Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

19 maja 2007, 21:51

Mnie sie ten z duzymi kolkami bardziej podoba! W tych z malymi ciezszy jest dostep do koszyka na zakupy, no i ja wole duze kolka! :ico_brawa_01: :-D
Do wszystkie juz tak przygotowujemy te ciuszki! Super przyjemnosc! Uwielbiam nos w to wszystko wkladac! :-D :-D :-D To takie kochaniutkie! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

19 maja 2007, 22:27

co do ciuszków, to ja narazie kompletuje wyprawkę. :ico_haha_02: kupiłam już parę nowych ubranek, ale większość kaftaników i śpioszków mam po chłopcach. na dniach muszę je poprzeglądać w jakim są stanie, uprać i poprasować. Proszek już kupiłam. Co do kosmetyków dla Małej to mam dopiero kilka paczek chusteczek nawilżających i dwie duże paczki pampersów.Muszę jeszcze kupić ok.10szt.pieluch tetrowych. Mam jeszcze trochę czasu to myśle że zdążę :ico_haha_02: Dobrze, że mam łóżeczko, wanienkę, pościel...

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

20 maja 2007, 07:38

Ja niestety wszystko dalam kuzynce! No bo nie planowalismy 7lat temu innego dzidziusia: :-D To mojemu mezowi jak stuknela czterdziestka, to zaczal mnie meczyc, ze jeszcze by chcial! :ico_szoking: Potem mialam klopoty z jajnikami i strasznie sie przestraszym , ze moze nie uda sie(usunieto mi jeden jajowod, ale mam oba jajniki) Trwalo to dwa lata i prosze bardzo bedzie dzidzia! A dla mamy szalenstwo zakupowe, bo stwiedzilam, ze inwestowac w to wszystko dla jednego dziecka nie bede, wiec z okazji wszystko kupuje! Ty Violu to masz fajnie, bo sobie mozesz dolozyc troche babskich ciuszkow i juz jest! No ale marudzic nie bede, bo mi sporo sasiadki daly i troche na ebayu kupilam i mam za duzo! :ico_szoking: No jeszcze trzeba lozeczko, krzeslo, park drewniany tez bym chciala, bo w nowym domu pokoje sa na pietrze, a na parterze kuchnia otwarta, no troche niebezpiecznie, wiec by sie przydalo! Zobaczymy! Chcialabym taki otwierany, zeby pozniej byl tylko miejscem do zabawy, ale zeby mala mogla sobie tez wychodzic z niego jak z takiego domku! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 maja 2007, 09:53

Anulaf ja rzeczywiście ciuszków trochę mam, ale niektóre nie będą pasowały.chłopców rodziłam zimą i dużo mam cieplejszych rzeczy,a teraz będzie lato...więc przydadzą się cieńsze ubranka. Z takich poważniejszych zakupów to został tylko wózek. U nas każdy synek miał swój wózek, ale wszystkie sprzedaliśmy.teraz mam spacerówkę Graco po Marcelu, ale nie za bardzo pasuje dla noworodka. :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

20 maja 2007, 10:14

Ja to tez mialam dzieci na jesieni! Stwierdzilam ostatnio, ze trudniej jest ubrac noworodka latem niz zima! Trzeba przewidziec ubranka roznej grubosci, wiec jest tego wiecej! :ico_szoking:
Ja mialam ten sam wozek dla syna i corci (duza coe to "dostalam" juz podrosnieta, to cora meza, ale jest z nami prawie od poczatku, bo ma wstretna mame) No i z tego powodu to nigdy nie bylam w ciazy z pierwszym dzieckiem! hihihi! :-D No a teraz mam w domu 16letnia pannice! :-D
U ciebie Viola to musi byc wesolo z chlopakami! Moj maz ma 2braci i mieli za kazdym razem roznice 2lat, wiec opowiada czasem jak wojowali! No ale mowi tez, ze trojka to niedobra cyfra i ze dlatego woli 4! Bo on czesto byl sam (bo nie lubil sie bic i tarmosic), a dwojka mlodszych wojownikow razem. Ja mu mowie, ze za duza roznica wieku u nas bedzie, wiec uklady tez inne! Syn z corka maja 3lata roznicy i caly czas siedza razem! A duza to moj przylep! hihihi! :-D :ico_ciezarowka: Teraz ta malutka bedzie musiala znalesc swoje miejsce! :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 maja 2007, 10:51

Anulaf
ja mam siostrę 3 lata młodszą, mamy świetny kontakt, w dzieciństwie róznie bywało, były i małe wojny, szczególnie jak mi zabierała ciuchy :ico_haha_02: :ico_haha_02: .
mam też brata 13 lat młodszego i tu był mały problemik, bo... musiałyśmy sie nim czasem zajmować.jak chciałyśmy wyjśc na dwór to ...z braciszkiem w wózeczku :ico_olaboga:
troche się buntowałyśmy :ico_olaboga: ale teraz jest ok. za parę dni mój braciszek właśnie kończy 18 lat :-D i szykuje sie imprezka :-)
natomiast mój mąż jest jedynakiem i bardzo nad tym ubolewa :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

20 maja 2007, 10:59

Czesc mamuski. :ico_ciezarowka: U mnie wczoraj cos bylo z internetem i nie moglam sie dostac do Was :ico_placzek:
Basiu bardzo chetnie bym wpadla na to ciacho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzie pobilam rekord ale to chyba po tym wczorajszym przemeczeniu sprzataniem.Wstalam dzis 10:10 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Normalnie mam problemy w nocy lub juz o 9 nie spie a tu prosze.Ale w nocy czulam kazda kosteczke tak mnie wszystko bolalo. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-05-20, 11:02 ]
A ja wczoraj mialam ochote na chinskie.A dokladnie na smazone kluski z kurczakiem.I wiecie co jadlam je jakbym nigdy nic nie jadla.Doslownie az uszy mi sie trzesly.Ale to bylo takie dobre. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-05-20, 11:09 ]
Widze ze nikogo nie ma to wpadne pozniej :ico_oczko:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

20 maja 2007, 11:39

Dzień dobry! :-D joanna, to przynajmniej się wyspałaś! :ico_brawa_01: Ja, nie licząc trzech pobudek i spacerków do wc, wstałam dopiero o 11.11 :ico_haha_01: może to i dlatego, że późno się położyłam... :ico_noniewiem:
Co do pyszności, które upichciłyście...ślinka mi (w miarę) nie cieknie, bo sama upichciłam serniczek na zimno i mam jeszcze chyba z pół blachy :-D
Skoro nikogo nie ma, to zmykam i życzę miłego popołudnia! :ico_buziaczki_big: Wypocznijcie sobie dziewczynki, bo w końcu do czego jest niedziela... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 maja 2007, 11:56

wpadłam tylko na chwilę, bo jestem w trakcie pieczenia ciasta :ico_haha_02: z budyniem i bananami. właśnie budyń mi stygnie... a co do pgody to jest wspaniała :-D .dziś mam luzy z obiadkiem, bo mąż mnie wyręczył i cały obiadek sam szykuje. :ico_brawa_01:
po obiadku koniecznie na spacer :ico_haha_02:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

20 maja 2007, 14:42

Viola ale ty masz dobrze :ico_szoking: A ja nie mam ciasta :ico_placzek: Bo u mnie to tylko ja jem placki wiec mi sie nie oplaca tylko dla mnie piec bo potem musze sama go wcinac.Zawsze kupuje kawalek a na jakies odwiedziny czy imprezy to robie wypieki.Ja juz po obiadku.Pyzy,mloda kapustka i wolowinka :ico_oczko: Teraz odleze co moje i spacerek :-D
Zycze Wam kochane jeszcze milego dzionka :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość