Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 cze 2008, 18:08

Mariola widze ze Amelka ma nowa zabawke


Renia nie mam pojecia


a ja sie jutro przeprowadzam wiec moge kilka dni nie zagladac bo nie wiem kiedy mi przeniosa internet a znajac pospiech hiszpanow to moze to troche potrwac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 cze 2008, 19:54

iwona83, to jak Ciebie nie będzie pinko będzie urządzać się w mieszkaniu to już całkiem nikt tu nie będzie zaglądał, Justyna tylko zaglądnie a tak to ostatnio z doskoku :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 cze 2008, 20:00

Cześć dziewczyny.

Ja dopiero teraz bo jakos wczoraj i dziś nie było kiedy przysiąść i coś napisac. Teraz Patryczek juz zasnął, Martynke xzaraz połoze i mam wolne :-)
Teraz Martynka leży sobie na kocu i przekręca sie z pleców na brzuszek i odwrotnie :-) Tak jej sie to podoba ze az cieszy sie od ucha do ucha. U nas z ząbkami jest cisza jak na razie, ślini sie , wkłada rączki do buzi, ma takie białawe dziąsełka ale chyba nie bardzo ją boli bo nie marudzi na szczęście :ico_sorki:

Renia, Justyna współczuje Arturkowi i Gabrielowi tego ząbkowania :ico_sorki:

iwona i dzwonił ten facet co miał zadzwonic w związku z pracą??? udanej i szybkiej przeprowadzki zycze :ico_sorki:

Sabi, Renia, Klaudia super zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01:

Marcia naciesz sie mężem,pewnie dopoiero napiszesz z Anglii bo teraz na pewno nie bedziesz miała do tego głowy :-D
A co do wesela to mam nadzieje ze pomimo żałobu będzie udane :ico_sorki:

Pinko ciesze sie ze z bioderkami Uli jest juz wszystko dobrze i nie musisz jej pieluszkowac :ico_brawa_01:
Turlał mi się wczoraj po całym łóżku i postanowiłam, że będę Go odkładała po karmieniu do łóżeczka, żeby mi nie spadł, ale zasnęłam i Bogu dzięki, że zastawiłąm poduszką Kuby brzeg łóżka, bo jak się obudziłam w nocy to Gabriel koło niej urzędował-więc się tam zaturlał, jakby nie poduszka to pewnie by spadł Boże jak teraz trzeba tego okrucha bardzo pilnować, żeby mu się nic nie stało...
nasze dzieci coraz bardziej ruchliwe są i naprawde ytrzeba uwazac :ico_olaboga: moja nie raz juz by "zeszła" z łóżka gdyby nie było mnie obok :ico_olaboga:
Ciekawe czy mój mąż będzie, bo się wczoraj pokłóciliśmy, jest mi z tego powodu bardzo przykro
witaj w klubie, my tez sie dzisiaj pokłóciliśmy i niestety padło duzo przykrych słów :ico_placzek:

Mariola słodkie te Twoje córeczki :ico_brawa_01:
powiedzcie mi jak tym żelem mam posmorować żeby on zadziałał zanim go zje, bo jak mu się do buzi coś wkłada to odrazu języczkiem wszystko wsysa
spróbuj wetrzec delikatnie w dziąsęłka zaqnim języczek pójdzie w ruch.Zawsze cos tam wetrzec zanimzje reszte :-D

[ Dodano: 2008-06-20, 20:07 ]
Mam jeszcze do was pytanko.

Ile spią Wasze dzieciaczki w dzien? Moja przesypia gdzies około 6 godzin i dla mnie to jest sporo biorąc pod uwage fakt ze Patryk na jej etapie spał trzy razy w ciągu dnia po pół godziny.Tak więc niewiele :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 cze 2008, 20:35

Ile spią Wasze dzieciaczki w dzien?
Arutr śpi dwa do trzech razy dziennie od pół do godzinki, więc też naprawdę niedużo. Za to noc liczy od około 21 do 6.

Teraz już wykąpany i najedzony wierci się na łóżeczku, tylko słychać jak rapetkami stuka w szczebelki :-D i w taki sposób leży w poprzek łóżeczka. Więc teraz ja filmik i spać. Do jutra :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 cze 2008, 20:39

Ile spią Wasze dzieciaczki w dzien? Moja przesypia gdzies około 6 godzin i dla mnie to jest sporo biorąc pod uwage fakt ze Patryk na jej etapie spał trzy razy w ciągu dnia po pół godziny.Tak więc niewiele
no wlasnie u nas to jest straszne moze przesypia 3h ale sa to 3 drzemki po 1h

mam nadzieje ze szybko zmienia mi ten numer bo ja nie wiem jak to bedzie bez internetu

a facet nie zadzwonil :ico_placzek:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

20 cze 2008, 20:42

Dziewczyny dziekuje.Tak ciociu Amelka ma nowa zabawke tata jej kupil bo Julce lalke z powodu zeba a Amelce zeby jej zal nie bylo.
Amelka spi roznie w dzien to 2 albo 3 razy ale przynajmniej raz spi okolo 3 godzin a pozniej tak po godzince a w nocy to zasypia kolo 21 a wstaje czasami kolo 10.(znaczy budzi sie na cyca)Iwona i znowu przeprowadzka mama to juz drugi raz z wami sie urzadza..Zmykam bo rano do pracy.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 cze 2008, 21:11

No to u nas tez tak jest, 3 drzemki w ciągu dnia i idzie spac na noc tak około 21. Własnie przed chwlką odłożyłam ją do łóżeczka :ico_sorki:

Iwona nie martw sie na pewno znajdziesz prace no i zeby szybko podłączyli internet :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 cze 2008, 21:11

no znowu przeprowadzka my tu jak cygany mieszkamy mamy tego dosc ale teraz juz kontrakt na 4 lata mamy a pozniej to juz do polski

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

20 cze 2008, 21:22

Madziarka, od kiedy Martynka sie tak przewraca na brzuszek?
Ja chyba troche zle robie, bo Haneczka malo lezy na pleckach. Wiekszosc dnia spedza na krzeselku albo zabieram ja na wycieczki w spacerowce tak na pol rozlozonej. Wiec zauwazylam ze nie bierze jeszcze nozek do buzki i nie obraca sie na boczek bo moze nie daje jej ku temu okazji. Ostatnio zaczela girki podnosic do gory i probuje zlapac je lapkami :)

Moja Hania ostatnio cos ma czas tylko na mamusie. Jak widzi tatusia to placze :D Tzn... nie jest tak zle, ale jak jest zmeczona i zaczyna plakac ze zmeczenia to nikogo innego nie chce jak tylko mamusi. U mnie sie od razu uspakaja a jak maz podchodzi to placze jeszcze bardziej... Moze maz za malo czasu z nia spedza?

Skoro mowa o jedzonku - macie pomysl na jakies proste szybkie danie? Chetnie podkradne dobre pomysly.
Ja moge polecic makaron z tunczykiem - zajmuje jakies 8 minut przygotowanie i jest przepyszne. Na patelni podsmazyc troche czosnek, na to wrzucic puszke tuńczyka w oleju, pieprz, sol i dodac przecier pomidorowy (mozna kupic gotowe - takie wodniste, jak nie ma to koncentrat i wode). Do tego makaron peste i jest rewelaja. Na wierzch parmezan i oliwki to juz w ogole palce lizac, a robi sie w mig.

Ktos ma cos fajnego do polecenia?

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 cze 2008, 21:30

od kiedy Martynka sie tak przewraca na brzuszek?
dokładnie juz nie pamiętam ale dość dawno udało jej sie pierwszy raz a od kilku dni przewraca sie z brzuszka na plecy i dokładnie od 3 dni próbuje włozyc stopke do buzi ale jak na razie jej nie wychodzi

Mysle ze powinnas jak najwięcej stwarzac Hani okazji do ćwiczen a zobaczysz jak szybko zacznie to robić :-)

[ Dodano: 2008-06-20, 21:56 ]
wkleje wam jeszcze kilka fotek z wczorajszego spaceru :-) :ico_sorki:

tak Patryk wychodzi na spacer, przynajmniej z dwoma samochodami, zawsze staje na tym murku i patrzy na przejezdzajace ciezarówki
Obrazek
wyszło słonce :ico_haha_01:
Obrazek
zaczął się ładnie sam bawić
Obrazek
Obrazek
no i na koniec my z Martynką przesyłamy buziaka :-) '
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-20, 21:59 ]
no i jeszcze w wózku ze smokiem zagląda na brata :-)
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości