Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

25 mar 2012, 07:50

witam ze śniadaniem. Młody mnie zerwał na nowy czas 6:10 :ico_placzek:
co do hemoroidów to też miałam po porodzie ale dość łagodnie się ze mną obeszły, masc pomogła :ico_sorki:
mam nadzieję że macie rację z tym że spokojnie donoszę- obym nie przenosiła :ico_oczko: jak gin mnie macał ostatnio to taka minę przerażona zrobił a ja własnie luz że przecież to powtórka z Iszej ciąży . To on mnie na ziemię sprowadził że to całkiem inna ciąża, szyjka juz raz się rozwierała więc teraz może puścić szybciej i łatwiej i mam nie bagatelizować. więc staram sie być grzeczna :ico_oczko:
najgorsze są moje nerwy :ico_wstydzioch: kilka razy w tyg smyk potrafi doprowadzić mnie do białej goraczki, wolę nie wiedzieć ile wtedy serwuję dzidzi hormonów stresu. pewnie sie biedna boi smyka wrzasków i mojego "ostrego" tonu :ico_placzek: ale młody jest nie do ogarniecia czasem. pewnie niunia bedzie nerwowa przez to strasznie :ico_placzek:

[ Dodano: 25-03-2012, 07:54 ]
co do nr tel to wysyłamy do kogo akurat nam wpadnie do głowy, mysle że najlepiej do 2 osób.
jeszcze trochę i będziemy sobie wysyłać smsy z porodówki :ico_oczko:
za 2 miechy możemy zaczynać :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 mar 2012, 11:42

Nikt sie za to nie spodziewal ze dziecko nie obroci sie barkami i wyszla w poprzek rozrywajac mnie.
a taki grzeczny aniołek ze zdjęcia :ico_haha_01:
To on mnie na ziemię sprowadził że to całkiem inna ciąża, szyjka juz raz się rozwierała więc teraz może puścić szybciej i łatwiej i mam nie bagatelizować. więc staram sie być grzeczna :ico_oczko:
no pewnie nikt nie każe Ci olewać tego musisz się bardzo oszczędzać :ico_sorki: :ico_sorki: po porstu mamy przeczucie że dobrze będzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

25 mar 2012, 13:27

Witam :ico_ciezarowka:

Marta ja też nie mówię zebyś się nie oszczędzała ale czuję ze będą jeszcze wykurzać Agatkę od CIebie bo tak dobrze się tam zaklimatyzuje :-)
Smyk nie wygląda na niegrzecznego :-)

Ja mam nos zatkany... mam nadzieję ze nic mnie nie rozkłada :ico_chory:

Wyśle numery kilka dziewczyną choć pewnie już wysłałam :P

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 mar 2012, 14:01

Gosia, Kasiala, dzięki za pw - odpisałam :-)

Martuś, ja jakoś też mam co do Ciebie dobre przeczucia :-) może to zabrzmi głupio, ale ja pewnie bym się cieszyła i skakała do nieba gdyby bliżej porodu troche mi się szyjka rozwarła - miałambym wówczas większe szanse na psn

Madleine, o Bawarii nie wiedziałam - poszukam w sklepie, a jak jesze smakowe są, to już całkiem :-D Ja piwoszem nie jestem, ale czasem, zwłaszcza jesli lato upalne, to lubię wypić Redsa jabłkowego albo zwykłe piwko z sokiem :-) Niemniej więcej niż jedno w siebie nie wcisnę :ico_nienie: zato wino...oj....wytrawne...mniam...piłabym i piła :ico_wstydzioch:

Kasiala, zdróweczka dla Ciebie!!! A może to katarek alergiczny? Teraz to i owo zaczyna kwitnać :ico_noniewiem: Ja nie byłam alergikiem aż do porodu, a po porodzie jak mnie coś wzięło, to normalnie na dwór wyjść nie mogłam bo łzy ze mnie leciały - dziwnie to wyglądało jak spacerowaliśmy z Maluchem i Mężem wieczorkami, a wszyscy sądziedzi obserwowali jak ja ciągle zapłakana. Mąż się obawiał żeby sobie nie myśleli że mnie krzywdzi :ico_haha_01:

[ Dodano: 25-03-2012, 14:04 ]
Mi dzisiaj moja Siostrunia kochana zrobiła niespodziankę i idziemy na koncert muzyki francuskiej - będzie zespół Paris Combo :-D Tak się cieszę :ico_brawa_01: Tylko nie mam co na siebie włożyć :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 mar 2012, 15:53

Ja mam nos zatkany... mam nadzieję ze nic mnie nie rozkłada :ico_chory:
ja mam codziennie rano zatkany. Wycieram nos i ok. Ale jak wyjdę na dwór to znowu. I to nie z choroby.
miałambym wówczas większe szanse na psn
a jak rodziłaś pierwszego synka? Bo nie pamiętam czy pisałaś :ico_wstydzioch:
Ja piwoszem nie jestem, ale czasem, zwłaszcza jesli lato upalne, to lubię wypić Redsa jabłkowego albo zwykłe piwko z sokiem
ja pamiętam jak w pierwszej ciąży tak mnie strasznie naszło na piwo. Kupiłam redsa wypiłam łyk i stwierdziłam że nie mam ochoty :-D a teraz w ogóle nie mogę pić piwa (nie chodzi mi o ciążę) bo nie mogę glutenu jeść.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

25 mar 2012, 19:10

ale czuję ze będą jeszcze wykurzać Agatkę od CIebie bo tak dobrze się tam zaklimatyzuje :-)
już ja ją skutecznie wykurzę jakby co- m. taki wyposzczony że wiecie :ico_oczko:
wpadłam bo robiłam zakupy na allegro- laktator, pieluchy terowe itp. to ostatnie takie zamówienie już konkretniejsze,mam z grubsza wszystko :ico_sorki:
tylko nic nie poprane ,przemeblowanie nie zrobione itp. ale ważne żebym miała w domu wszystko to jakby co to m. będzie prał :-D
w sumie też mysle że donoszę, zobaczymy czy gin i Agatka podzielają nasze opinie :ico_oczko:

ja wiem jedno- nie rusze już malinowego karmi :ico_olaboga: a tak je lubiłam...po prostu wypiłam tydzien temu w niedzielę a w poniedz ta wirusówka nas dopadła no i to karmi własnie mi się kojarzy z wymiotami :ico_olaboga:
a łyka piwa to m. zawsze ukradne jak on pije. w kincu to nawet w kefirze śladowa ilość alkoholu jest :ico_oczko:
ale winka czynp szklanki piwa to już bym nie umiała beztrosko wypić :ico_nienie:

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

25 mar 2012, 20:12

Czesc wam , niedzielnie :)

U mnie nudy nawet na neta niechce mi sie wlazic ,len straszny mnie dopadl .Mala tak fika ze caly brzuchol mam obolaly.

kasiala wyslalam Ci zaproszenie na fb .


Dzis 29 tydz skonczylam ,prosze sie czestowac .

[center]Obrazek [/center]

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 mar 2012, 20:27

Dzis 29 tydz skonczylam ,prosze sie czestowac .
jakie super ciastka aż złapałam ochotę :ico_brawa_01: to i ja coś postawię za 22 tydzień skończony chyba zaraz w 6 miesiąc wejdę :ico_szoking:
mam z grubsza wszystko :ico_sorki:
zazdroszczę :ico_haha_01: ja dopiero mam szafkę pustą na rzeczy dla dziecka :ico_haha_01: ale ważne że pusta bo jeszcze tydzień temu była pełna :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 mar 2012, 20:57

Marta26, ktosiek, tak patrzę na Wasze suwaczki i zazdroszczę ... jejku, Wy zaraz rodzicie :ico_szoking:

Zjadłam prawie kg winogron :ico_wstydzioch:
Weny dziś brak :ico_noniewiem:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

26 mar 2012, 08:29

witam się po- weekendowo :)

Niestety te wolne dni za szybko mijają, ale jeszcze 8 dni pracy :ico_brawa_01:

U nas też chorobowo, Tyśka kaszle, wyszła Jej mega opryszczka :ico_zly: i z oczu ropa się leje- ale już lepiej, bo od piątku na gentamycynie oczka są...

Kasiala, dzięki za pw- zaraz odpiszę.

Gosia o piwie pisała, to ja Wam powiem, że w pierwszej ciązy maiłam mega ocvhotę na... papierosa :ico_szoking: Jak szłam za kimś kto palił to zaciągałam się... Takie :ico_ciezarowka: fanaberie...

Ja nie mam jeszcze nic kupionego, nawet miejsca na ciuszki nie mam jeszcze :ico_zly:
A dziś zimno; brrrr, szyby musiałąm skrobać

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość