Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

25 sie 2008, 20:09

miszka, dziękuje wiesz dla niej to nie kłopot zrobic KTG bo ma sprzęt u siebie ale tak jak napisałaadia26, to wszystko zależy od ułożenia maluszka a że rano radośnie kopał to powiedziałam prawde :ico_oczko: widocznie Antek nie chciał żeby ktos go podsłuchiwał :ico_haha_01: :ico_oczko: ale jak mi powiedziała taki tekst to dało mi do myśłenia i taki szok co się dzieje ale mam do niej zaufanie i wiem że jak by coś naprawde było nie tak to by mnie od razu wysłała na usg albo do szpitala :-)

[ Dodano: 2008-08-25, 20:10 ]
adia26, no to wspaniale będziesz miała super opieke i wsparcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: babcia się nacieszy maluszkiem superrr

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 sie 2008, 20:11

taki tekst to dało mi do myśłenia i taki szok co się dzieje ale mam do niej zaufanie i wiem że jak by coś naprawde było nie tak to by mnie od razu wysłała na usg albo do szpitala
dobrze ze jestes spokojna :ico_sorki: czasem nie warto sie denerwowac :ico_sorki: ale w naszej sytuacji cieżko być spokojnym :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

25 sie 2008, 20:16

dobrze ze jestes spokojna czasem nie warto sie denerwowac ale w naszej sytuacji cieżko być spokojnym
no masz racje w bnaszym stanie to raczej cięzko zachować równowage a jeszcze jak chodzi o nasze maleństwa to juz istne szleństwo i ciągły strach czy wszystko jest ok . No ja jestem bardzo spokojna wszyscy się smieją że teraz to mnie nie poznaja :ico_noniewiem: ja się raczej nie zmieniłam to te hormony tak dziłaja :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 sie 2008, 20:24

ja się raczej nie zmieniłam to te hormony tak dziłaja
_________________
prawda prawda ja sie czasem wogle sie nie poznaje, co bedzie jak zostanie nam tydzien do porodu :ico_noniewiem: ,ja to pewnie w wariatkowie bede zamiast porodówce :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 sie 2008, 20:33

:ico_brawa_01: witam :ico_brawa_01:
wymeczylam sie dzisisj :ico_spanko: bylismy 3 h na spacerku potem znajomi przyszli i wedzisilismy te wegorze co Marcin zlapal
teraz odpoczywam :ico_sorki:
slonko2008 :ico_sorki: no to sie przestraszylas :ico_olaboga: dobrze ze wszystko ok-a tez slyszalam ze te infekcje to normalne wiec sie nie martw :ico_sorki:
Iga dzisiaj ma typowo dzien nie ruszania sie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-25, 20:34 ]
adia26 :ico_brawa_01: ale fajnie ze mama z bratem przylatuja do Ciebie bedziesz miala czas zeby na forum posiedziec :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 sie 2008, 20:40

Iga dzisiaj ma typowo dzien nie ruszania sie
moj za to szaleje i masakruje mi jajniki :ico_olaboga:
ale fajnie ze mama z bratem przylatuja do Ciebie bedziesz miala czas zeby na forum posiedziec
:ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 sie 2008, 21:02

:-D objadam sie winogronkiem :-D
ogladam Tv -relaksik :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 sie 2008, 21:06

:-D ja sobie zaraz pojem bułeczek z twarożkiem :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 sie 2008, 21:13

:ico_haha_02: a taki wlasnej roboty robilas?????
:ico_noniewiem: to moze wpadne na kolacje.... :-D

[ Dodano: 2008-08-26, 09:36 ]
:ico_brawa_01: dziendoberek :ico_brawa_01:
kawka :ico_kawa: dla zaspanych :-D
I gdzie ta Pati :ico_olaboga: jeszcze sie nie pokazala-oj nie ladnie :ico_nienie: nawet sie wczoraj nie zameldowala :ico_noniewiem: naprawde mozna pomyslec ze rodzi :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-26, 09:39 ]
:ico_sorki: o przepraszam zameldowala sie :ico_brawa_01: wiec nie rodzi jeszcze :ico_haha_02:
a u mnie nocka spokojna 2 razy siusiu :ico_olaboga: ale nawet szybko zasnelam wiec ok-na serio ta meliska mi pomaga :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 sie 2008, 10:17

Witam sie

Nie miałam wczoraj kiedy zaglądnąć mieliśmy dzień pełen wrażeń i emocji i tak za dużo jak na jeden dzień. Przez cały weekend nie było nas w domu wiec nie mogłam się zameldować, nie rodzę jeszcze i nic się na wcześniejszy poród nie zapowiada, a szkoda, bo jutro zaczynam 37 tydzień.

Wczoraj byłam na zakupach, zajechałam do męża do pracy bo u nich pod firmę przyjeżdża facet z pieluchami i ma bardzo tanie wiec kopiłam dwie paczki i chusteczek opakowania, chyba za dużo ale trudno.... Potem pojechałam trochę na zakupki kupić coś na obiad, po chlebek i w ogóle, zaparkowałam na samym końcu tam gdzie zawsze, bo tam nie ma dużo aut, żeby w razie co nikt nam nie przywalił w auto- w sklepie byłam góra 15 minut, wychodzę zadowolona podchodzę do auta i aż mi się słabo zrobiło, nogi i ręce zaczęły mi się trzesc , ktoś przywalił nam w tył, patrze nikogo nie ma- no ładnie jeszcze na dodatek ktoś spier...... ale słyszę, ze ktoś truka do mnie, patrze z tira wychodzi facet i trzyma w reku karteczkę, pomyślałam, ze spisał numery dla mnie, a on wychodzi i mówi, ze przeprasza, ale nie zauważył auta cofając i wpieprzył nam się na tył :ico_szoking: :ico_olaboga: ja mowie o nonono jeszcze na dodatek tirem, ja za telefon do męża, mowie, przyjeżdżaj jak zobaczył to sie załamał, przyjechała policja noi spisali protokół i wsio, dziś jedziemy do rzeczoznawcy żeby wycenił szkody, ale męża wujek mówi, ze tak ze 3000 tys euro pewnie na rękę dostaniemy- mowie Wam normalnie tak się wystraszyłam, bo to nowe auto, mąż na nie chuchał i dmuchał i zawsze powtarzał uważaj - no nic ale nie był zły, bo to nie moja wina, także dzień pełen emocji. Rece to mi się trzęsły jeszcze jak do domu wróciłam :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość