręce, już niewiem sama :ico_noniewiem: a i powiedzcie mi jak tym żelem mam posmorować żeby on zadziałał zanim go zje, bo jak mu się do buzi coś wkłada to odrazu języczkiem wszystko wsysa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość