Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 lip 2008, 22:39

LULUS nie mow tak,po to tu piszemy mozemy o wszystkim przeciez ;)
Hm nie oglądaj sie za siebie patrz do przodu jak sie kochac bedziecie to krzywdy mu nie zrobisz a zyczliwych ludzi tez znajdziesz wokol siebie mysl pozytywnie głowa do gory ;)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

04 lip 2008, 22:43

karolas, jezu, to co piszesz, to normalnie szok!! Co za pizda z tej babki dyspozytorki, jak tak można! Twoja siostra mogła umrzeć bo idiotka postanowiła postawić diagnozę przez telefon!!! Okropieństwo!!
Ale najważniejsze że wyszła z tego dobrze!!
Z tą działeczką to po prostu bosko!!! Ngdy nawet nie wydawało się to realne a tu popatrz, juz niedługo działeczka bedzie WASZA!!!! :ico_brawa_01:
lulu81, a czemu poszukujesz mieszkania, wyprowadzacie się???]

JAkoś tak ostatnio tylko was podczytuję a jakos nie miałam weny zeby coś pisać. Jak zrobi się krótką przerwe to potem trudno wrócić. A poza tym w tym tygodniu teściuowa brała mi bartusia popołudniami i spotykałam sie ze znajomymi, pospałam troche i poczytałam książkę. Czyli to co lubię!!! :-D :ico_brawa_01:
Ale trochę sie wkurzyłam bo od jakiegoś czasu bartuś tak łandie sie nauczył że zasypiał po 20:00!! JAk na niego to super wcześnie!! I spał do 8:20, czyli super! No i jak mi go wzięła teściowa we wtorek to zaprzepaściła wszystko... Bartuś spał w domu od 11:00 do 13:00, pięknie sie wyspal a jak ona go wzięła o 14:30 to jej zasnął i spał jeszcze godzinę. :ico_noniewiem:
W nocy dopiro mi zasnął o 23:30 i do teraz zasypia koło 23:00 :ico_olaboga: Teraz jeszcze nie śpi. Łukasz się zlitował i on dzis go poszedł położyć. Ale pewnie zaraz powie że nie chce mu się juz i bede musiała sama go uśpić... Faceci... No i tak.. moje dziecko jest bardzo wrażliwe na każdą zmiane. Ma to chyba po mnie bo ja też jak sie czymś zdenerwuję, albo za duzo mam emocji albo jak jestem za bardzo zmęczona to też nie śpie... Widzę ze bartuś odziedziczył po mnie nie tylko dobre rzeczy ale też te gorsze, niestety...

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 lip 2008, 22:59

Hej laseczki

Wreszcie mam chwilke do was zajrzec, troszke mnie nie byl,bo troche sie dzialo i bylam zajeta.
Wreszcie zmienilam wózeczek, bo i tak dlugo jezdzilam na wielkich kołach, mamy teraz leciutka spaceróweczke Buggstera, i podobnie jak poprzedni trojkołoweczke.
Swojego Implasta musialam sprzedac, bo kaske na nowy potrzebowlaam ale szkoda mi bylo,bo super wózeczek to był,najchetniej 2 bym zatrzymala.
Potem zachorowałą moja niunia a włascieiwe dowiedzilaam sie za pozno o tym, bo ona została z mama jak ja wyszlam za maz, niestety okazalo sie ze ma ogromnego raka,schudla strasznie,od 5 dni nie jadla i chodzic juz nie mogla,musielismyja wiecie co...... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Wczoraj moj maz wyjechal na szkolenie. aha a i jeszcze cos, mialam we wrzesniu uczyc w liceum dla doroslych,tak zeby zarobic pare groszy ale niestety jak sie tuz przed podpisaniem umowy doliczylam ile to wyniesie (wstyd pisac),bo godzin by mi malo dali,to nie poszlam w ogole na spotkanie,zadzwonilam ze rezygnuje. Musze cos pomyslec,na szczescie zostaly mi jeszcze szkoły językowe.

Kajunia25Wielkie gratulacje, fajnie,ze kolejna lutoweczka urodzi nowego bąbeka,ciesze sie razem z toba ;)no i szerokiej drogi,udanego wypoczynku

olalarówniez udanego weekendu zycze

karolasgratuluje zakupu dzialeczki :)

małgosiaMartusia ma juz m-c ale ten czas leci a z Wojtusiem to moze tak byc jak pisza dziewczyny, zazdrosc o siostrzyczke plus upały.duzo wytrwałosci i cierpliwosci ci zycze,dasz rade,bo silna z ciebie kobitka
lulu włąsnie,dołączam sie do Karolas,zycie przed toba,jeszcz mnostwo zyczliwych ludzi spotkasz na swej drodze,bedzie ;lepiej a teraz ciesz sie tym zwiazkiem co masz

No to lece spac, moze jeszcz ecos w tv obejrze,papa lutowki, juz nie moge sie doczekac swoich wakacji,jeszcze tylko 1,5tygodnia.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

04 lip 2008, 23:02

lulu81, dopisuje sie do tego co pisze karolas! Nie przejmuj sie ludzi, wszędzie spotkasz dobrych i zlych, nie mamy na to wpływu, niestety... A co do faceta to dopóki nie bedziesz sie bawić jego uczuciami i bedziesz z nim szczera to nic złego nie wyniknie, a ze czasem to jedna strona kocha bardziej to juz tak bywa, nie przejmuj się tym. Czasem rozsądek jest dobry w miłości, porywy serca nie zawsze gwarantują powodzenie!
A co do domu to zgadzam sie ze ogrzewanie domu w zimie to masakra. Mówiłąś ze to stary kamienny dom, to nie ma sie co dziwić! Zmień sobie na mieszkanie i nie bedziesz się musiała zamartwiać odśnieżaniem, koszeniem trawy itd, a bedzies zmieć nie dużo do sprzatania :ico_haha_01: :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-04, 23:07 ]
Iwona77, strasznie Ci współczuję, wiem co to znaczy stracić pieska- członka rodziny...
Super że kupiliście wózeczke!! :ico_brawa_01: My też jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej spacerówki!! Ale udało sie zatrzymać x landera!! Jakby co to czeka na lepsze czasy, hihi:))
No właśnie, tak jak piszesz to ludzie ze znajomością jezyka to zawsze mają jakąś opcje do pracy! A w sumie masz rację, ze jak nie doceniają finansowo to nie ma co sie denerwować!! Znajdziesz coś fajnego!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 lip 2008, 23:15

Hej

Dziewczyny Pewnie macie racje, Wojtuś ma teraz ciężki czas, jakoś wszytsko na raz się mu nałożyło:
-ząbki
-siostra
-gorąc i duchota
-choroba
... i dość długie drzemi w dzień .......
Mam nadzieje, że jakos się to poukłada, dziękuje za odzew !!!!!!!!!!!!!!!

Chrorba Wojtsia Faktycznie to trzydniówka byla ...Na trzeci -czwarty dzień miał na brzuszku i pleckach wysypkę!

Dziękujemy za życzonka dla Martusi z okazji miesięcznicy :-D

Woda, pszczoły, osy Raz się kąpał w baseniku, cieszył się bardzo. Nie zakładałam mu nic, na golaska się pluskał. Jeśli chodzi o owady, to na razie :ico_sorki: żadna jeszcze Wojtaska nie udziabała!

Kingas Martusia jedzie na kontrole w poniedizałek do szpitala i na USG brzuszka i stawów biodrowych więc się dowiemy, ale na oko już łądne to wygląda choć zasinienie jest i troszkę ropirjr ale ładnijsze to juz jest. Ogólnie to mała jest bardzo grzeczna, nie narzekam jak na razie! Za dwa tygodnie idziemy na pierwsze szczepienie Martusi i tego samego dnia ostatnie szczepienie Wojtusia :-D :-D ihihi ... Miło, że zapytałaś!

Spanie w dzień No właśnie..z tymi drzemkami w dzień to też kurde kijowo ... Wojtuś spał raz od 11-14 i potem wojował chyba w nocy też temu, choć pewnie inne czynniki tez się nałożyły .. Ale dziś nie położyłam go spac wcale... :ico_noniewiem: i zaraz padł od razy ..zobaczymy co będzie w nocy !!!!

ellepati Spóźnione ale szczere życzonka uśmiechu, zdrowia i słonka !!!!!!!!

Myszka Szkoda, że nie mogłyśmy się spotkać... ale nie wypdała nie pójśc na urodziny! Jak będziesz w Brennej kiedyś to daj znać, jeśli tylko będę w stanie bardzo chętnie się spotkam i pochwale sie moją małą Księżnyczką :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: !!!!!!!! Nie wolno rezygnowac z tego o co zawsze się starało i marzyło :ico_nienie: Nie wolno!
No i faktycznie służba zdrowie to kichawa sprawa ... Nic tylko przestać płacić te sakichane skłądnu zdrowotne bo i tak nic z tego nie mamy, bo traktują pacjentów jak jakieś bydło co idzie na rzeź !!!!!!!!!!!!!!

Karolas GRATULACJE ze zdobycia kredytu!!!! :ico_brawa_01: Bardzo się cieszę!

olala, Kajunia Udanego wypoczynku!

Luluś Jaka chwila słabości ... nie ma za co przepraszać!!! Po to ty jesteśmy, żeby się wspierać...! Zdaleczo myślisz, że zrobisz mu krzywdę? I nie jesteś sama, masz nas i Filipka a to dużo ... chociaż nie mozemy się namacalnie uścisnąc i poklepać na pocieszenie po pleckach czy przytulić to i tak jesteśmy tuż obok myslami i sercvem .... No a zawsze zyczliwi ludzie się znajdą..tylko trzeba miec oczy i uszy szeroko otwarte... choć jak się zostało skrzywdzonym to trudno zaufać..oj trudno, wiem coś o tym bardzo dobrze niestety ........ :ico_noniewiem:

Katelajdka Zgadzam się... dziecko jest bardzo wrażliwe na zmieny, teraz się właśnie o tym przekonuje!!!!!!! Mam nadzieje, że Bartuś powróci do swojego rytmu dobowego ... Oj widze, że nie wtylko ja mam problemy ze snem dziecka!

Ja też jak się wybiłam z pisania na TT to faktycznie trudno się znów jakoś wkręcić... no i tylle nadrabiania jest...dlatego jak tylko mam czas to pisze!

Iwonka Przykro mi z powodu utraty niuni ...

Dziś doszła moja chusta kieszonka do noszenia Wojtusia i Martusi ..tylko nie umiem się jeszcze nią posługiwac!

Lece spać, dobranoc

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

04 lip 2008, 23:26

Małgorzatka, i ja się dołaczam do życzonek dla MArtuni!!! Ucałuj ta piękna istotkę od cioci!! :-D
Oby Wojtaszek dzis pięknie spał, nistety tyle na raz się rzeczy zebrało na to biedne maleństwo że nie ma co, stary też by przeżywał nie spał!!
Ty jesteś niesamowita, powiem to po raz którys!! Tak sobie dobzre radzisz, masz zcas nawet na pisanie! Tylko żeby dzieci pozwoliły się względnie wyspać!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Dzięki, mam nadzieje że bartuś się jakos wprowadzi ew dawne pory spania, albo przynajmniej jak było wcześniej czyli o 21:30.
ellepati zapomniałam dopisac życzonaka dla Ciebie z okazji urodzin!!! Duzo zdrówka miłości, spełnienia w każdej dziedzinie życia i dużo spokoju!! No i żeby Ci eTwoje chłopaki oszczędzały!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
No to lece spać, pa!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 lip 2008, 23:36

karolas, Iwona, katelajdka, Małgosiu dziękuję za miłe słowa.
Czasami musze takie słowa pocieszenia usłyszeć, takiego powera dostaje :-)

Iwona przykro z powodu pieska, ja też jak wyszłam za mąż to został w domu piesek, dwa lata temu też zachorował , no i mama musiała go oddać do kliniki, żeby go...przezył 16 lat

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

04 lip 2008, 23:57

Myszka fajnie że jestes :-)
WSZYSTKIEGo najlepszego dla Martusi z okazji miesiąca
Karolas fajnie ze macie juz kredyt załatwiony gratulacje :ico_brawa_01:
Iwona przykro mi z powodu pieska :ico_placzek:

Dziewczyny możliwe ze jestem w :ico_ciezarowka: okres mi się spóżnia ,piersi mnie bolą . Ale nie dopuszczam do siebie takiej mysli boje się isc do apteki po test :ico_wstydzioch: .Nie wiem jak bym dała rade z 2 dzieci i studia a pozatym z kasą

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

05 lip 2008, 00:25

Ja jak zwykle z wieczora atakuje :-)

Widzę ze temacik ukąszeń poruszony nam na szczęście nic takiego się nie przyadrzyło :ico_sorki:
ale Wojtuś straszny harpagan sie zrobil tu w górach, lata wszędzie jak oszalały, obija sie o wszystkio co stoi na jego drodze :ico_olaboga: siniak za siniakiem i tak w kółko :-)
jak ja go upcham do tego mojego M-3 jak wrócimy, choć bardzeij sie obawiam tego że taki "mamusi" się zrobił odkąd jestem w domu, a jak pojde do pracy to serce będzie sie kroić :ico_placzek:

karolas świetnie że działkę macie juz w zasięgu ręki :ico_brawa_01: i że pomalutku wszystko składa się Wam w całość. U nas póki co z dwóch dzialek ktore chcemy kupić jedna chcą tylko sprzedać a to trochę za malo, bo t dzialka jest wąska i nam nie wystarczy :ico_noniewiem: A tak też już bym chciała coś działać z budową domu...
z siostra maskra :ico_olaboga: ja bym tej babie z pogotowia nie odpuściła :ico_nienie: czy ona na głowę upadła :ico_puknij:
taka właśnie zajebista jest nasza polska służba zdrowia brak po prostu słow.....

myszka super że jesteś!!! Brakowało cię tutaj!!! Co do finansw to kadz przechodzi dołek, my też go mieliśmy, ale to wszystko mija uwierz mi i potem zawsze jest tylko lepiej. Macie śliczną córunię i to ona będzie dawac Wam siły do przetrwania tego czasu. Będzie dobrze :-)

Małgorzatka To juz miesiąc minął :ico_szoking: Ten czas po prostu zasuwa :ico_olaboga:
A Wojtus pewnie tak jak pisały dziewczyny pewnie martwi sie utrata pozycji jedynaka, u mnie też tak było ale cierpliwością i tłumaczeniem jakos przebrnęliśmy. Myslę że częste przytulanie i czułości skierowane do Wojtusia tez będą jakimś lekarstwem.
I wierzę że jestes zmęczona bo ja też padam przy mojej dwójce czasem jestem po prostu dętka.

madzia wszystko będzie dobrze, choćby drugie maleństwo sie pojawiło to tak miało po prostu być :-) Zobacz ile z nas ma tu juz wicej dzieciaczków i kolejne maleństwo w drodze i ty dasz radę, głowa do góry.

lulu my tu są od pocieszania :ico_oczko: i dawania kopa także tu wsparcie zawsze dostaniesz!!!!!!!!!!!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

05 lip 2008, 10:14

Obrazek

[ Dodano: 2008-07-05, 11:07 ]
lulu81, Trzymam kciuki abyś znalazła fajne lokum i żebyście z Filipkiem sobie je pięknie urządzili i żeby było bardzo przytulne :) Tak jak Aga napisała, jesteśmy tu po to żeby się wspierać!!!! Nie zapominaj o tym!!!

madzia22, Jak nie teraz to kiedy? Widocznie tak ma być , za kilka lat będą już odchowane i Ty będziesz szczęśliwą mamuśką cudownych brzdąców. Ja jak idę z moim na spacer w podwójnym wózeczku to taka duma mnie rozpiera, że szok :) Ludzie się patrzą i pewnie myślą : "Jak ona daje radę" A ja tak je kocham, że nie mogę nie dać rady :) Bardzo się cieszę, że prawdopodobnie kolejna lutóweczka będzie miała dzidzię :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

katelajdka, I bardzo dobrze, że sobie odpoczęłaś!!! Zazdroszczę czytania ksiązki, co czytałaś? A z dziećmi tak to już jest, że zmieniają sobie pory spania a dziadkowie są od rozpieszczania i rozpuszczania :)

aga0406 ALe macie fajnie z tymi górami, nie martw się Wojtusiem, musi mieć troszkę sinaków !!! Bo wakacje są od tego aby szaleć na całego :-D Dzieci szybko się przyzwyczają do nowego środowiska w domu też sobie poradzi :)

karolas :ico_szoking: :ico_szoking: Szok z siostrą, ale kurde tak to jest, że jak się chce pomocy to twardo trzeba powiedzieć, że się potrzebuje pomocy, bo oni w tych szpitalach to się za Bogów mają. Jak dobrze, że nic się jej nie stało i mam nadzieję, że uda się jakoś ją ukarać!!! :ico_zly: :ico_zly:

małgorzatka :ico_tort: i dużo buziaków dla Martusi z okazji miesiąca :) I dobrze, że z pępuszkiem już lepiej :-)

Iwonka :ico_placzek: :ico_placzek: Przykro mi z powodu Twojego pieska :ico_placzek: :ico_placzek:

myszka Głowa do góry!!! Małymi kroczkami spełniesz swoje marzenia!!! Czasami jest się na dnie ale zawsze można wypłynąć na powierzchnię trzeba tylko zebrać w sobie dużo siły i stawić wszystkiemu czoła. Trzymam kciuki!!!

Urodzinki jeszcze raz dziękuję za wszystkie życzonka. Dostałam od mojej mamy chrzestnej piękny portfelik, jak będę miałą chwilkę to zrobię fotkę i od męża zawieszkę na łańcuszek bo chciałam bardzo ale teraz jestem zła bo wydałą dużo więcej pieniędzy niż przewidywałam, do tego wybierał z kolegą i pewnie jak to facet musiał się popisać. Niespodzianka piękna ale nastpnym razem chyba pojadę z nim wybierać dla siebie prezenta. Żal mi tym bardziej, że ja biżutów nie noszę prawie wcale, raczj od święta :)

Jutro wreszcie wracją moi rodzice i oddaję psa emigranta, nie będę musiała już jeździć i podlewać kwiaty bo z dwójką dzieciaczków się umęczyłam. Wczoraj byłam u mojej przyjaciółki zobaczyć moją córeczką chrzestną, jest taka śliczna! Moje chłopaki też się spisały bo były bardzo grzeczne jak nigdy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wracając podjechałąm po kuzynkę i pojechałyśmy na rolki :) Dzieciaki w wózek a my na zmianę pachałyśmy i dzisiaj czuję jak mój kręgosłup daje znaki że wczoraj by eksploatowany :) Nogi jakoś nie bolą :)

Dzisiaj jeszcze jadę podlać kwaitki i przy okazji na spacerek, jeszcze muszę psa wykąpać, żeby pachniał jak jego państwo wrócą :) Miłego dnia i jeszcze raz wszystkeigo naj dla Karolas!!!

[ Dodano: 2008-07-05, 13:02 ]
A teraz dodaję moje fotki z "córeczką" i z rolek :)

Obrazek

Borysek czesze Nadię, aby ślicznie wyszłą na fotce :)

Obrazek

Szczęśliwa mama :)

Obrazek

Trochę sportu :)

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość